امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷

(23-06-2020، 11:24)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2020، 11:18)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2020، 11:14)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2020، 11:02)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2020، 10:54)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"мιѕтαкє"

چه جالب!
مخاطب من دخترا بودن
گمون نمی‌کردم شما دخترباشی که جواب دادی(:

دختر پسرشو کار‌ندارم .
این بار حذف نمیکنم ارسالو . ولی یه تاپیک بزنی فک کنم بهتر باشه ، اینجوری هرکی قبولت داره حرفاتو میخونه .
حس دکتری رو بهت دارم نمیدونم چیکارست ولی هی داد میزنه دکترم و از شانس بدش تو شهر یه عده کور و کر افتاده ن کسی میبینتش نه میشنوتش .
همین پیام در دسترس بود ریپ زدم ، پیامی ک طبق معمول تو گ.ا ، تو بخش ناشناس ، تو بغض قلم و تو هر بخشی مضمون اصلیش برمیگرده به همون جامعه و این داستانا !
مثل همیشه ، تا ادم خودشون تجربه نکنن وا نمیدن ! همین حرفارو چند سال پیش فامیلام‌میگفتن اصا قبول نداشتم و گوش نمیکردم ، الانم منم به بقیه ، البته به کسایی خودشون میخوان !

ارسال ویرایش زدم
نه به خاطر حرف تو
به خاطر اینکه دیگه نخواستم باشه 
دیگه هم در بخش ناشناس عمرا پیامی نمی‌ذارم
و در بغض قلم آخرین بار ارسالم واسه حدود یک یا یک ماه و نیم پیشه هیچ وقت آنچنان در اون پست فعالیت نداشتم ( که البته تو آخرین روزی که ارسال داشتم چهار پنج تا یهو ارسال کردم. بگذریم..)
من قصد تزریق عقیده ندارم و نداشتم 
یه جور به اشتراک گذاری بود  و جزو مقررات بغض قلم و ناشناس هیچ تایپکی نیومده که در چه موردی باید صحبت بشه یا نشه!
و اینکه کسی اعتقاد داره همه چیو باید تجربه کنه دریا نمیشه همه مثل خودش باشن
رنج سنی دخترای اینجا رسیده به ۱۶ و دارن تو سن وحشتناکی به سر میبرن که نه بزرگم! نه بچه
به راحتی گول میخورن
حرفای من نه از جانب یه رونشنای یا هیچ عنوان دیگه ای نبود
یه سری صحبت دوستانه ای بود که مادراشون مشاورانی مدرسه شوند خواهرای بزرگ ترشون و حتییی معلم مدرسشون باید باهاشون این مسائل در میان بذاره
ولی خیلی هاشون نمیگن بهشون
گناه این دخترا چیه؟
من کس خاصی نیستم 
حتی قصد دخالت تو تربیتشون هم نداشتم
فقط خواستم یه سری مسائل که باید بدونن دوستانه بهشون بگم
کم نیستن دخترایی که تو این سن به خاطر این مسائل خودکشی میکنن...
مسئول از دست دادن زندگیشون و تباه شدن آینده شوند من و امسال کنیم که شاید یه جا با یه دست نوازش و یاد اورشدن ارزش هاشون یا حداقل گوش شدن برای دردو دلای کوچیکی که مثل تیغ تو گلوشونه و اذیتشون می‌کنه  نبودیم

دو‌خط اول رو‌خوندم و جوابتو میدم !
چون مثل همیشه متن بلند که از جذابیتش کم میکنه !
چ فلشخور چ هرجا و تو هر جامعه هر فضا ، اینجور باشی یکی خوشش نیاد و بهت بگه بخای بری یا خودتو کمرنگ کنی که نمیشه !
اینجام هیچکس از من خوشش نمیاد منم سعی میکنم اون چیزی که هستم برای خودم باشم ، چیزاییم که میدونم،واسه زندگی خودم بدونم ، اونم تو جایی که ادما از نصیحت و حرفای اینجنینی شنیدن خوششون نمیاد.

هرجا هستی موفق باشی

هر جایی بری باهات مثل خودت رفتار میکنند
تو با این حرفت نشون دادی که حتی برای خودت هم ارزش قائل نیستی که مرد باشی و وقتی حرفی میزنی جوابشو هم بشنوی پس جامعه هم باهات غیر مستقیم مثل خودت برخورد میکنه
دلیل اینکه گفتم دیگه ارسالی در اون پست نخواهم داشت این بود که تو به عنوان استارتر اون تا پیک برای کاربران ارزش اینو قائل نشدی که حرفاشونو قضاوت نکنی و اینو با حرفات نشون دادی 

به هر حال همیشه بهترین راه حل گریز زدنه که خوب بلدیم نه(؛

پس توهم موفق باشی

توهم در جایگاهی نیستی که بگی من چی هستم و چجوریم !
چون اصلا حرفات و جوابات واسم ارزشی نداره که هر وقت بخام بخونم کاملشو ، حرفات واسه خودت ارزشمنده.

به عنوان استارتر‌اون موضوع اصلا هدف از ایجاد اون موضوع چنین ارسال هایی نبود ، مدت زمانی میگذره خیلیا توش ارسال داشتن اما به عنوان استارتر موضوع به یه ارسال گیر دادم ، یکم امار احتمال بگیر ببین چی ب چیه .

و منم حرفاتو قضاوت نکردم ، احساسمو گفتم وقتی ارسال هاتو میدیدم ، و گفتم دیگه ادامه نده.

و اینم انتظار داشتم که فهمیده باشی هدف من ادامه بحث نیست چون اخرش هیچکس متقاعد نمیشه پس بهتره کم کم بری کنار از مدتی ، تا اعصاب کسب بیشتر‌خورد نشه اما شما گویا از این زفتار من کلا ی چیز دیگه متوجه شدی و منم همون چیزی که متوجه شذی همون کارو کردم .
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، شـــقآیــق ، Ɗєя_Mσηɗ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ - امیر‌حسین - 23-06-2020، 11:31

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 18 مهمان