امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 349 ≈

(12-04-2020، 15:10)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"sirvan.."

هی من هیچی نمیگم هی تو پرو تر میشی..
دیگه بسه هر چی جلو خودمو گرفتم هیچی نگفتم
من نژاد پرستم؟؟؟؟؟من؟؟؟؟ پسره ی... هوفففففف ....مث اینکه یادت رفته چند روز از وقتمو گرفتی و با یه سری چرت و پرت که اخر سرم همشو انداختی گردن مهران...همون رفیق فابت..هه!...اومدی به من میگی مهسا با کرد ها مشکل داره...اخه احمق من مث بعضیا نیستم...تا حالا دیدین توهین بکنم به نژاد و ملیت کسی؟...یا ترک بودن خودمو برتر بدونم؟؟؟؟...حرفایی زدی که یه تومنی ارزش نداشت...همه ی بچه ها میدونن من اصلا اهل این حرفا نیستم..خودتم دلیلتو گفتی...چرا؟ چون فقط میخواستی از این چرت و پرتا سو استفاده کنی تا جواب پیامتو بدم!
البته از کسی که به رفیق صمیمیش هم رحم نمیکنه همچین انتظاری میره..
دونه دونه بچه ها رو تگ کن ازشون بپرس من بهشون گفتم که با تو حرف نزنن؟؟؟...بپرس ازشون ببین چه تهمتی بهم زدی!...
هی احترام نگه داشتم...هی هیچی نگفتم...هی پرو تر شدی...دیگه بسه!
تو که ادعات میشه بچه ها رو تگ کن بپرس دیگه..ببین من گفتم یا نه...مسائل شخصی من...مشکل من با تو و تنفرم نسبت به تو به خودم مربوطه! بقیه رو دخالت نمیدم...
چند روز پیش هم اومدی بهم پ.خ دادی که شقی باهات حرف نمیزنه تقصیر منه...منم دقیقا یادمه که گفتم :خودت میدونی اگه بخوام میتونم کاری کنم کل انجمن ازت متنفر بشه...ولی همچین کاریو هیچ وقت نمیکنم و اگه شقی بات نمیحرفه تقصیر من نیس
بعدم باهات اتمام حجت کردم دیگه بهم پیام ندی..وگرنه بلاکت میکنم...توام پیام دادی و بلاک شدی!
انقدری شعورت نرسید که ایجاد مزاحمت نکنی...
حالا هم برای تو و کسایی که حالا در مورد من چه فکری توی ذهنشون اومده متاسفم..
بی لیاقت!

دوستان کل داستان همین بود که کوچولومون بزرگش کرده..
حالا خودتون باشین و منطق و ذهنیتتون
تامام!

استغفرالله Undecided
 سپاس شده توسط Faust ، Ɗєя_Mσηɗ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 349 ≈ - کــــــــــⓐرمَن - 12-04-2020، 15:12

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان