امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفتگو آزاد نسخه 327

(04-12-2018، 12:32)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-12-2018، 12:19)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداروشکر کاربرا عقلشون بیشتر از شماست می خونن میفهمن ادب رو رعایت میکنین یا نه^_^
اخی الان شما شهرستانی محسوب نمیشین ؟ الان دارین شهرستانی ها رو مسخره میکنید،؟D:
ما اینترنت و وقتی شما هنوز با توپ تو کوچه ببازی میکردین و تنها تفریحتون بود  دم دستمون بود#_#
شما رو در حدی نمیبینم که بلد باشین درک رو برای دیگه تعیین کنید(:
خب بسته وقتمو زیادی هدر دادم برای این بحث مزخرف-_-

خدا رو شکر ما که بخیل نیسیم اینجا همه کاربرا عاقل و بالغن خدا رو شکر میتونن تشخیص بدن همه چیو تو هر مسعله

خیر محسوب نمیشیم , هاها اینم توهینه لابد واژه "شهرستان" ! بیشتر کاربرا اینجا حتی خودم متولد شهرستان هستیم ولی منظور جمله این بود که کسی که از شهرستان و روستا تازه به نت و فضا مجازی دسترسی داره قطعا فرهنگ مجازی رو هم نداره :> یه سریا رو میشناسم تو همین فلش تازه یه ساله از روستا کانکت شدن ولی به قدری زیبا صحبت میکنن و فرهنگ مجازی دارن که خودم گاهی مات طرز صحبت و فرهنگ زیبا خوانوادشون میشم , فرهنگ مجازی یه چیزی نیس که به سال های متمادی بدست بیاد , به درک و اخلاق فردیه..

اوه جدی ؟ چه جالب فک نکنم سن شما اون قدری برسه که اون دوران رو به خاطر داشته باشه :^
اون دوران ک هیچ , شما اگر از زمان پهلوی هم انلاین بودین فطعا فرهنگ فضای مجازی رو یاد نگرفتین :>
خدا رو شکر امثال ما هیچوقت تو کوچه ای نبودن و همیشه هدفشون تو یه راه دیگه بوده ..

متاسفانه بازم نظر شخصی شما اصلا اهمیتی نداره و فقط و فقط این اجرا قانونه که مهمه واسه ما و اجرا شد :>

به قول دوستمون , درم ببندین :^
حیف که هبچ وقت تو روستا نبودم ..خیلی فضای روستا رو دوست دارم (:
شما بافرهنگ و عاقا ..میشه ول کنی؟ ول کنت اتصالی کرده؟#_#
(الان میاد میگه اسکی رفتیD;..برای جلوگیری از گفتن این حرف میگم به قول اون  اقا تو اون کلیپD: )
من سعی میکنم که قوانین رو رعایت کنم شماهم ادب رو رعایت کن تا بحثی پیش نیاد

اره هوا سرده سوز میاد درو میبندمD:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: - گفتگو آزاد نسخه 327 - Đęąđ.ğïřł - 04-12-2018، 12:51

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان