نظرسنجی: آیا با مسابقات رقابتی برای مقام نویسندگی موافقید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
✔?
66.67%
24 66.67%
❎❌
33.33%
12 33.33%
در کل 36 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ

(01-07-2017، 23:53)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 23:50)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 23:48)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 23:46)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 23:42)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حتی جویده شده!!

مهرداد یسوال دارم من نمیفهمم چی مینویسی یا خودتم نمیفهمی؟
+
شوخی پذیر نیستی بگو 
مطمعنم میفهمی ولی خودتو یه نموره به نفهمیدن میزنی شیوا مثه پدریت حرف زدی خط دومو Exclamation  چه میراث ژنتیکی ای Exclamation

راسش منم نمیفهمم:/

حتما میخوای بگی،ما همه نفهمیم و تو میفهمی :|
چیزه عجیبی نیست که ....

ای شیطون ذهنو میخونیا دیگ هوس نکنیا هارتو پورت کنی یه ذره ادامس ریلکس بجو حله اونوقت Wink  بهت تضمین میکنم
شما با این همه عظمت اینجا حیف دارید میشیدا،بین هزاران کاربر از قبل عضو شده  :/
چه مودب  Exclamation  لاکچری شدیا Wink   نمیدونم واقعا چطور این چیزا رو میفهمی موش بخورتت Wink

(01-07-2017، 23:54)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 23:51)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 23:39)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 23:36)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-07-2017، 23:29)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهرداد الان خیلی تحت فشاره شاید بعدا بخونه باز چیزی دستگیرش بشه 
الان انتظار خیلی بالاییه 
مهرداد گُله !
ترجیح میدم باهاش برم جهنم اگ وجود داشته باشه :|

آره لعنتی اگ یاد بگیریم تو بحثا خونسرد باشیم خیلیا سریع تر خفه میشن !
هست هست خدا پشت و پناهت!
میشیم یا میشن؟
چند وقت دیگه اینجا المانی تایپ میکنم باید ج بدی
نیست باور کن همش سیاسته -.-
میشن !
من آب روغن قاطی میکنم بخوام از الان آلمانی یاد بگیرم :دی
بجثارو دوتا یکی کن اینجوری ج دادن سخت میشه :|
سرعتت پایینه !
من مجبورم و بهم گفته شده بخوای فارسی صحبت کنی جواب نمیدیم فعلا ک در حال انگیلسی صحبت کردنیم تو خونه تا دست و پا شکسته المانی یاد بگیریم 
+
نظرمه ک بریم بخوابیم و تاپیک رو ببندم 
جوابه طومار پ چی؟

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【309】ஜ۩۩ஜ - IM JUST TIRED - 01-07-2017، 23:54

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان