امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 302 ஜ۩۩ஜ

(15-04-2017، 18:01)~*¤®§(* CITY STAR*)§®¤*~ˆ° نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2017، 17:59)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2017، 17:57)~*¤®§(* CITY STAR*)§®¤*~ˆ° نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2017، 17:55)Sooogoool نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2017، 17:52)~*¤®§(* CITY STAR*)§®¤*~ˆ° نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگران نباششش
میشنم  تو خونه ورزش میکنممم میخورم میخوابم خخخ

عههه جداااا
چسب امری دیگ
پاشووو پاشوووو خونه رو جارو کن زووود ظرفام رو سینک بشووور غذام ماکارانی درس کن بت نیومده استراحت بدن بت
بشین باوووو فردا متحان ریاضی دارم

اخ جووونم من مدرسه نمیرمممم خخخ دلت بترکهههه از حسودی
اره جون عمت موقع کار درس خوندن یادت میوفتهههه بچه پرووو
ووووی اصلا دلمم نمیسوزه چون اگه نرم مدرسه اکیپ چهارنفرمون رو کمتر مبینم
حاال تو بسوزززز
عسیسمممم همیشه مدرسه و درس حرف اول
خخخخ

(15-04-2017، 18:00)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2017، 17:58)~*¤®§(* CITY STAR*)§®¤*~ˆ° نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2017، 17:56)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-04-2017، 17:55)~*¤®§(* CITY STAR*)§®¤*~ˆ° نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سحرمم
جدی؟؟ Sad  Sad  Sad
بی معرفت کی برگشتی؟؟؟
نبایدیه یادی ازما بکنی؟؟؟ Angry  Angry  Angry
فدات شمم
من اینا نبودم دو ماه مبینا بود
یه چند روزی هست میامم
چه خبراا خوبی

به هرحال خوش اومدی
دلم تنگ شده بود
هعی خوبم.توخوبی؟؟

منم خیلی زیاد واسه شیطناتمون
عالیمم
کلا  بعد عید برام همش اتفاق خوب می افتاد

خخخخ دلم نمیسوزههه چون مام تو کلاس کنکور همو میبینیمممم ههههههههههه

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 302 ஜ۩۩ஜ - Sooogoool - 15-04-2017، 18:05

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان