امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[₪ گــفت و گــوی آزاد 301 ₪]

(06-04-2017، 11:42)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2017، 11:36)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2017، 11:35)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2017، 11:33)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2017، 11:31)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گر آن ترك شيرازی بدست آرد دل مآ رآ..

به خآل هندويش بخشم تمجل هاي دنيا را..

نه چون شهريار  و صاعب و غيره كه ميبخشد...

به خال ترك شيرازي تمام روح و اجزا را..

امانت است روح و جسم از سوي خدا بر مآ..

خيانت بر امانت هيچ نبود رسم .. دادا را...  

# دادا

این از کیه ؟؟
Smile

اگر آن ترک شیرازی بدست آرد دل ما را
بهایش هم بباید او ببخشد کل دنیا را
مگر من مغز خر خوردم در این آشفته بازاری
که او دل را بدست آرد، ببخشم من بخارا را
نه چون صائب ببخشم من سر و دست و تن و پا را
نه من آن شهریارانم ببخشم روح و اجزا را
که این دل در وجود ما خدا دارد که می ارزد
هزاران ترک شیراز و هزاران عشق زیبا را
ولی گر ترک شیرازی دهد دل را بدست ما
در آن دم نیز شاید ما ببخشیمش بخارا را

دادا..

دادا بعد شهريار اومد !!
واقعا تخلصش داداس؟؟؟ Huh

آره..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[₪ گــفت و گــوی آزاد 301 ₪]

(06-04-2017، 11:41)sina0077 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2017، 11:39)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2017، 11:34)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2017، 11:32)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخ حالاچراهمه مدافع حقوق شیرازیاشدین؟؟

من رگ شیرازی دارم خخخ
مامانم شیرازیه
جدی؟؟به سلامتی

(06-04-2017، 11:37)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2017، 11:32)fatemeh.mh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخ حالاچراهمه مدافع حقوق شیرازیاشدین؟؟

در زمان حافظ و سائب و اينا..

دخترايي وجود داشتند كه هم رگ ترك داشتند همم مقيم شيراز بودند و يه خالي هندي وسط پيشونيشون داشتند..

و بسيار زيبا بودند !!

و همه شاعر هاي بزرگ در وصفشون شعر ميسرودن...
چه جالب
اولین باره میشنوم.مرسی

کی روش عاشق ترکای خال خالی شده

هعه..

بي ناموس بودي..

بي تمدن هم شدي..

فعلا تو رو بورسی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: [₪ گــفت و گــوی آزاد 301 ₪] - sina0077 - 06-04-2017، 11:44

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان