امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[₪ گــفت و گــوی آزاد 301 ₪]

(02-04-2017، 22:23)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-04-2017، 22:16)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-04-2017، 22:15)sina0077 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-04-2017، 22:13)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-04-2017، 22:11)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این 3 روز طلایی ام گذشت و من لای کتابمم نتونستم باز کنم :|

فردا دبیرا لای مارو وا میکنن Big Grin

(02-04-2017، 22:13)sina0077 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا حرف دل منو زدی

همه دخترا حرف دل تورو میزنن؟ :|

توچراتا من یه پیام به دخترمیدم می یای

:|
من همیشه هستم :|

(02-04-2017، 22:16)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه میدونین بدبختی من چیه ؟ :|
من فردا امتحان علوم دارم از 3 تا درس شیمی ! هیچی ام نخوندم ! مگر اینکه فردا هماهنگ کنیم همه بگیم ک نگفته امتحان بگیره -__-*

ما هماهنگ کردیم فردا رو نریم .-.
ما نمیتونیم نریم :| همین طوریش انضباطمو داده بود 18 زنیکه چه برسه به اینکه فردارم نرم ...
باورت نمیشه ولی امسال مدیرمون خیلی سگ اخلاقه !

درسته زنا البته به استثنائ شما یکم توفاز....نگم بهتره Smile
مدیرک زن باشه همین میشه اخرش

(02-04-2017، 22:25)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-04-2017، 22:23)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-04-2017، 22:16)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-04-2017، 22:15)sina0077 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-04-2017، 22:13)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فردا دبیرا لای مارو وا میکنن Big Grin

همه دخترا حرف دل تورو میزنن؟ :|

توچراتا من یه پیام به دخترمیدم می یای

:|
من همیشه هستم :|

(02-04-2017، 22:16)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه میدونین بدبختی من چیه ؟ :|
من فردا امتحان علوم دارم از 3 تا درس شیمی ! هیچی ام نخوندم ! مگر اینکه فردا هماهنگ کنیم همه بگیم ک نگفته امتحان بگیره -__-*

ما هماهنگ کردیم فردا رو نریم .-.
ما نمیتونیم نریم :| همین طوریش انضباطمو داده بود 18 زنیکه چه برسه به اینکه فردارم نرم ...
باورت نمیشه ولی امسال مدیرمون خیلی سگ اخلاقه !

تو ۱۸ رو درست کنی ۲۱ هیچ دخالتی تو سوابقت نداره .. دبیرستانو فق بچسب ..

استادامیردرست میگه
 سپاس شده توسط -Demoniac-
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: [₪ گــفت و گــوی آزاد 301 ₪] - sina0077 - 02-04-2017، 22:26

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان