امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[₪ گــفت و گــوی آزاد 301 ₪]

(30-03-2017، 0:03)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-03-2017، 23:58)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو این شرایط اقتصادی و سیاسی مستقل شدن از مرگ سخت تره به مولا خصوصا اگه قرار باشه سرپرست خونواده بشی

مخصوصاً اینکه بخوای زندگیتو توی یه محیط جدید و ناآشنا شروع کنی.
حالا من که از پس خودم بر بیام مشکلاتم حَله. سرپرست خانواده که بماند ((:

(30-03-2017، 0:03)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش شما 18سالته؟؟ خیلی مونده مستقل بشی نگران نباش...هنوز وقت داری...

وقت که هست ولی خودم دارم میرم.
سخته ها... کامل فکراتو بکن... سربازی برو البته اگه پسری خخخ بعد مستقل شو.... بذار پشتیبان کنارت باشه...

(30-03-2017، 0:10)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-03-2017، 0:07)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-03-2017، 0:03)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-03-2017، 23:58)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو این شرایط اقتصادی و سیاسی مستقل شدن از مرگ سخت تره به مولا خصوصا اگه قرار باشه سرپرست خونواده بشی

مخصوصاً اینکه بخوای زندگیتو توی یه محیط جدید و ناآشنا شروع کنی.
حالا من که از پس خودم بر بیام مشکلاتم حَله. سرپرست خانواده که بماند ((:
انقد مانع و دیوار الکی میذارن جلو پات که از زندگی سیر میشی... الکی ها فقط بگن ما هم هستیم...خدا نکنه بخوای ساختار صلب دولتی رو بشکنی و شرکت مستقل یا کسب و کار مستقل شروع کنی کلاهت پس معرکه ست

(30-03-2017، 0:05)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رامین آبرا ، چخبر از رست؟
شلوغه تره زندگی کادِریا ..

تی چاکرم... آره ابرا خیلی می سر شلوغه مردن درم Big Grin

دوته خوشگل کُر پیدا کون مَرو تَرَرِه د
تی دیل خوشه... من خودمه نتنم بدرم کوره چوتو باید بدرم Big Grin
 سپاس شده توسط Wanton ، -Demoniac-
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: [₪ گــفت و گــوی آزاد 301 ₪] - رامین 1993 - 30-03-2017، 0:10

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان