امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

【گفتگو آزاد 299 ™ 】

(08-01-2017، 19:50)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2017، 14:14)mehdi.tak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2017، 13:34)®مرسانا ® نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخ ایول دعوا کنید

4fvf4fvf4fvf

(08-01-2017، 13:28)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2017، 13:08)*sohillll* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2017، 12:21)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم نگفتم توی گفتگوی ازادتوی پ.خ

شمامثله اینکه نمیفهمین سهیلو عسل اومدن توپ.خ چرتوپرت میگن جالب اینه که اخرین بازدیداشونم هستن خیلی جالبه بعدنمیشناسنش حسامو هه  اون عسل که میگه نگوبای معنی بدداره بعد عشقش میادمیگه حسام کیه دوباره جواب میدم بعدگفت هری منم جوابشودادم همین خیلی هم شیکومجلسی

ایناهااینوسرچ کنین میبینین.hesam.

پیاماشوبراتون انتقال دادم برای عسل خانوم نمیشدایدیشوپیدانمیکردم
بچه هاحالاکه بحث منوعسل داره جدی میشه بایدبگم منوعسل دخترعموپسرعموهستیم.به دلیل یه مشکل شخصی که واسه مادرمن پیش اومدمادرعسل به من شیردادن وطبق شرع وقانون ماه هم محرمیم
الان داری طوری وانمودمیکنی که خیلی پاکی؟؟؟میخوای عکس اون پیامه روکه اون حرف چرت وواقعاشرم آورروزدی بفرسم همینجا؟؟؟

منوحسام خودمون مشکل روحل میکنیم نیازی به دخالت شمانیس
به من ربطی نداره چی هستین خوبه قبول کردی اره بفرست بخدااگه مهم باشه بدون منوتهدیدنمیتونی بکنی

ایشالاه حل بشه

(08-01-2017، 13:13)mehdi.tak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2017، 8:48)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوففففف  چقدرحرف میزنی تودختر

گفتم که به کاری که به توربطی نداره نبایددخالت کنی  .

زیادشاخ نشوبرودنبال درست 

vay to che khosh maz ze yi4fvf
مزه کردی گل من#؟

are khoob bood4fvf25r30

خیلی بوقی یااینکه سوتیه بدی دادی

(08-01-2017، 19:12)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه هاا فکر کنم مرسانا پسر بااشه
فکر میکنم
حالاهمه شروع کردن  Big Grin Big Grin Big Grin  فکرکنم پسرباشه وایناباوول کن کاراگاه پواروهستش دیگه اینجا

نه صوتی دادم نه بوقم گفتم دلتو نشکنم جیگر Heart
تو را من “تو” کردم
وگرنه “او” هم زیادت است
پس اینقدر برایم ،شما,شما نکن…

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 【گفتگو آزاد 299 ™ 】 - mehdi.tak - 09-01-2017، 7:40

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان