امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 3.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

• صـنـدلـی داغ نسخه 1

(17-07-2016، 18:58)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام شادان گوگول ^_^  سلام صنم گوگول !

چطوری چه خبر چه میکنی ؟ فیلم میبینم .

خب سوال :

اگه میتونستی با 6 نفر از بچه ها بری بیرون کیارو برمیگزیدی ؟ ._. با صنم ، تینا ، فاطمه ، رها (مهری) ، مهشید و سارا . همینجوری !

بین _ کتاب ، فیلم ، موسیقی _ کدومو انتخاب میکنی ؟ فیلم .

رابطت با کدوم عضو فلش خور صمیمی تره ؟ احتمالا فاطمه . و بعدش لیست دوستام .

یکی از جالبترین اتفاقایی که اینجا برات افتادرو تعریف کن برامون ! نمیدونم بگم یا نه .. خب خیلی وقت پیشا تقریبا سه چهار سال پیش که تازه مدیر شده بودم برای یه مدت خیلی کوتاه همزمان با 2 تا اکانت مدیر بودم . خودمم نمیدونم چه جوری و آیا فهمیدن یا نه ! الان که بهش فکر میکنم برام خیلی جالبه و باورش سخته .

اگه یه بار دیگه ب دنیا میومدی حاضر بودی پسر باشی ؟ چرا ؟ آره . محدودیت هاش کمتر و آزادی هاش بیشتره ؛ البته این به این معنی نیست که از دختر بودنم ناراضی باشم .

اون قدیما جو فلش چجوری بود ؟ قدیما بهتر بود یا الان ؟ قدیما خب فلش شلوغ تر و جالب تر بود و خیلی بیشتر خوش میگذشت ولی از لحاظ جو قبلا ها دشمنی ها خیلی زیاد بود ولی الان تقریبا همه باهم دوستن و دعوای انچنانی نداریم که قبلا ها زیاد داشتیم . نمیشه کاملا گفت کدوم بهتر بودن چون هرکدوم خوبی ها و بدی های خودشونو دارن .

به نظرت مسخره ترین چیز / واقعه / مطلب یا .. تو کشور چیه ؟ نحوه ی اجرای قوانین توی خیلی موارد .

اگه بگن می تونی یه نفر و برای همیشه داشته باشی کی رو انتخاب می کنی؟ خانواده .

از رو احساسات تصمیم میگیری یا عقل؟ بستگی به شرایط داره . از هردو استفاده میکنم .

به نظرت ممکنه آدم انقد هیشکیو دوس نداشته باشه که از همه خوشش بیاد ؟ :| [ سوال سنگینیه روش فک کن :| ] آره چون وقتی آدم کسی رو دوس نداره و عشق و دوستی اطرافیانو میبینه قطعا دلش میخواد و این ذات بشره . یه جور حالت عقده خالی کردنه به نظرم :|

یه تاپ 10 از فیلما و آهنگا و کتابای مورد علاقت بده ( واسه هرکدوم جدا ! ) فیلم و سریال (فقط خارجی رو میگم که طولانی نشه) : Harry Potter, Lord of the rings, Mask, GoT, Lost, Merlin, The dark knight, Pirates of the Caribbean, Alon Home, Saw

آهنگ : Ring my bells, Wrong, Pillowtalk, Chandelier, Take me to church, Hello, Night changes, For the rest of my life, Dirty south Hustla, Ayo technology
آهنگ ایرانی : لمس ، کشتی ، تابستون کوتاهه ، نشونه ها ، آسمونم تاره ، بزرگ ، اینجا ایرانه ، اینو بفهم ، تهران مال منه ، ریشه

کتاب (خارجی و ایرانی) : هری پاتر ، نغمه ی اتش و یخ ، ماری انتوانت ، بیشعوری ، باد ما را خواهد برد ، آتش دزد ، شازده کوچولو ، سارا کورو ، کرم ابریشم ، وقتی برف میبارد

فیلم ایرانیم میبینی ؟ (: نظرتو بگو راجب فیلمسازی و اینا تو ایران ! آره میبینم . فیلمسازی معمولیه فیلمای ایرانی کلا از هر ده یکیش رو میشه گفت خیلی خوبه . فیلمای ایرانی فقط بدرد ایرانیها میخوره و این یکی از مشکلات بزرگ فیلمای ایرانیه :| فضای فیلم غمگین و داستانها تکراریه .

خب از جو هنری بیایم بیرون D:

نظرت راجب منو در 57 خط توضیح بده :>>> .. دختر خوب و بانمکی هستی .. کتابایی با اسمهای خیلی خنده دار میخونی ! و اینکه .. دوست خوب و لذت بخشی هستی .

یه جمله ازین به یاد ماندنیا بگو به من ! (: به خودت تکیه و اعتماد کن و اینو بدون هیشکی جز خودت نمیتونه در حدی که لازمه به فکرت باشه . ادما نیاز به هم دارن ولی هرکسی بیشتر به خودش نیاز داره تا بقیه . منتظر نباش یکی بیاد دستتو بگیره ، خودت هوای خودتو داشته باش . احساساتت هم هیچوقت بروز نده ، خیلیا سوء استفاده میکنن .

یه لقب به من ؟ .. ._. با نمک

چن تا دوسم داری ؟ D: هوارتا ! D:

خب خسته نباشی مهربون ._.* خواهش عزیزم .

خدافظ فعلا (:

(17-07-2016، 20:03)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام .-. سلام .
خوبی ؟ مرسی خوبم .
نظرت راجب :
Supernatural ندیدم ولی فکر کنم جالب باشه .
Walking dead ندیدم ولی میدونم اینم جالبه .
Grimm خوبه باحاله .
Got عالیه .
Arrow ندیدم .
Daredevil ندیدم .
Agents of shield ندیدم .
Merlin :| خیلی قشنگ بود ولی تنها ایرادش پایان افتضاحش بود :|
Teen wolf نمیدونم یکی میگه قشنگه یکی میگه تکراریه .. من ندیدم هنوز .
Breaking bad عالیه .
Ted :v نظر خاصی ندارم ._.
Mad Max :| خوبه .
Ant-mam ندیدم .
Maze runner ندیدم .
Divergent ندیدم .
Insurgent ندیدم .
Hobbit خوبه ولی ارباب حلقه ها بهتر بود ! (:
دیگه همینا دیگه :|
اها ..
بهترین سریال یا فیلم کره ای که دیدی ؟ شکارچی شهر
از بین دوستات یکی رو انتخاب کن یه چیزی بش بگو .. نمیدونم اسمش چیه . آقای Dazzling boy پ.خ رو وا کن :|
خب دیگه فعلا .. خدافظ .
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Faust ، sober ، Medusa ، -Demoniac-
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: • صـنـدلـی داغ بـا حضور Apathetic - Apathetic - 17-07-2016، 22:55

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان