اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

نظرسنجی: قشنگ بود؟؟؟
این نظرسنجی بسته شده است.
نه..مزخرف بود
19.05%
4 19.05%
آره..قشنگ بود
80.95%
17 80.95%
در کل 21 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگه بفهمی که من چشمامو بهت دادم...

پسر جوان و خوش رویی وارد پارک شد.در حال قدم زدن بود که ناگهان اسیر دختری زیبا می شود...ولی دختر نابینا بود.
پسر پیش دختر میرود و با او صحبت می کند...پسر شیفته ی دختر می شود...دختر گفت آرزوی من دیدن تو است...پسر گفت اکه منو ببینی بامن ازدواج می کنی؟دختر سرش را به نشانه ی بله تکان داد...
روزی از بانک اعضای اهدایی به دختر دوچشم زیبا و سالم پیوند کردند.
دختر دیگر می توانست دنیا را ببیند.
او به پارک برای دیدن پسر رفت اما دید پسر نابیناست.پسر گفت حالا که می تونی ببینی باز هم با من از دواج می کنی؟
دختر گفت ..آخه...آخه تو کوری...
پسر لبخندی از درد زد و رفت...آرام باخود نجوا می کرد اگه می دونستی داری با چشمای من دنیا رو میبینی بازم اینو میگفتی؟؟؟
SadSadSadSadSadSad
هــــــــــــــــ....
خیـــلی عجیبه....
همیشه تو لحظه هایی که داغونی فقط یه نفر میتونه آرومت کنه.....
اونم کسییه که داغونت کرده....
p336
پاسخ
 سپاس شده توسط nafas mb ، ✘ kArTeL ✘ ، black devil ، ^ali^ ، niyusha ، _tannaz_ ، i think just about you ، னιSs~டεனσή ، Amir BF ، amir7 ، ghazal.k ، ##شهرزاد## ، mandi ، Terme30 ، Nazanin501 ، رندی ارتون ، MINA JOON ، دختر شاعر ، сÜтε Đévìł ツ ، The Ginkel ، poriya.02 ، mohamad amin1377 ، αℓι ، MissLone ، هاشم1 ، love 2012 ، Armina ، sara.pishoooo ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، ♥ هومن♥ ، Apathetic ، Niloo_SelStan ، ♥TARANNOM♥ ، T N T ، *** زهرا *** ، اتنا 00 ، aCrimoniouSs ، ɨAʀʍɨռ ، justin.l ، مهوش ، the crazy vampire ، ...asall... ، sasa. ، ronika 021 ، amsinaz@yahoo.com ، ana16 ، عشق استقلال و سنگر بانش ، هیوا1 ، ICe Angele ، سایه 72 ، ***EHSAN - ABADAN*** ، M.barselona ، -Edgar ، بووووق ، یک گل ، shawkila ، AsAsma ark ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
اگه بفهمی که من چشمامو بهت دادم... - fat.k - 14-09-2012، 18:11

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان