اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ربودن زن دچار اختلال حواس توسط نگهبان افغان

ربودن زن دچار اختلال حواس توسط نگهبان افغان

نگهبان افغان یک باغ در اطراف تهران پس از ربودن زن بیمار که دچار اختلال حواس بود شناسایی و به اتهام آدم ربایی بازداشت شد.

پنجم مهرماه امسال مرد میانسالی  به کلانتری عباس آباد مراجعه و از گم شدن زن 35 ساله اش به نام خاتون خبر داد.

این مرد در شکایتش مدعی شد همسرش دچار بیماری اختلال حواس است و از روز گذشته خانه را ترک کرده و خبری از او نیست. می ترسم بلایی سر همسرم آمده باشد، او با وجود بیماری هیچ وقت بدون اطلاع از خانه خارج نمی شد.

با تشکیل پرونده و ارسال آن به پایگاه سوم پلیس آگاهی با دستور بازپرس جنایی تحقیقات برای شناسایی زن گم شده آغاز شد.

با گذشت هفت روز سرانجام ماموران رد خاتون را در روستایی در اطراف شهریار پیدا کرده و او را از چنگال نگهبان یک باغ نجات دهند.

زن 35 ساله در تحقیقات به ماموران گفت چند روز قبل مرد افغانی من را در خیابان دید و با خود به اینجا آورد. او اجازه نمی داد من با همسرم تماس بگیرم و به خانه بروم.

با اظهارات او ماموران روز چهارشنبه مرد 54 ساله که زن حواس پرت را ربوده بود در روستا شناسایی و دستگیر کنند.

متهم که اهل افغانستان است روز گذشته  در جلسه بازپرسی مدعی شد: آن روز زن جوان را در خیابان دیدم و او ادعا کرد خانه شان را گم کرده است.وقتی متوجه شدم او اختلال حواس دارد او را برای انجام کارهایم مثل پخت و پز به خانه ام در روستایی در اطراف شهریار بردم که ماموران بعد از چند روز سر رسیدند و او را از خانه ام بردند. من آدم ربایی نکرده ام و  زن و بچه دارم که در افغانستان ساکن هستند و من در ایران نگهبان باغ هستم.

با  تناقض گویی های متهم او با دستور سعید احمدبیگی بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی به اتهام آدم ربایی بازداشت شد تا تحقیقات بیشتر از او انجام شود.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
ربودن زن دچار اختلال حواس توسط نگهبان افغان - Mαяѕє - 18-10-2015، 20:50

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  قتل دختر هفده ساله توسط دوست پسر جوان
  قتل هولناک کودک 18 ماهه پس از ساعتها شکنجه توسط نامادری+تصاویر
  نقشه شوم یک زن برای ربودن نوزاد غریبه
  کشتن مادر توسط دختر باردار 17 ساله! +عکس
  کشتن مادر بیمار توسط دختر سنگدل +عکس
  دزد آبادانی پس از هدف قرار گرفتن توسط پلیس: حالم خوب بشود باز هم دزدی می کنم
  مرد افغان که زن ایرانی را به قتل رساند،‌به زودی اعدام می‌شود
  بستگان زنی که11سال پیش توسط شوهرش کشته شده در دادگاه حاضر نمی شوند
  قتل پسر18ساله ایرانی توسط یک ایرانی دیگر در ترکیه