امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ρяoᴛᴇcᴛɪoɴ oғ ᴀŁɪᴇɴs ▲ حـمـآیت از مـوجودات فرازمینـی/مـآوراءطبیعی

به نظره من کسایی که به وجود این موجودات و ارواح و این چیزا ( مث من ) اعتقاد دارن ، نباید سعی کنن افکار کسایی که اعتقاد ندارن و رو عوض کنن !
همونطور هم کسایی که اعتقاد ندارن اصلا حق ندارن به کسی بگن چرا باور داری این مزخرفات و اراجیف رو :/
به نظر من هیچ چیزی تو دنیا مزخرف و الکی و چرت و پرت نیست . اون قدیما که مردم این باورها رو داشتن و حالا به نسل ما رسیده اصلا اونقدری پیشرفته نبودن و یابهتر بگم ؛ اونقدری سواد و درک نداشتن که بخوان شایعه و اراجیف پخش کنن ! اونا حتما از روی یه مدرکی این حرفا رو زدن .. و این مورد در دنیای امروز هم تا حدودی صدق میکنه ! از روز اول کی فهمید ادم فضایی ها وجود دارن ؟ هیچ انسانی اونقدر تکمل پیدا نکرده که همچین چیزایی رو از ذهن خودش در بیاره پس حتما یه چیزی بوده ! یه چیزی دیده که گفته ادم فضایی و موجودات ماور الطبیعی وجود دارن .. ب نظرم الان هم دیگه به قدر کافی مدرک هست که مردم باور کنن موجودات فضایی و بیگانگان وجود دارن ، ولی اگه نمیخوان قبول کنن ، خب مشکلی نیست .. بزارید هرجور دوس دارن فکر کنن .. ما کسایی که اعتقاد به این چیزا داریم راه خودمونو پیش میریم و اونقدر تحقیق و بررسی میکنیم تا به اهدافمون برسیم و سوالامون رو بیشتر پاسخ بدیم کاری هم با بقیه که اعتقاد ندارن ، نداریم ! منتها اونام نباید تو کاره ما دخالت کنن و سعی کنن با مثال های کاملا متفاوت مارو از باورمون دور کنن .. این دوره زمونه خیلیا از همین شایعه پراکنی کاسبی میکنن و متاسفانه همین باعث شده که مردم همه چیو به این موضوع مرتبط میکنن حتی چیزایی که برای اثباتشون قرن ها مدرک هم تهیه شده ..
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، # αпGεʟ ، ~~ƧЄƬƛƦЄ~~ ، ~Eilmah~ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، mr.destiny ، M.AMIN13

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ρяoᴛᴇcᴛɪoɴ oғ ᴀŁɪᴇɴs ▲ حـمــآیت از مـوجـودات مــآوراءطبیعـــی/فرازمینـی - Apathetic - 06-10-2015، 16:26

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان