اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نصرتی: در ۹۰ دقیقه فقط توپ ۲ بار به پای شهباززاده خورد

مدافع میانی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز تأکید کرد که استقلال در تبریز با خوش‌شانسی توانسته است پیروز شود.

نصرتی: در ۹۰ دقیقه فقط توپ ۲ بار به پای شهباززاده خورد
 در خصوص شکست تیمش مقابل استقلال گفت: به هیچ عنوان مستحق باخت نبودیم و استقلال وحشتناک خوش‌شانس بود. آنهایی که بازی را کامل دیدند به خوبی می‌دانند که ما نباید می‌باختیم، ولی در نهایت به دلیل بدشانسی خودمان و خوش‌شانسی بیش از حد استقلال سه امتیاز را  واگذر کردیم. به هر حال قسمت این بود که چنین نتیجه‌ای رقم بخورد.
وی در ادامه افزود: در اکثر لحظات بازی صاحب توپ بودیم و فکر می‌کنم در مجموع توپ دو بار به پای شهباززاده خورد. ما باید در زمین خودمان استقلال را می‌بردیم و ناراحتی‌ام از این است که خوب بازی کردیم و استقلال در حالی که مستحق برد نبود، سه امتیاز را گرفت. ما تیم خوبی داریم و باید در بازی‌های آینده این باخت را جبران کنیم. همه دیدند که چگونه استقلال را تحت فشار گذاشتیم و بارها صاحب موقعیت شدیم.
«نمایشی که مقابل استقلال داشتیم ما را برای دیدارهای آینده امیدوار می‌کند»، نصرتی با بیان این جمله در مورد مصدومیتش اظهار داشت: متأسفانه از ناحیه مچ مصدوم شدم. مچ پایم در رفته بود که آن را جا انداختم و فکر می‌کنم با دو سه روز استراحت کردن و آب درمانی، دوباره به شرایط بازی خواهم رسید.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
نصرتی: در ۹۰ دقیقه فقط توپ ۲ بار به پای شهباززاده خورد - Ֆℋ£¥∂α - 17-09-2015، 11:28

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جام قهرمانی از دست طارمی و یارانش لیز خورد
  راموس به زیدان: بذار 10 دقیقه دیگه بازی کنم! (عکس)
  کار دربی مادرید به زد و خورد کشید! (عکس)
  تصمیم‌گیری در مورد مسابقات غیرفوتبالی کلید خورد/ ورزش‌های برخوردی فعلا تعطیل!
  اندی کول: یونایتد مثل لیورپول ۳۰ سال برای قهرمانی حسرت نخواهد خورد
  جلسه 45 دقیقه استراماچونی با بازیکنان بعد از شکست در دربی
  بدترین روز مربیگری برانکو چگونه رقم خورد
  فوتبال ۶۰ دقیقه ای و فوتسالی؛ پیشنهاد جدید اتحادیه بین المللی فوتبال
  گفتگوی خواندنی با شهباززاده
  شهباززاده مقابل پرسپولیس بازی می‌کند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان