امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گُفتگوےِ آزاد ( 264 ) ]

(02-09-2015، 23:41)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-09-2015، 23:37)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-09-2015، 23:35)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نميشناسمش
:229: 

اينو میگم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[b]Mïņ̃†êR[/b]

اها بله Blush
افتخار ديدنشونو تو گ ا نداشتم Blush

دیگه گ ا نمیاد
یه زمانم 24 ساعته اینجا بود
هعی
 باورتون نمیشه ولی از اول که تو گفتگو ازاد بودم تا الان تنها هعی قبول دارم همین هعی بود که الی گف... واقعا سوزشو حس کردم... دمت گرم
من نظري ندارم چون شناخت ندارم
اميد مرسي خوشگل تقلب رسوندي
حتما با مروا حرف ميزنم

(02-09-2015، 23:41)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برم بخوابم دیگه

شب بخیر

شب بخير Sad
هوففففففف :ngh: p336

(02-09-2015، 23:42)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-09-2015، 23:40)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-09-2015، 23:38)elmira.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی منو بگیره مامانمو خوشحال کنه و دختر ترشیدشو بگیره :499:

چشم شوهرت ميدم تا فردا يا پس فردا
مامانت كيه؟

(02-09-2015، 23:39)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-09-2015، 23:35)elmira.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا نمیتونی بری بیرون باهاش؟!!
اونایی که باید دلایلو میدونن نیازی به گفتن نی ....... دلم برا حصین تنگ شده اهنگ جدیدشو میخوام گوش کنم

اميد با مروا حرف ميزنم يه ذره اخلاقشو عوض كنه شبي غزل شه

مث غزل عالیه
تف تو اين شانس

(02-09-2015، 23:43)elmira.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یتیمم .. خخخخ
جالبه منم اهنگ حصین وشایع دارم گوش میدم
دخترم ميخواي بشي؟
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ✘Nina✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: [ گُفتگوےِ آزاد ( 264 ) ] - ÆҐÆŠĦ - 02-09-2015، 23:43

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان