امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گُفتگوےِ آزاد ( 264 ) ]

(01-09-2015، 21:21)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2015، 21:17)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2015، 21:12)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2015، 20:52)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2015، 20:48)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوای یکی از هکامو بزارم واست ؟ 
اره تو تمرینی من یه چیت اجرا کردم با یه تیر شماره 1 کل مپ رفت هوا !
من تمام ه.کای موجودو تو بازی اجرا کردم ..
فقط یه برنامه هست که خیلی کمیابه اسمشم میزارن .. میتونی تیرو صاف بزنی وسط تانک .. یه یرت خطا نمیره + یه برنامه دیگه که با چت کردن با یارو تو شل لابی میتونی پسووردشو بگیری 
تازه میخوام رو لولم ستاره هم بزارم ._.
بزار با همون چیته؟ ولی چجوری؟ واسه من فقط تو تمرینی کار میکنه! >_<

(01-09-2015، 20:51)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/mmxvvcoxw4n94u4zw336.png
اینو ببین ._.
اونارو چجوری از بقل صفحه کشوندی اونجا؟
یه تیره؟ 
اره همه تمام ه.کا با همون برنامه و فلش ه.که ! هیچی دیگه نیست ولی کلی -- داره ! 
+
اره یه تیره .. شلشاک 100 تا تیر داره 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/3krsc3n86z3gm3ulboqi.jpg
این تیراش .. اون زردارو هم میبینی دمج هاشه که واسه یه نوع ه.ک که سخت ترینشونه بهش میگن چیته destroyer نوشتم ._.
فقط یه بار تونستم این چیتو تو بازی پیاده کنم ! |:
تو ایــن همه ه ک میکردی با چی ه ک میکردی پَس؟ بگو اسمشو ما که از این چیت خیری ندیدیمـ ._.! بازیای کامپیوترمو فقط باهاش میهکمـ وگرنه تاحالا باهاش
شل رو واقعی ه ک نکردمـ!
چجوری ه ک میکنی ؟ همونه ه کت ولی نمیدونم چرا واسه من تو تمرینی فقط میشه! ولی واسه تو تو بازی واقعی ام میشه

(01-09-2015، 21:16)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2015، 21:09)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اَمیر فردا یه عکسی برات میفرستم تو اون تمام اعداد تیرهای شل رو نوشته برو تو تمرینی با چیت ه ک کن عدد تیری که میخوای بزنی رو بزن حال کُن ببین چه تیرایی داره این شل شاک که اَصن ندیدیش!
من همه تیراشو حفظم پسر :V با -- همه تیراشو زدم ... باحال تر از همه تیر 2012 عه ._. میندازی تیر مث یه کره زمین بیرون میاد بعد که کره زمین میترکه سه تا تیر توشه .. رعد و برق .. شهاب سنگ و اتیش ._.
خیلی باحاله ._.
یدونه تیرم هست اهنگ میخونه :V 
اونو میگی آرهـ! 
اونُ تو بازیای دیگم دیدم همونجوری آهنگ میخونه اون تیرهـ مَعروفه :|
میخوای تو بازی ه.ک کنی ؟ 
این مراحلو برو ..
بازی چهار نفره کن یه اکانت مهمان بیار یار خودت کن .. بعد که بازی شروع شد اون اکانت مهمانو از بازی ببر بیرون ..
کنترل اکانت مهمان بعد از این که از بازی لفت داد میاد دست تو .. 
هر تیری که با اکانت مهمان بهت داد یه شماره داره .. 
شماره ی تیرو تو چیت انجین میزنی نکست اکسن میکنی بعد چند ترن میتونی با اکانت مهمانی که دسته تیرای قفلو ازاد کنی ._.
فک نکنم چیزی فهمیده باشی ! |:

(01-09-2015، 21:19)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2015، 21:12)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره همه تمام ه.کا با همون برنامه و فلش ه.که ! هیچی دیگه نیست ولی کلی -- داره ! 
+
اره یه تیره .. شلشاک 100 تا تیر داره 
http://8pic.ir/images/3krsc3n86z3gm3ulboqi.jpg
این تیراش .. اون زردارو هم میبینی دمج هاشه که واسه یه نوع ه.ک که سخت ترینشونه بهش میگن چیته destroyer نوشتم ._.
فقط یه بار تونستم این چیتو تو بازی پیاده کنم ! |:

جواب سلام نمیدے امیر لوپز -__-٭
آدم نیستی جواب سلام بدم ._.

پلشت -_-٭
باز با لقمان گشتے
باز میخواے دعوا کنیما -_-٭
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: [ گُفتگوےِ آزاد ( 264 ) ] - L²evi - 01-09-2015، 21:24

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان