امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برگی از تاریخ فلشخور

مصاحبه با خانوم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نفس

خط مدیر شدن رو چطور طی کردی؟-

-من فقط قصد داشتــم ارسالام بالا بره ولی خب بعدش دیدم چقد موضوع توی موسیقی دارم رفتم درخواست دادم و نویسنده شدم و به دلیل اینکه اونموقع موسیقی هییچی مدیر نداشت..ینی یکی داشت ک هییچوقت نمیمد من زود ازمایشی شدم که به اوضاعش رسیدگی کنم..یادمه اونروز که مدیرشدم مسافرت بودم...یادش بخیـر

بهترین مدیر قدیمی کی بود؟

-آوا و فریـد

بهترین کاربر قدیمی؟

-ستـاره

بهترین دوست قدیمیت؟

-نگـار..ستـاره..پریـا..تـارا..دیگه خیلــی قدیمـی رو یادم نمیـاد

از کاربرای گذشته اگه کسی رو یادته توصیفشون کن ک اشنا شیم..

ممم...ستــاره..دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
AmItiSe ..نمیمد نمید یهویی میمد گفتگو...چقد که با حرفاش خندیدیم...
مرضــی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
pink devil  مـــامان من بود...حرف پشتش زیــاده ولـی بنظر من خیلی دوستداشتنی بود..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*βeС-МoЯЯiGαƝ* هنــــــــــی..مهــربوون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
parmida.a دیــر به دیــر میمد ولی وقتـی میمد حرفاش تو خاطره ها میموند..
» MARY «  فکــ کنم اولین دوستم اینجا بود...ساعت های طولانی باهم حرف میزدیم..
Snow-Girl مریــم...کمتر کسی شاید بشناستش..ولی خیلی اروم بود...و دوستداشتنی..

بهترین خاطرت؟

-خاطرات من برمیگرده به تابستون دوسال پیش که حتی یه ثانیه هم افلاین نمیشدم..همش توی گفتگو حرف میزدیم...اوووف عــــــالی بود
بدترینش؟

-خاطره ی خیلی بدی ندارم..
عبرت انگیز ترینش؟

-یه دفعه دعوا کردم محروم شدم...پس دعوا نکنید تا محروم نشوید..خدایی اکانتم آکه آکه..مال یه مدیر سالمه  که حتی یه اخطارم نداره (:

بهترین تجربت؟

-وقتی که بقیه رو میدیدم که از کنار حرفای پشت سرشون به راحتی عبور میکردند..منم سعی کردم همونجور باشم (:
بدترینش؟

-به خیــلیا اعتمــاد کردم..ولی اشتبـاه بود!
ی توصیه ب عنوان ی دوست قدیمی؟

توصیه من اینکه گذشتتون رو یادتون باشه..بعنوان عبرت..(این تیکه خیلی ارزش منده ب عنوان کسی ک از تاریخ حد اقل چیزی حالیشه این حرفو از من بپذریید:امیر)

ب عنوان ی مدیر قدیمی؟

-اینجا خیلی خودتونو نکُشید..هیچی عایدتون نمیشه..مدیر شدن اصن شاخ بودن نیست که بخواید بشید تا سوئ استفاده کنید..
ب عنوان ی کاربر قدیمی؟

-خُب توصیه ندارم..ولی خب فقط یه حرفم دارم که تو دلم مونده اینکه از جدیدیا من متنفرم..(:اگ نبودن الان جو مثل قبلا بود..ن اینقدر خسته کننده و پُر حاشیه..
 ی توصیه کلی برای جم بندی؟

-دنبــا دوستــای بامرام و خوبــ بگردیـد..
پاسخ
 سپاس شده توسط ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG ، αѕтer ، Navisa. ، Spell † ، Un known ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Mr.Robot ، eNorto ، دختر تنها12 ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، *2gether4ever* ، FARID.SHOMPET ، *Nafas* ، ~ aylin ~ ، Brooklyn Baby ، PISHY ، Jack Daniel'ѕ ، یاسی@_@ ، MS.angel ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ρѕуcнσραтн ، eɴιɢмαтιc ، ຖēŞค๑໓ ، sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: برگی از تاریخ فلشخور - tyjtfhdhr - 07-05-2015، 12:54

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کتاب تاریخ تمدن مشرق زمین، گاهواره تمدن
  معرفی کتاب های تاریخ
Science بزرگترین معما‌های تاریخ که هیچ گاه حل نخواهند شد.
  دوست داشتی در تاریخ چه اتفاقی هرگز روی نمی داد ؟؟؟؟؟؟؟؟
  " تاریخ چیست "
Book ☽تاثیرگذار های تاریخ☾اسحاق نیوتون Isaac Newton
Book ✍تاریخ‌نگاران✍ ابن رسته
Book ✍تاریخ‌نگاران✍ابن حوقل
Book ✍تاریخ‌نگاران✍ استرابون
Book تاریخ دموکراسی در ایران باستان✔

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان