امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

【 ســری داستـ ـان های کـ ـوتاه 】 +اطلـاعیه داستانُ رمــان

داستان جالب:  ((سیاست از دید پسر))
یه روز یه پسربچه که می خواست انشاءدریاره ی سیاست بنویسه از پدرش میپرسه:پدرجون میشه لطفا به من بگی سیاست ینی چی؟پدرش کمی فکر میکنه ومیگه بهترین راه اینه که من برای تو یک مثال درمورد خانواده خودمون بزنم که تو بفهمی سیاست ینی چی/من توی خانواده حکومت هستم چون همه چیز رو در خونه من تعیین میکنم مامانت جامعه است چون کارهای خونه رو اون اداره میکنه کلفتمون ملت فقیره چون از صبح تا شب کار میکنه وهیچی نداره توروشنفکری چون امید مملکتی وداداش کوچیکت هم که 1 سالشه نسل آینده ست!امیدوارم منظورمو فهمیده باشی وفردا یه انشای خوب درباره ی سیاست بنویسی/پسرک خوابید ونیمه شب باصدای گریه برادر کوچکش ازخواب بیدارشد.رفت به اتاق برادر کوچکش ودید خودشوکثیف کرده وداره توی خرابی خودش دست وپامیزنه میره توی اتاق خواب پدرومادرش می بینه پدرش روتخت نیست ومادرشم به خواب عمیقی فرو رفته وهرچی میخواد مادرشوصداکنه که بره جای داداششو تمیز کنه مامانش بیدار نمیشه ناچارا میره تو اتاق کلفتشون که اونو بیدارکنه می بینه درکمال تعجب باباش رو تخت کلفتشون خوابیده!میره سرجاش میگیره میخوابه فردا صبح ازخواب بیدارمیشه وباباش ازش می پرسه:پسرم فهمیدی سیاست چیه؟میگه بله پدر دیشب فهمیدم که سیاست ینی چی:سیاست یعنی حکومت ترتیب ملت فقیرو میده درحالیکه جامعه به خواب عمیقی فرو رفته وروشنفکرهم هرکاری میکنه نمیتونه جامعه رو ازخواب بیدارکنه نسل آینده هم داره توی----دست وپا میزنه!.....بله پدر سیاست یعنی این!....
روی پیشونی فرشته ها نوشته:
                                              هرکی دختر داره جاش وسط بهشته....
پاسخ
 سپاس شده توسط bakhi ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، Faust ، نیلا ×××× ، mr.destiny ، KING ERFAN ╬ ، nanali ، # αпGεʟ ، دریای بی موج ، setayesh 1386

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 【 ســری داستـ ـان های کـ ـوتاه 】 +اطلـاعیه داستانُ رمــان - یسما خوشمله - 12-03-2015، 7:52
پسر مهربان - imanas - 28-01-2015، 8:19
وفا و جفا - B.o.y.f.r.i.e.n.d - 27-04-2015، 19:49
RE: وفا و جفا - ຖēŞค๑໓ - 27-04-2015، 19:53
پسرک آدامس فروش - m@hsa 12 - 02-06-2015، 16:25
انعکاس زندگی... - esiesi - 28-06-2015، 4:21

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پیشنهــآد رمــان .. ! مــآدر فلفلیــه مـن.. ! -.-

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان