امتیاز موضوع:
  • 113 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات

(13-03-2017، 9:40)HANIWA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2017، 20:41)HANIWA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
به اون بخش گفتگو آزاد، مسائل متفرقه، یه بخش اضافه کنید به اسم صندلی داغ
اون وقت میتونه کسی ناظر باشه و به ترتیبی که کاربرا میخان پست براشون گذاشته بشه که تو یه مدت ازش سوال بپرسن و جواب بده .. میتونه هم نه .. هرکس خودش دلش خواست پست بزاره و بگه مثلا من حاضرم ازم سوال بپرسین (از نظر من اولی بهتره چون سازماندهی تره و تو یه مدت مشخص فقط تعداد کمی و افراد مشخصی هستن و بعد از تموم شدن مدتشون یه سری دیگه به تعداد کم و با زمان مشخص و..)
سوال پرسیدنم به این صورت باشه که یا یه سری سوالات خاص رو جواب بدن یا هر کسی بیاد و چند تا سوال بپرسه و که اون کاربرم بیاد نقل قول کنه و به سوالاش جواب بده (دومی هم بهتره به شرطی که سوالایی که افراد میپرسن کم نباشه مثلا هر شخصی که سوال میپرسه چند تا سوال، مرتب و پشت سر هم بپرسه تا کاربر بتونه با نقل قول و راحت جواب افرادو بده)
دیگه حالا میتونید اگر قوانین دیگه ای لازمه، اضافه کنید و این کارو عملی کنید .. خلاصه بگم جاش خالیه تو انجمن ...
مرسی
داریم اینجا هست:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36

خوبه.. ولی اگه یه بخش جداگونه واسش بود بهتر بود .. اینجوری که همه اینا توی بخش بحث و گفتگو باشن یکم آدمو گیج میکنه .. مثلا من نمیدونستم هست .. الان فهمیدم اره هست .. البته سرچ کردنم میشه واسه پیدا کردنش ولی اگه کلن جدا بود بهتر میشد ... یه بازی دیگه هم هست مشابه صندلی داغ اسمش متهم داغه .. کاربر میاد یه سری سوالات درباره ی خودش میپرسه و بقیه اعضا باید به سوالات در مورد اون جواب بدن.. اگه یه بخش جداگونه باشه که خودش شامل صندلی داغ و متهم داغ باشه و واسه هرکدوم قوانین و ناظری وجود داشته باشه، یکم بهتر و مرتب تر میشه .. البته من فقط نظر خودمو گفتم شما خودتون بهتر مسلطین و میدونین چه کار بکنین یا نکنین.. و چه کاری بهتره .. بهرحال بازم ممنون
[/quote]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=43555
متهم داغ هم داریم 
هردو موضوعم مهم هس .. همون اول انجمن .. یکم چش بچرخونن کاربرا میبینن قطعا 
برا دوتا موضوع نمیشه ی انجمن جدا زد .
پاسخ
 سپاس شده توسط {HoSsein_83} ، SABER
آگهی
منظورش اینه:
مثلا صندلی داغ نوبته من برا من موضوع بزنن از من سوال بپرسن.. تموم شد موضوع رو ببندن برا یکی دیگه بزنن اینجوزس همه مطالب صندلی داغ باقی میمونه و میتونن از کسایی ک قبلا نوبتشون بود رو هم سوالات و جواباشونو بخونن..
اینجوری ادم نمیفهمه از کی پرسیده شده و کی نشسته رو صندلی و...!
پاسخ
برای امنیت بیشتر https رو بذارید!

گواهی ssl بگیرید!

+برای ایندکس بهتره صفحات رو html کنید!

@SABER
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER
سلام و درود
من میخواستم پیشنهاد بدم کمی درباره بازی فکری های معمولی هم صحبت بشه و نه فقط بازی فکری های آنلاین. بازی هایی مثل کوریدور، کاتامینو و....
پاسخ
 سپاس شده توسط CPT_KASRA
یه اپلیکشن اندروید بزنید
برای سفارش تکست و لیریکس آهنگ بهم پیغام بدید
pnightmare0@gmail.com
intagram: @pnightmare1
پاسخ
(19-04-2017، 14:41)Pedram Joker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه اپلیکشن اندروید بزنید

دانلود برنامه اندرویدی فلشخور
پاسخ
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
آگهی
سَـلـآم...

اِم یهـ پیشنهـآد داشتَمـ: خِیـلی خوب میشِـه یه بَخش مـآوراء طَبیعـی اضـافه کنید، جِهَـت بَحثـآی مــآورایی ^___^
.La mort est le remède
پاسخ
(13-05-2017، 10:25)Ƥɾiŋςҽss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سَـلـآم...

اِم یهـ پیشنهـآد داشتَمـ: خِیـلی خوب میشِـه یه بَخش مـآوراء طَبیعـی اضـافه کنید، جِهَـت بَحثـآی مــآورایی ^___^

بخش دانستنیها و موضوعات علمی فک کنم مناسب باشه ..
پاسخ
 سپاس شده توسط The moon
(13-05-2017، 10:25)Ƥɾiŋςҽss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سَـلـآم...

نیازی به بخش نیست
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=222979&page=28
پاسخ
 سپاس شده توسط The moon
(13-05-2017، 18:42)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سَـلـآم...

نیازی به بخش نیست
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=222979&page=28
اهـآ... اما دسترسی به مطالـب تـآپیک یکم سـختُ موضوعـآت کمی محدودتـر میشه... اکثـر بحث هـآ قاطی میشهـ و نمیشه راحت دُنبـال کرد(بعضی وقتهـا بـآ هم ارتبـآطی ندارن)..!
( در هر حـآل مرسـی که جوآب دادید ^_^ )
.La mort est le remède
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان