امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند

crying Big Grin Tongue

crying Big Grin Tongue

crying Big Grin Tongue
پشت این ابر ها دل ها درگیرند و من کنار خنده هایت میمانم
در این دقایق دلتنگی
پاسخ
آگهی
هه
هه
هه3
@sd_fi
#telegram
من بدم و این خوب است هیچ بد نیست که هرگز خوب نخواهم شد همینی که هستم را دوست میدارم
پاسخ
خیلی قشنگ بوووود crying crying
Isn’t it lovely all alone??
پاسخ
هییییییس...
هنوووزم خیلییی چیززاااا هس که فققط یه مررد میفهممه و خداای بالااسررش..
اینا قطره بود از اقیانوس کبیری که گفتی..

سپاس..
پاسخ
اره ما میخوایم مردیمون زیر سوال نره مگر نه از 99999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999​999999999999999999999999999تا دخترم بهتر بودم:97::97::97::97::vil:
اگر دیدی جوانی ریش گذاشته بدان دوست دخترش او را تنها گذاشته
پاسخ
آره خب خيلي فرق داره دنياي مهرباني تا دنياي مردانگي.
تو موقعيت هاي حساس سيلي روزگار چشيدم؛
يادم موند بايد مرد بمونم._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
LIFE
پاسخ
 سپاس شده توسط DarkLight
آگهی
اینجوری شروع کنم که جنسیت زدگی مخصوصا اینجا خیلی رواج پیدا کرده و همه جور مخاطبی رو هم جذب میکنه . اما بسه نکنید. واقعا این افکار ک اینجا نوشته شده بود تنها میتونه از ذهن یک پسر در دوران بلوغ بوده باشه ، کی گفته اینارو تو مگه همه دخترارو دیدی والا تو خونه ما اتفاقا همه مسئولیتا گردن منه و داداشم راحت و بی خیال از همه چی . تو بچگی سختیا و کتکا برا من بود برا اون نبود اصن این چیزا نیس . چرا دست از این جنسیت زدگی بر نمیدارید ! دخترا تا کی میخواید خودتونو ضعیف بدونید و .... ! پسرا تا کی میخواید سر این جنسیت زدگیا زخم بخوریدو و سلامت روانتونو ک برای هر انسانی یکسان تعریف میشه رو ب خطر بندازید و سر این مسائل تراکتور زنان باشید حالا توهین نباشه ? جنسیت زدگی برطرف بشه ب نفع دو طرفه چ پسر چ دختر دخترا فرصت های بیشتری پیدا میکنند و پسرا اسودگی روان بیشار و خشونت کمتر .... بخدا یوقتا حس میکنم با این مقدار جنسیت زدگی باید انگار یکی از جنس ها توی یک کره دیگر میبود ???تشکر ک خوندید سعی کردم کوتاه رسونده باشم پیامو
پاسخ
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، Mutemit
(30-08-2022، 21:41)متفکر هستم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجوری شروع کنم که جنسیت زدگی مخصوصا اینجا خیلی رواج پیدا کرده و همه جور مخاطبی رو هم جذب میکنه . اما بسه نکنید. واقعا این افکار ک اینجا نوشته شده بود تنها میتونه از ذهن یک پسر در دوران بلوغ بوده باشه ، کی گفته اینارو تو مگه همه دخترارو دیدی والا تو خونه ما اتفاقا همه مسئولیتا گردن منه و داداشم راحت و بی خیال از همه چی . تو بچگی سختیا و کتکا برا من بود برا اون نبود اصن این چیزا نیس . چرا دست از این جنسیت زدگی بر نمیدارید ! دخترا تا کی میخواید خودتونو ضعیف بدونید و .... ! پسرا تا کی میخواید سر این جنسیت زدگیا زخم بخوریدو و سلامت روانتونو ک برای هر انسانی یکسان تعریف میشه رو ب خطر بندازید و سر این مسائل تراکتور زنان باشید حالا توهین نباشه ? جنسیت زدگی برطرف بشه ب نفع دو طرفه چ پسر چ دختر دخترا فرصت های بیشتری پیدا میکنند و پسرا اسودگی روان بیشار و خشونت کمتر .... بخدا یوقتا حس میکنم با این مقدار جنسیت زدگی باید انگار یکی از جنس ها توی یک کره دیگر میبود  ???تشکر ک خوندید سعی کردم کوتاه رسونده باشم پیامو

ناراحتی و دغدغه شما درسته و مطمئنا جنسیت زدگی تو سطح نت و همچنین تو واقعیت خیلی خیلی زیاده. ولی خب این پست به احتمال خیلی زیاد توسط یه بچه کم سن نوشته شده و تو اینجا هم اکثر کسایی که ازش حمایت کردن بچه بودن و نظراتشون اونقدر معتبر نیست و ارزش چندانی نداره.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Mutemit
Eye-blink 
ویژگی که شما عرض می کنید درمورد همه پسر ها صدق نمی کنه، متن زیبایی هست اما بهتره که از دیدگاه روانشناسی نقدش کنیم. افکار درصد قابل توجهی از پسرها شاید در حد یک دختر شکننده باشه، کم سراغ ندارم پسرهایی که حتی وقتی کارت متروشونو یادشون میره، همونجا میشینن و گریه می کنند. البته اونارو نقد نمیکنم، به هرحال اینم یک ویژگی شخصیتی محسوب میشه و باید بپذیریمش ولی مقصود حرفم اینه که این متن عملا یک زیرمجموعه رو با کل مجموعه جامعه پسران یکسان پنداشته که از نظر منطقی صحیح نیست
https://t.me/mutemit_daily
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbs Up پسر کش (دخترا بیاییییین)
  دخترا بگین کدوم^_^
Thumbs Up نحوه مخ زدن پسرها و دخترا
  یه دختر خوب چه کارایی باید بکنه چه کارایی نباید بکنه(آخر خنده)
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
  کار هایی که نباید انجام بدیم !!!‍!
  دخترا بیان یه حقیقتو درباره پسرا بدونن
  خدایی حرکت این پسرا چن تا لایک داره بدو که ازدستت رفته
  صبا تاجیک مانکن ایرانی ( خواهشا پسرا نیاین چون جنس اضافه براشون نداریم بدیم)+بیوگرافی
  پسرا بیاین ماشین های پر سرعت ولوکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان