امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ دُ ♫♪

های:|
 سپاس شده توسط Apathetic ، melodi+ ، βΑllεяiηΑ♡ ، Hamidreza jefri HHH
آگهی
(01-09-2013، 11:31)چوچار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2013، 11:28)~LONA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2013، 11:26)چوچار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چاقالز :|

تـو حمـید نیسـتی اشتبآ فـک کردم ..!

پویـا اومد ..×!
من حمید باشم خودکشی میکنم :|
اگه من حمیدم این بز کوهی ([url=member.php?action=profile&uid=5342]Hamidreza jefri HHH[/url]) کیه؟ |:

خـب گفتم اشتب فکر کردم .. کی ای ؟ اریانا کـه رفت ://Sleepy
خوب، ولی اشتباه...
به حمید خانوم میگی بزکوهی؟ >_<
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 117
 سپاس شده توسط Apathetic ، M.K.N ، Hamidreza jefri HHH ، βΑllεяiηΑ♡
(01-09-2013، 11:32)L.A.78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

های:|

آی آی .. اِ وآی ..!

بریـم بخس یا همینجـا بمونیـم لعی جآنـم ..
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط L.A.78
نقل قول: تـو حمـید نیسـتی اشتبآ فـک کردم ..!
خوشم نمیاد یه 12 ساله عینه تو اسممو بیاره (:
دفه اخرت باشه
 سپاس شده توسط Apathetic
حمید گشنه یا سیر میری میخوری >_<
بچه هامون غذا نیاز دارن حمید خانوم =))

برو تو وبم شادی وبای اون قشنگه :|

سلام عــشق آوا ♥ *^_^*
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 117
 سپاس شده توسط Apathetic ، βΑllεяiηΑ♡ ، L.A.78
(01-09-2013، 11:32)~LONA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2013، 11:31)چوچار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2013، 11:28)~LONA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2013، 11:26)چوچار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پویـا اومد ..×!
اگه من حمیدم این بز کوهی ([url=member.php?action=profile&uid=5342]Hamidreza jefri HHH[/url]) کیه؟ |:

یه بنده خدایی |:
نقل قول: های:|
سلام ♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 117
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، L.A.78
عجب |:
ما رفتیم
 سپاس شده توسط Apathetic
(01-09-2013، 11:34)چوچار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2013، 11:32)~LONA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پویـا اومد ..×!

یه بنده خدایی |:

آریانا نیسـتی :|

خوش رفتار تر ..Big GrinBig Grin
خوب، ولی اشتباه...

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ► گــُــفتُـ ـــگویِــ آزآد "نُــسخـِه 6×8 " ◄

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 153 مهمان