امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♦◊ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ هشــ×ـــت ◊♦

ننه بابای این بچه ک** کجاس بیاد جمعش کنم خراب کاری کرده تو خودش =))
آگهی
(21-08-2013، 17:53)barbara 2013 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2013، 17:48)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامBig GrinHeartHeartHeart
سلام خوبى؟

Heart
Big Grin
چ قد عوض شده اين جا:|
(21-08-2013، 17:52)sub zero نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من به خاطر خودتون میگم شما به خاطر یه هدف اومدید اگه با کاربرا درگیر بشید زودتر محروم میشید و به هدفتون نمیرسید=)حالا با کاربرا جر و بحث نکنید
داداش جون .. بذار برسیم به کارمون دیه /:
سلامHeartHeartHeartHeart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♦◊ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ هشــ×ـــت ◊♦ 148

سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
صادق
اين جا چي شده:/
(21-08-2013، 17:53)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2013، 17:52)No Name 1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2013، 17:50)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2013، 17:49)No Name 1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2013، 17:45)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این چند روز اعصاب ندارم رو اعصاب من راه نرین که میزنم لهتون میکنم!!Dodgy

اوهوع

Shy

بکش کنآر برآدرم Shy

زود بآبآی بده آف شو وگرنه آسفآلتی Shy
باشه!!Angel
اعصاب دعوا ندارم...Dodgy
شما زرتون رو بزنید!!Dodgy
بای!!Angel

آورین Shy

جغجغتو پیدآ کردم میآرم دم خونتون Shy

خدآفسی
هه!!kaffe2
تو از من بزرگتری فکر کردی؟؟4fvf
حداقل مامانش از شیر گرفتتش
(21-08-2013، 17:54)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2013، 17:53)barbara 2013 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2013، 17:48)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامBig GrinHeartHeartHeart
سلام خوبى؟

Heart
Big Grin
چ قد عوض شده اين جا:|
يعنى؟
(21-08-2013، 17:50)OoMoO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2013، 17:47)卐WaffenSS卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2013، 17:46)OoMoO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2013، 17:44)卐WaffenSS卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2013، 17:42)No Name 1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستآن گل فلشخوری Shy

لدفا یکی یکی پشت سر هم بگوزین Shy

که قآطی نشه Shy
جوووووووووون چاقالای فروزن اومدن
بله بله

اومدیم ی سری به برادرای لاشی فلش بزنیم
لاشیه خوابه میخوای بیدارش کنم سرش بهت بزنه ؟
اون لاشیه شما چی هستین پ؟
مارونشناختیم نشناختی سروکارت باهمون لاشیس که دم به دقیقه لای این واونه
چندسالته ؟ 11؟12؟13؟ پر پرش 15؟ بروبچه به من نخوری

(21-08-2013، 17:50)~S0meOne~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2013، 17:48)卐WaffenSS卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابات واست اسم نذاشته؟نذاشتم برات اسم؟
آخه همچین خوشگل پسریونمیشه ماچ نکرد جووون
چی میگی حاجی =))
میدم شخصا برات ردیفش کنن
شمانمیخوادبدی ردیف کنن فقط بدی کافیه
زندگۓ سزاۓ کسۓ است که به شکم مادرش لگد مۓ زند
سیکـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــتیر بکس اشخال خور

بیلـــــــــــــــــ ــــــــــآخ بکس اشخال خور

گمشید مک بزنید
 سپاس شده توسط ^^ No One ^^
(21-08-2013، 17:53)^^ No One ^^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ننه بابای این بچه ک** کجاس بیاد جمعش کنم خراب کاری کرده تو خودش =))
ننه ی ج... که فعلا درگیره تا فردا صب =))
باباشو نمیدونم (:
 سپاس شده توسط m.r.s

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 36 مهمان