امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷

(02-08-2013، 22:52)D-: نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 22:48)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مَن آوآتآرَم اَفسُردَست حآلآ کی مُشکِل دآره ..هــــآ ..؟؟؟؟
من که نگفتم مشکل دارم.من دوست دارم اوتارم یه کم شاد باشه.شاید از توام خیلی ناراحت تر باشم.
بعدم منظور من به اون بود که الکی نظر داد.
smile ها که خیلی باحالتر بودن تـــــاراااا Shy
حالا تو چرا با من دعوا میکنی؟؟؟ :| p343
عَجَب مَن که بآ تو دَعوآ نِمیکُنَم ..^___^
اَز مَن چِرآ نآرآحَت تَر بآشی ... ؟؟ -___-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷ 381
 سپاس شده توسط D-:
آگهی
(02-08-2013، 22:56)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همگی!!Angel

تو رو تخت خودت خوابیدی و راحتی...

غذات ی وختی داره و خوابت ساعتی ^_^

سلام|:
cof cof
 سپاس شده توسط sjmmc
(02-08-2013، 22:54)AmItiSe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 22:50)D-: نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از اینجور قیافه ها خوشم نمیاد خب.به نظر من افسردست.نظر دادی نظر شنیدی

آواتار بنده خوبه؟
آره این خوشگلتره.حالا فکر نکنین چون اون اونجوری گفت منم لج کردما.واقعا دوست نداشتم
                             هیـچ میدانـی؟
جای "عزیزم غصه نخور"های تو را
دیازپام گرفته؟
 سپاس شده توسط T A R A
(02-08-2013، 22:49)AmItiSe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 22:28)نسیم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 22:23)AmItiSe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 22:21)نسیم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری ستـی؟!Angel

فعلا در حآلت طبیعی روانی قرار دارم|:
ایشاالله همیشه همینجوری باشی{!}
وووووووای پسر عموم دیوونه ام کرد{!}
اهع{!}
 بیخیال بذا این قدر نگا کنه تا بمیره -_-

(02-08-2013، 22:40)helena نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلااااااااااام احوال شما؟Big Grin
 سلام هلن♥

چطوررررری؟ ^___________^
خوبم تو خوبی؟
وقتی داری گناه میکنی چپ و راست رو نگاه میکنی یکبار بالا رو نگاه کن . . .

«اللهم عجل لولیک الفرج» یعنی گناه نکنیم ...!
سلام كسي نيس؟Huh
خلوته چقد
چقـدر اشتبــاه میکننـد آنهـایے کــﮧ میگوینـد:
مــرد بـــاید قـد بلنــد بـاشد...
چشمــ و ابـرو مشکـے بـاشد...
تــﮧ ریشـ داشتــﮧ بـاشد...
پـیـراهن مـردانـﮧ بـپـوشد ......
آستینشــ را کمے تـا بزنــد...موهـا ے دو سانتے داشتـﮧ باشد و ...!!
مــטּ کـﮧ میگویمــ :
مـرد بــاید بـاوجود تمـامــ غرورشـ ، مهربـاטּ بــاشد...
بـاوجود تمامـ لجبـازیهـــایشـ ، وفـادار بـاشد
بــاوجود تمامــ خستگے هایشــ ، صبــور بــاشد...
بـاوجود تمامــ سختے هایشـ ، عاشقـ بـاشد
مرد بـاید محکمــ بـــاشد
 سپاس شده توسط T A R A ، D-:
(02-08-2013، 22:58)helena نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 22:49)AmItiSe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 22:28)نسیم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 22:23)AmItiSe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 22:21)نسیم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری ستـی؟!Angel

فعلا در حآلت طبیعی روانی قرار دارم|:
ایشاالله همیشه همینجوری باشی{!}
وووووووای پسر عموم دیوونه ام کرد{!}
اهع{!}
 بیخیال بذا این قدر نگا کنه تا بمیره -_-

(02-08-2013، 22:40)helena نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلااااااااااام احوال شما؟Big Grin
 سلام هلن♥

چطوررررری؟ ^___________^
خوبم تو خوبی؟

ب خوبی تو خوبم:|

چ خبر؟ -_-
cof cof
(02-08-2013، 22:57)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 22:52)D-: نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 22:48)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مَن آوآتآرَم اَفسُردَست حآلآ کی مُشکِل دآره ..هــــآ ..؟؟؟؟
من که نگفتم مشکل دارم.من دوست دارم اوتارم یه کم شاد باشه.شاید از توام خیلی ناراحت تر باشم.
بعدم منظور من به اون بود که الکی نظر داد.
smile ها که خیلی باحالتر بودن تـــــاراااا Shy
حالا تو چرا با من دعوا میکنی؟؟؟ :| p343
عَجَب مَن که بآ تو دَعوآ نِمیکُنَم ..^___^
اَز مَن چِرآ نآرآحَت تَر بآشی ... ؟؟ -___-
آخه یهو یه جوری حرفیدی فکر کردم بهت برحورد.
بالاخره منم کلی مشکل دارم واسه خودم.ولی ظاهر رو حفظ میکنم.
میام اینجا غمامو فراموش کنم.نه واسه کل کل میام نه این که داد بزنم وای چقدر من ناراحتم.Blush
منظورم فقط به تو نبود.کلا گفتم همسرمRolleyes
                             هیـچ میدانـی؟
جای "عزیزم غصه نخور"های تو را
دیازپام گرفته؟
 سپاس شده توسط T A R A
(02-08-2013، 22:57)AmItiSe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 22:56)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همگی!!Angel

سلام|:
چه قدر همه شاهین گوش میدن من نمیدونستم!!AngelAngel
ولی این آهنگش فحش نمیده!!Angel
Take The Gun
&
Count To Three
 سپاس شده توسط AmItiSe
(02-08-2013، 22:56)D-: نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 22:51)bee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 22:50)D-: نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از اینجور قیافه ها خوشم نمیاد خب.به نظر من افسردست.نظر دادی نظر شنیدی

اخه اون بچگونس همم قبول دارن ولی اواتار من افسرده نیس زیزیگولو

خدافسAngel
باشه من بچه شما بزرگ. سعی کن توهین نکنی.
چای نخورده رفتی سر یخچال چرا؟
تارا باز اگه بگه یه چیزی به هر حال چند روزه داریم میحرفیم.
تو از اوتار من خوشت نمیاد منم از مال تو سِرِندیپیتی Angel
خدافظ
مــــــِهدی ..؟؟؟:N56:
تو هَم بَلَدی تیکــــه هآی خَفَن بِندآزی ..؟؟؟ -___-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷ 381
 سپاس شده توسط D-:
(02-08-2013، 23:02)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 22:57)AmItiSe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همگی!!Angel

سلام|:
چه قدر همه شاهین گوش میدن من نمیدونستم!!AngelAngel
ولی این آهنگش فحش نمیده!!Angel
 خیلی نکآت قشنگی داره لامصب:/
cof cof
 سپاس شده توسط sjmmc

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان