امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷

باشه فرید ثبت نام کنید خوب فرید تو پیام به تارا توضیح بده قشنگ باشه؟خوب توضیح بده
 سپاس شده توسط T A R A ، FARID.SHOMPET
آگهی
(02-08-2013، 0:11)♥ Sky Princess♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 0:10)paria/1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 0:08)♥ Sky Princess♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 0:06)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: نازی نکبت:|
باز خوش شانسی درتو زده:|

ای بترکی:|
کوفتت شه:|

برای این که تنهاست خونه؟؟؟Big Grin

تو تنها بشی پارتی راه می اندازی، نه؟!

این همینطوریش هیچ کس خونه نیس هیکی از دوستاشم نیسآهنگ میذاره با صدای بلند بعد از اونور هنجره ی خودشم با جیغ و داد کردن پاره میکنه دیگه چه برسه به پارتی کشور میره رو هواااSad

بله اونوقت تو مدرسه پدر مارو در میورد به بچه های مردم گیر میداد
بچه های مردم حقشون بود

من با این مثبت بودنم
دوبار منتظر سعادت بودم که بیاد هی این لعیا وفهیمه ب من گیر میدادن برو تو کلاسDodgy
سال بعد مدرسه در چنگاله منهDodgy
ولی حیف تو نیستیSad
(02-08-2013، 0:15)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: زهر مار نخند شکلک گریه بذار من ناراحتم

میری جهنم؟Big Grin وای چه گناهی کردی اونو دیدی.

امیررضا این تارا رو هم راه بده و نام وبلاگ رو ویرایش کن که تنها درباره ی بازی های من و تو نباشه چون خیلی مسخره میشه. خودمون همش باید بریم بخونیمBig Grin

هــــــــــــــــــــی نمک به زخمم نپاش cryingcrying
ولی جدا از صحنه هاش اهنگش قشنگهHeart

(02-08-2013، 0:17)paria/1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 0:11)♥ Sky Princess♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 0:10)paria/1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 0:08)♥ Sky Princess♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 0:06)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای این که تنهاست خونه؟؟؟Big Grin

تو تنها بشی پارتی راه می اندازی، نه؟!

این همینطوریش هیچ کس خونه نیس هیکی از دوستاشم نیسآهنگ میذاره با صدای بلند بعد از اونور هنجره ی خودشم با جیغ و داد کردن پاره میکنه دیگه چه برسه به پارتی کشور میره رو هواااSad

بله اونوقت تو مدرسه پدر مارو در میورد به بچه های مردم گیر میداد
بچه های مردم حقشون بود

من با این مثبت بودنم
دوبار منتظر سعادت بودم که بیاد هی این لعیا وفهیمه ب من گیر میدادن برو تو کلاسDodgy
سال بعد مدرسه در چنگاله منهDodgy
ولی حیف تو نیستیSad
منو فرستادن قاضی بدبختم کردنSad

(02-08-2013، 0:15)L.A.78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پــــریا-___-
من دختر ب این خوبی:>
کی ب دختر مردم گیر دادم؟؟؟:>

فرید!
پارتی بگیرم تورم دعوت میکنم:>

من چیییییییییییییییییییی؟cryingcryingcryingAngry
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، L.A.78
(02-08-2013، 0:16)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه فرید ثبت نام کنید خوب فرید تو پیام به تارا توضیح بده قشنگ باشه؟خوب توضیح بده
خُب فَهمیدی فَرید سَریع بآش .. خخخخخخ ^__^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷ 315
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ღSηow Princessღ
لعیا باز تو خوب بودی
این فهیمرو نگو ک بیچارمون کردDodgy
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، T A R A
(02-08-2013، 0:17)♥ Sky Princess♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من چیییییییییییییییییییی؟cryingcryingcryingAngry
تو کلن خونه مایییی:V
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، ♥ Sky Princess♥
قاضی ک .........................../ بیچاره کردیی خودتو تو هم با لعیا اینا میرفتی دیگه/مدیر قاضی خیلی سخت گیره ب مامانم گفتم بهش سفارشتو کرد حالا نمیدونم یادش بمونه مدیرتون یا نه!Sleepy
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥
فهیمه ی بدبخت که دستش شکستهUndecided شما چه دوست های بدی هستید که من باید دلداریش می دادم که نمی تونه چند ماه والیبال بازی کنه!Dodgy

نقل قول: فرید!

باشه میام ولی میشینم یه گوشه و کاری به کسی ندارم چون پاری نمیادBig Grin

تارا پ.خ میکنم برات.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط L.A.78
(02-08-2013، 0:23)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فهیمه ی بدبخت که دستش شکستهUndecided شما چه دوست های بدی هستید که من باید دلداریش می دادم که نمی تونه چند ماه والیبال بازی کنه!Dodgy

نقل قول: فرید!

باشه میام ولی میشینم یه گوشه و کاری به کسی ندارم چون پاری نمیادBig Grin

تارا پ.خ میکنم برات.

فهیمه؟والیبال ؟اونکه با لعیا داره یه رشته دیگه میره منم تک و تنها دارم والیبال کار میکنمDodgy

(02-08-2013، 0:22)paria/1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قاضی ک .........................../ بیچاره کردیی خودتو تو هم با لعیا اینا میرفتی دیگه/مدیر قاضی خیلی سخت گیره ب مامانم گفتم بهش سفارشتو کرد حالا نمیدونم یادش بمونه مدیرتون یا نه!Sleepy

خاک بر سر مدیره چشاش چپهDodgy
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ
(02-08-2013، 0:20)paria/1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لعیا باز تو خوب بودی
این فهیمرو نگو ک بیچارمون کردDodgy
من ک خیلی خوبم:>

فهیمه مث ماس وامیساد ی گوشه:|
اونوخ من پاچتونو میگرفتم:|
اونوخ فهیمه بدبختتون میکرد؟-_-
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان