امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷

(31-07-2013، 14:53)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدا دارم میگم
سروشو ببینی خودتو خیس میکنی :|
اون دفعه نه جاش بود نه مکانش وگرنه یه فهش دنج ناب براش کنار گذاشتم.Big Grinمن فقط از اون مریم میس لون و ایمان میترسم با اون الیرزا و همینو بس.Sleepyاز شما هم کمی تا حدی ترس دارم ولی نه اونقدر که بخوام بگم وایییییییییییی خدا منو بگیر.Smile
آگهی
يکي انرژي بده حال.......جابيارم:/
(31-07-2013، 14:53)سایه2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 14:51)Rz1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 14:49)سایه2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 14:47)Rz1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 14:46)سایه2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامممممممم

سلام آجی جونم
مگه تو جوابمو بدی
حوبی؟؟
خخخخخخخخخخخخ اره خوبم تو چطوری گلم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Heart
منم خوبم عشقم
چه خبرا؟؟
صدف گفت عشقش مونده خونه شون!!!
تو چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟
نــــــــــــــــــــه!!
پس مامان باباش؟؟!!
مام سارامون خوبه
♪♫♬هـ ـ ـر جآیـ ـ ـ ـہ בنیـ ـ ـآیے בلـ ــ ـم اونجـ ـ ـآس♬♫♪
(31-07-2013، 14:55)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اَردِلان؟
گاهی وقتا اینطوری میشه یهو میره تو خماری،یهو عصبانی میشه،یهو اروم میشه،اصن تو کارش یهو زیاد وجود داره
(31-07-2013، 14:55)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اَردِلان؟
اَردَلان.Dodgy
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، parmida.a
(31-07-2013، 14:51)غزل جوون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سایه2صندوق پیامت پر شده لطفا پیاماتو پاک کن

شرمنده اصن حواسم نبودBlushببخشید غزل جونBlush
(31-07-2013، 14:56)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

يکي انرژي بده  حال.......جابيارم:/
انرژی kaffe2
(31-07-2013، 14:57)+shina+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اَردِلان؟
گاهی وقتا اینطوری میشه یهو میره تو خماری،یهو عصبانی میشه،یهو اروم میشه،اصن تو کارش یهو زیاد وجود داره
آدم خاصی هستم برای خودم.:cool:
(31-07-2013، 14:54)سایه2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 14:52)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 14:47)سایه2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

slm...

سلاممممممم
حالت چطوره؟؟

خوبم بی وفاUndecided
تو چطوری؟
[/quote]
[/quote]
من بی وفا؟؟؟!!!
تو بی وفا!!!
[/quote]
نه دیگه همیشه من سراغ تورو میگرفتم
چند روز پیام ندادم گفتم ببینم دلت برام تنگ میشه یا نه
[/quote]
م که چند روز اصا نمیتونستم پیام بدم...
رضوان در جریانه...
(31-07-2013، 14:57)MR.BAEN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اَردِلان؟
اَردَلان.Dodgy

اَردِلان جان بابایی؟
عاشق شدم دَدی

سلام مریم...خوبی؟

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 32 مهمان