امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 31

(27-07-2013، 19:35)best~boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2013، 19:30)ali1112 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2013، 19:29)best~boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2013، 19:28)ali1112 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا اين اولين پيامم بود 
دورانه جاهليت Undecided
فکرکردی خوشگلی 
فکرکردی حاضرجوابی
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
شایدم هستی 
حالاچند سالته 
دوست می شی 
خصوصیات من : 
باهوش
رفیق باز
باحال
خدای کل کل
ولی زیاد قیافه ندارم
ولی خدایی باهرکس دوست شدم می گه بچه باحالی هستم و گفتگوی آزاد نسخه 31 413گفتگوی آزاد نسخه 31 413گفتگوی آزاد نسخه 31 413
انصافا خودم خجالت ميكشم ميخونمش Angel

با من دوست میشی؟Big GrinBig GrinBig Grin
به به حسين خان Angel

یا علی تو کی هستی دیگه؟؟Big GrinBig Grin
قبلا مدیر بودی؟
آگهی
(27-07-2013، 19:37)ali1112 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2013، 19:35)best~boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2013، 19:30)ali1112 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2013، 19:29)best~boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2013، 19:28)ali1112 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا اين اولين پيامم بود 
دورانه جاهليت Undecided
فکرکردی خوشگلی 
فکرکردی حاضرجوابی
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
شایدم هستی 
حالاچند سالته 
دوست می شی 
خصوصیات من : 
باهوش
رفیق باز
باحال
خدای کل کل
ولی زیاد قیافه ندارم
ولی خدایی باهرکس دوست شدم می گه بچه باحالی هستم و گفتگوی آزاد نسخه 31 413گفتگوی آزاد نسخه 31 413گفتگوی آزاد نسخه 31 413
انصافا خودم خجالت ميكشم ميخونمش Angel

با من دوست میشی؟Big GrinBig GrinBig Grin
به به حسين خان Angel

یا علی تو کی هستی دیگه؟؟Big GrinBig Grin
سگ داشتي نه ؟Angel 
نقل قول: سلام پودر 
Angel

داشتم نه دارم 
نه یکی 
نه دوتا 
سه تاBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، Mason
حـالـم...

هـوای بعـد از بـارانـ بـهـاریسـتــ

نَـفـس بـکـش..

پُــر مـﮯشـوی از سـکـوتـــ !

when you smile , I melt inside

سپاس شده توسط AmItiSe ، Mason ، best~boy
(27-07-2013، 19:40)black devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حـالـم...

هـوای بعـد از بـارانـ بـهـاریسـتــ

نَـفـس بـکـش..

پُــر مـﮯشـوی از سـکـوتـــ !

خجالت بکش بچه|:

شب قدره|:

برو بشین پای قرعان|:

میای چت می کنی|؟:

وآآآآی وآآآآآآآآآآی وآآآآآآآآآآآآآیAngel
cof cof
 سپاس شده توسط Mason ، black devil
کی shellshock بلده؟Undecided
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
(27-07-2013، 19:44)best~boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چيه؟؟؟Big Grin
(27-07-2013، 19:45)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2013، 19:44)best~boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چيه؟؟؟Big Grin
یه بازیه که حسین توش ادعا گندگی و لول 20 میکنه ولی یارو با تیر اشغالاش با اختلاف 200 سی صدتا میبردشDodgy
 سپاس شده توسط AmItiSe ، βΑllεяiηΑ♡
(27-07-2013، 19:45)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چيه؟؟؟Big Grin

-_-
cof cof
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡

چيه؟؟؟Big Grin

بازیه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی آزاد نسخه 31 413
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی آزاد نسخه 31 413
AngelAngel
 سپاس شده توسط AmItiSe

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان