امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 28 ُ هَشــ×ـــت

من خسته شدم تا 5 دیقه دیگه صبر میکنم بعدش offمیشمcrying
fake youuuuuuu my ex boy friend..... :hlp:cry2[/code][/php]
آگهی
(24-05-2013، 18:19)armina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Exclamation
سلام

دیشب تو 12و 42 دقیقه بودی؟؟؟

(24-05-2013، 18:27)Hanie* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا من از کوه اومدم ولی خسته نیستم
وقتی اشکهایم بر روی زمین ریخت تو هرگز ندیدی که چگونه میگریم تو دلم را با بی کسی تنها گذاشتی و چشمانم را به انتظار نگاهت گریان
…..............…,•’``’•,•’``’•,
...........…...…’•,`’•,*,•’`,•’
..............……....`’•,,•’`
HeartHeart
مریم اومدی جوابتو بم خصوصی کن از ای دین اومدم بیرون!
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 28 ُ هَشــ×ـــت 25
200بار گفتم سلام هیچکس جوابمو نداد AngryAngryAngryAngry
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
(24-05-2013، 18:27)یشیم 2013 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 18:19)armina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Exclamation
سلام

دیشب تو 12و 42 دقیقه بودی؟؟؟

(24-05-2013، 18:27)Hanie* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا من از کوه اومدم ولی خسته نیستم

خدایییی؟؟؟؟خب یه موضوع بگین راجع بهش حرف برنیم دیگه.....Sad

(24-05-2013، 18:31)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام عزیزمSmile
هانیه برو پروفایلمو نگاه کن
وقتی اشکهایم بر روی زمین ریخت تو هرگز ندیدی که چگونه میگریم تو دلم را با بی کسی تنها گذاشتی و چشمانم را به انتظار نگاهت گریان
HeartHeart
(24-05-2013، 18:34)یشیم 2013 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان نگاه میکنم عقشمHeart
(24-05-2013، 18:31)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسلللللللللللللللللللللللللللامممممممممممممم​ممممممم ازطرف همه بابا ول کن تو ام
HeartHeart
خدافــ×ــس!
A Friend is nothing but a known enemy
گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 28 ُ هَشــ×ـــت 25
(24-05-2013، 18:36)Hanie* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 18:34)یشیم 2013 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان نگاه میکنم عقشمHeart
مسی

(24-05-2013، 18:36)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافــ×ــس!
مدیر خانم نرو حداقل بگو چطوری یک مو ضوع مثل گفتگوی ازاد باز کنیم

هرکی میدونه چطوریه واسم بنویسه یا تو ضیح بده
HeartHeart

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان