امتیاز موضوع:
  • 58 رأی - میانگین امتیازات: 4.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜتالار دختروونه ஜ۩۩ஜ

سلام :cool::cool:
 سپاس شده توسط SHaghII ، fl91
آگهی
سلام بچه هاBig GrinBig Grin
(05-10-2011، 21:56)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقای پرشیا .
این مسخره بازی یعنی چه؟
نکنه شما دختر هستی که همش این جا هستی Huh

پست شما اگر پاک می شه باید این قدر متوجه بشی که دوباره پست بیهوده ندی Angry

ممنونم مدیر ارشدBig GrinBig Grinبازم ممنونم

(07-04-2013، 9:41)☻امیرحسین☻ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخترا ضایع من پسرم پستم میدم دوست دارم.

ببخشید هااااا شما بی سوادین که موضوع رو نخونده اومدین توووو...............بله ما دخترا به مدیر ارشد(صابر) میگیم ..............شما رو با تیپا بندازه بیرون ..........فکرشو بکن .....بعد من اینجا با ابجی هام هههههه قه قه قه رو تو و سا دگی هات می خندیم .........هههههههههههههههه بعد تو پشت رایانه ات حسرت بخوری که چرا من به موضوع توجه نکردم....ههههههههBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinSmileSmile
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ஜ۩۩ஜتالار دختروونه ஜ۩۩ஜ 337
 سپاس شده توسط مهر ماه
من پسرم

(08-04-2013، 19:23)شقایق216 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-10-2011، 21:56)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقای پرشیا .
این مسخره بازی یعنی چه؟
نکنه شما دختر هستی که همش این جا هستی Huh

پست شما اگر پاک می شه باید این قدر متوجه بشی که دوباره پست بیهوده ندی Angry

ممنونم مدیر ارشدBig GrinBig Grinبازم ممنونم

(07-04-2013، 9:41)☻امیرحسین☻ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخترا ضایع من پسرم پستم میدم دوست دارم.

ببخشید هااااا شما بی سوادین که موضوع رو نخونده اومدین توووو...............بله ما دخترا به مدیر ارشد(صابر) میگیم ..............شما رو با تیپا بندازه بیرون ..........فکرشو بکن .....بعد من اینجا با ابجی هام هههههه قه قه قه رو تو و سا دگی هات می خندیم .........هههههههههههههههه بعد تو پشت رایانه ات حسرت بخوری که چرا من به موضوع توجه نکردم....ههههههههBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinSmileSmile

اره .

تازه نویسندش مدیره نویسنده متخصصه یکاره ای باشه ما پست ندیم.
 سپاس شده توسط fl91
کیبا من دوست میشه
 سپاس شده توسط مهر ماه
سلام بچه ها حالتون خوبه:cool:

mgt1234 منم دوست میگردم

بیا باهم دوست شیمBig GrinBig GrinBig Grin دوست میشی
 سپاس شده توسط fl91
سلام بچه ها خوبین من اومدم

دخترا کجاینSadSadSad
اگر اتش می دانست که سر انجام خاکستر است 

هرگز با اینهمه غرور زبانه نمی کشید 

سلام کسی اینجا نیست
زندگی به من اموخت که چگونه گریه کنم اما گریه به من نیاموخت که چگونه زندگی کنم .....
نمیدونم چرا هر وقت من میام هیشکی نیست!!!Undecided
بعضی آدمـــا ؛
مثـل دیـــوارای تـازه رنــگ شـده هستن ....
نــباید بــهشون نـــزدیک بـشی ،
چه بــرسه کـه بخــوای بهشــون تکــیه کـــنی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.niloblog.com/files/images/iji8pz5vo9vsyrfifl.jpg
من هستم
زندگی به من اموخت که چگونه گریه کنم اما گریه به من نیاموخت که چگونه زندگی کنم .....

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کافه دختروونه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 23 مهمان