نظرسنجی: خب چه طور بود؟؟؟
خوب بود
بد نبود
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 216 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز

غضنفر نامزدشو میبره بلال بخورن یک بلال برمیداره میگه اینو میبینی قدرت خدا زمان پیامبر اذان میگفتBig GrinBig GrinBig Grin

[u]
حمام رفتن شیرازی:

میگما اب میاد؟؟؟
ابو داغه؟؟؟
شامپو داریم؟؟؟
ینیی به نظرت چرکم؟؟؟؟
حالو کی نیگوی موام میکنه؟؟؟؟
اصلا ولش کن یه رو دیگه!!!!!!!!Big GrinBig GrinBig Grin
قلب من به تیغ کسانی زخم برداشت که از آنها انتظار محبت داشتم

لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز 54

پاسخ
آگهی
سه نفر تو استخرن یکی بهشون میگه هر کی از زیر اب بالا اومد باید به میمونا پیتزا بده و بعد

روحشان شاد.HeartHeart
پاسخ
پیرمرد به زنش میگه بیا یاد قدیما کنیم: من توپارک باهات قرار میزارم توام بیا !!میره پارک یکی 2 ساعت طول میکشه نمیاد بر میگرده خونه میبینه زنش نشسته داره گریه میکنه میگه چی شده میگه بابام نذاشت بیام!!!!!!!!!!!Big Grin

به غضنفر میگن پارسال روز زن برای خانومت چیکار کردی؟ میگه بردمش کوه میگن خوب امسال میخوای چیکار کنی؟ میگه میخوام برم بیارمش!!!!!!!!!!!!!!

این جمله را با صدای بلندبخوانید:اتش زدی بر خرمنم ای خرمنم ای خر منم...........خوبه همینجور ادامه بدهBig Grin

یارو میره امامزاده میگه داد نزنید داد نزنید پارسال شلوغ کردید حاجتا قاطی شد من حامله شودم!!!!!!!!!!!!

به غضنفر میگن سخت ترین کاره دنیا چیه ؟ میگه پر کردن نمکدون میگن چرا؟؟ میگه اخه سوراخهاش خیلی تنگه!!!!!!!!!!!

مرده زنده میشه همه فرار میکنن. بعد از یکی دو دقیقه غضنفرداد میزنه نترسید کشتمش!!!!!!!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
قلب من به تیغ کسانی زخم برداشت که از آنها انتظار محبت داشتم

پاسخ
 سپاس شده توسط .س ملکی
(20-03-2011، 23:29)amin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
بیاین لطیفه های زیبا و باادبانه رو به نمایش بگذاریم...Big Grin

شخصی پیش خداوند می رود و می گوید:
خدایا چرا مرا آفریدی؟؟؟
خدا به عزراییل می گوید:
مگر من به تو نگفتم وقتی خاک اضافه آوردی از این شیطانی ها نکن!!!!!!!

دیدین شب اول عروسی زن و مرده دعواشون میشه زنه رو تخت میخوابه مرده رو مبل میخوابه.؟؟؟؟؟؟بعد معلوم میشه زنه بارداره!!!!به این روش میگن گرده افشانی!!!899
THERE IS A HELL

BELIEVE ME ،I'VE SEEN IT
پاسخ
 سپاس شده توسط عليرضا1 ، ali.f
شعر لره به نامزدش:تا خیالت اگرم نم وا گریوه پسرا گولت نزنن البرده لیوه................به سلامتی پسری که میره خدمت تامرد بشه ولی وقتی برمیگرده میبینه دوس دخترش زن شده..................دلایل عمده شهادت شهدای لر:1پرتاب اشتباه ضامن به جای نارنجک2سوراخ کردن ماسک شیمیایی برای ورود بهتر هوا3دنبال کردن پروانه در میدان مین4نگاه کردن به داخل لوله تفنگ جهت اطمینان از خروج صحیح گلوله....................داستان کوتاه غضنفر:روزی روزگاری خدا ما افرید تا ادم باشیم قصه ی ما به سر رسید خدا به خواستش نرسید.....
پاسخ
 سپاس شده توسط عليرضا1 ، بهاره@@@@@@
از یه پسر می پرسن پدر داری میگه : نه . مادر داری : نه .پس پی داری : جیش دارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـــَـنــهـــایی
پاسخ
غضنفر رشته‌اش دامپروری بوده، روش نمیشده به کسی بگه. یکی ازش می‌پرسه: رشته‌ات چیه؟ میگه: دامپیوتر، گرایش پشم افزار!

ترکه نشسته بود سر جلسه کنکور. سؤالا رو پخش می کنن و ترکه اول یه پنج دقیقه ای مبهوت به سؤالا خیره میشه . بعد یه پنج تومنی از جیبش در میاره شروع می کنه تند تند شیر یا خط کردن و پاسخ نامه رو پر میکنه . بعد 50-40 دقیقه مراقب میبینه ترکه خیس عرق شده و مرتب یه سکه رو میندازه بالا و زیر لب فحش میده . میره جلو می پرسه داری چیکار میکنی؟ ترکه می گه همه سؤالا رو جواب دادم . دارم جوابامو چک میکنم ..

دوتا ترک تصمیم میگیرن فارسی صحبت کنن اولی میگه پاشو دومی می گه نمیپاشم اولی جواب میده نگو نمیپاشم بگو پاشیده نمی شوم ..

به غضنفر میگن: چی شد مامانت مرد ؟ میگه: رفت پشته بوم رخت پهن کنه افتاد...میگن افتاد مرد ؟ میگه: نه بابا افتاد رو کولر ، کولر شکـ..ست افتاد.

بهش میگن اون موقع مرد؟؟میگه:نه آقا جان،بعد افتاد رو تراس ، تراس خراب شد.

میگن:خوب ایندفعه مرد ؟ غضنفر میگه:نه بعد افتاد رو سقف گاراژ،سقف خراب شد!

بهش میگن:حتماً ایندفعه مرد ؟ میگه:بازم نمرد، دیدیم داره کُلّ خونه خراب میشه، با تفنگ زدیمش .

از تركه میپرسن: داداش جریان این بوق زدن تو عروسیها چیه؟ تركه میگه: ایلده ما قبلاً تو عروسی یه شعری میخوندیم، الانا دیگه فقط آهنگشو میزنن. میپرسن خوب چی میخوندید؟ تركه میگه: اونی كه تا دیروز نمیداد...دیدید داد...دیدید داد ..

غضنفر می ره توالت افتابه رو می شکنه یکی می گه چرا افتابه رو شکوندی؟ می گه ایلده واسه من فیگور می گیره پدر سگ ..
سکه ی زندگی من شیر نداره

ولی همون خطی که منو به تو وصل میکنه رو دوست دارم

Heart Heart
پاسخ
از حیف نون می پرسن این شعر از کیه؟ "سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز"
می گه نمی دونم یه راهنمایی بکنید...
می گن اسم شاعر توی خود شعر هست.
می گه: آهان فهمیدم، جواد نکونام!
------------------------------------------------------------------------------------------------------
می خواستن غضنفر رو اعدام کنن، ازش می پرسن: آخرین حرفت رو بزن.

می گه: لعنت بر پدر و مادر اون کسی که بزنه زیر چهار پایه!
------------------------------------------------------------------------------------------------------
از یه کچل می پرسن اسم شامپوت چیه؟ می گه من شامپو لازم ندارم از شیشه پاک کن استفاده می کنم!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
حیف نون یه دوقولو می بینه، می زنه زیر خنده. می گن چرا می خندی؟ می گه
تابلوئه فوتوشاپه!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
حیف نون می ره عیادت مادرزنش. می پرسه "بهتری؟"
مادرزنش می گه: "تبم قطع شده ولی گردنم هنوز درد می کنه..."
حیف نون می گه: "انشاالله اون هم قطع می شه!"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه قانونی هست که میگه : یه مریضی میگیری که از هر یک میلیون نفر یه نفر اونو میگیره ! اما تو قرعه کشی بانک بین دو نفر هم که باشه تو برنده نمیشی !
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
چو هرگز نیابی نشانی ز شوی / ز گهواره تا گور دانش بجوی
ستاد تشویق دختران به خواندن درس
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
غضنفر هی نگاه به گوشیش میکرده و میخندیده ، بهش میگن اس ام اس اومده ؟ میگه آره ، میگن چیه ؟ میگه یکی هی اس ام اس میده Low Battery !!!
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس

پاسخ
به غضنفر میگن بابات مرده ، غضنفر میگه : پدرم از این گوه کاریها زیاد میکنهBig Grin

پاسخ
 سپاس شده توسط parmida.a
روباه:سلام زاغی
زاغی:سلام روباه عمرا بهت پنیر بدم
روباه:برو بابا 10 ساله که همتون اسکل تالیف کتب درسی شدین
وگرنه تا حالا کدوم روباهی رو دیدی که پنیر بخوره

روباه:سلام زاغی
زاغی:سلام عمرا بهت پنیر بدم
روباه:بروبابا همتون 10 ساله که اسکل تالیف کتب درسی شدین
وگرنه تا حالا کدوم روباهی رو دیدی که پنیر بخوره

شیطون تو جهنم کافینت میزنه میگه هزینه ی هر تماس با امریکا 100دلاربااروپا50دلار با ایران مجانی!
ملت اعتراض میکنن میگن چرا با ایران مجانی؟میگه چون جهنم به جهنم داخلی حساب میشه
وسعت عشق پسرا اونقدر زیاده که دوست دوست دخترشونوهم دوست دارنExclamationExclamation
پاسخ
 سپاس شده توسط parmida.a

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لطیفه._.بیاتوضرر نمیکنی
  جوکهای باحال و خنده دار عید نوروز جدید
  زر زر خنده(نسخه 3) (عکسای متحرک شدیدا خنده دار)
  عکس خنده دار جدید خیلی عالیه بدو بیا می ترکی از خنده
  جوک های خنده دار جدید
  گلچین جدید جملات کوتاه و خنده دار
Wink چت های خنده دار ته خنده بیا میمیری از خنده
  عکس های خفن خنده دار جدید
  متن خنده دار40کاری که دختران نمی توانند انجام بدهند.اخر خنده
  *فال باحال*

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان