نظرسنجی: هولوکاس
این نظرسنجی بسته شده است.
هولوکاس وجود خارجی ندارد
30.43%
7 30.43%
هولوکاس وجود خارجی دارد
69.57%
16 69.57%
در کل 23 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به نظر شما هولوکاس واقعیت هست یا دروغ نظر دهید و رای

براي بار چندم بگم؟
الان من اينجا از زبون خود خدا هم نقل قول بكنم شما قبول نمي كني!
برو از يك پزشك بپرس!
من رفتم پرسيدم اونم نه از يكي دوتا بلكه از چندين و چند پزشك و پرستار پرسيدم همگي حرف من رو تاييد كردند
اينهايي كه شما ميگي اصلا با عقل جور در نمياد!
يه شخصي بود توي محله ما كفتر هاش در رفته بودن يه فرضيه اي براي خودش درست كرده بود كه اصلا هم دست بردار نبود:
ميگفت پسر همسايه مون رفته شيوه پايين آوردن كفتر رو ياد گرفته بعدش از ديوار همسايه پشتي بالا رفته اومده اونجا گربه گير آورده انداخته رو پشت بوم كفتر ها رو ترسونده بعدش اومده از توي خونه كليد قفس رو برداشته دوباره رفته رو پشت بوم قفس رو باز كرده كفتر ها در رفتن بعد اين كفتر ها رو آورده پايين يكيشونو نشستن با گربه خوردن دوتايي اون يكي رو هم برده فروخته

استدلالش هم اين بود كه اين پسر درست عصر همون روزي كه كفتر ها در رفتن داشته تو كبابي سر كوچه كباب مي خورده!!!!!
هرچي ميگفتيم آقا اينا با عقل جور در نمياد تو كتش نمي رفت!!!!

الان شما هم اين استدلال هات شبيه همونه!

عزيزم در بهبوهه جنگ،گلوله از روبرو مياد،چتر باز پاش زنده به زمين نميرسه شما ميگي پزشك ميفرستادن با هواپيما اونم با تجهيزات دارويي اونم بره زنده برسه به اردوگاه اصلا معلوم نيست بتونه بيماري رو كنترل بكنه يا نكنه

مشكل در امكانات دارويي نيست كه مشكل در امكانات ارسال اين داروهاست

رهبري هم به دانايي است آدم نفهم كه نميتونه رهبر درست و حسابي بشه مگر اين كه كساني كه او رهبرشان است از آنها داناتر باشد

بيماري تيفوس هم در روسيه سابقه شيوع دارد ولي با آن همنانگونه برخورد كردند كه در ايران برخورد مي كردند

من اين حرف ها حالي ام نيست شما داري ضد و نقيض حرف مي زني خودت با زبون خودت گفتي كه شوروي به اسرائيل كمك كرده من هم ميگم چون شوروي به دشمن ما كمك كرده پس دشمن ماست

شما هم ميري هي كتابهاي بدون منبع و نامعتبر ميخوني مياي اينجا حرفهاي ضد و نقيض ميگي
آقاي عزيز اون كتابي كه شما تحت عنوان "آخرين تزار روس" خوانده ايد :دروغ محض است

عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط 1939
آگهی
ببخشید اما پزشک که تاریخ نمی دونه ونمی دونه که تو اون موقع اصلا تو آلمان تیفوس شیوع پیدا نکرده بود واینکه

اصلا تیفوسی به مراکز درمانی آلمان گذارش نشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!واین اندیشه نازی های جدید است درواقع تیفوس دروغ محض است

شما می خواهید برای آدم کشی ها وشکست آلمان توجیه پیدا کنید وبدانید که توجیه شما از طرف هیچ منبع معتبری تایید نمی شود ومنکران

هولوکاست فقط چند نفر نازیسم ومترود جامعه اند که می خواهن خودشونو مطرح ومحبوب کنند وپولی به جیب بزنند. واین شمایید که حرف

هایتان دروغ محض است .شما رفتید وکتاب نبرد من هیتلرو خوندید وبه حرف چند نازی گوش دادید واینجا چشمتان را بر حقیقت بسته اید

وهمه چیز را دروغ محض می دانید.همه شدند دروغ گو وشما وهیتلر راست می گویید!!!!!!عجبDodgy!!!!!!!

درضمن شما گفتید حرف حالیتون نیست.پس با شما نباید حرف زد

نقل قول: من اين حرف ها حالي ام نيست شما داري ضد و نقيض حرف مي زني

درضمن شما چرا همه چی رو تشبیه می کنی مگه من دارم در مورد کفتر حرف می زنم!!!!!!!!!!شما همه چیزو حتی کفتر هم رو به تاریخ ربط

می دی وبعد می گی چون کفتره تیفوس گرفته مردم آلمان هم تیفوس گرفتن ویه جوری حرفتو می خوای توجیه کنیBig Grin

درضمن شما سوال منو که چرا تیفوس به درمانگاه ها ووپزشکان در آلمان نازی اطلاع رسانی نشد ؟؟؟؟؟را جواب ندادید.شما فقط استدلال

های هیتلر تو نبرد من رو قبول دارید کتابی که نامعتبر ترین وبی منبع ترین کتاب است ویک جنایتکار اونو نوشته در واقع همون ((مثل به روباه می گن شاهدت

کیه می گه دمم ))رو باید گفت.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

به نظر شما هولوکاس  واقعیت هست یا دروغ نظر دهید و رای 8
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
آخه ميگم حرف نامربوط ميزني بعد ميري گريه مي كني اعتبار منفي ميدي
آخه از نبرد من چه ربطي به اينايي كه گفتي داره؟
شما تو عمرت چيزي به اسم تمثيل شنيدي؟اينايي كه من ميگم تمثيل هست
شما هي داري به قول تركها از معده صحبت مي كني من چيكار كنم؟گفتم كه برو از يك پزشك بپرس علائم تيفوس چيست
شما نميري نمي پرسي هي حرفهاي نامربوط ميزني ميري رو اعصابم من چيكار مي تونم بكنم؟
شما از كجا ميدوني كه هيچ تيفوسي گزارش نشده؟

اصلا مشكل از يه جاي ديگه است مشكل اينجاست كه من برادرانه ميخوام حقيقت رو بهت بگم و اصول بحث رو ناديده گرفتم چون تصور مي كردم شما يك آدم حقيقت طلب هستي كه از قضاي روزگار گير دو تا كتاب اشتباه افتادي

پس حالا من ميگم:
طبق آمار هاي اعلام شده از سوي حكومت ملي چين موسوم به گومين دانگ دقيقا پس از انقلاب 1949 9 ميليون نفر توسط كمونيستها اعدام شدند

طبق شهادت روستاييان چيني در جريان پياده روي بزرگ كمونيستها در چين روستاهاي فراواني غارت شدند

طبق اسناد باقي مانده در روسيه 10 ميليون نفر در قضيه مزارع اشتراكي توسط استالين به سيبري تبعيد شدند

در كره شمالي 16 ميليون نفر در طي 10 سال گذشته جان خود را ازدست دادند

در كره شمالي همين الان تلفني صحبت كردن با خارج از كشور مجازات اعدام در پي دارد

در زمان اشغال ايران توسط متفقين ، كشور ما يك سوم جمعيت خود را در اثر گرسنگي از دست داد در حالي كه 50% بودجه كشور به خورد و خوراك سربازان متفق اختصاص يافته بود كه در اين ميان 30% آن فقط به سربازان شوروي تعلق داشت

چرا؟
عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط ps3000 ، .ali.
شما فقط ثابت کنید تیفوس به مراجع پزشکی گذار شده همین.درضمن دیگه ننویس
نقل قول: برو به پزشک بگو
دیدم دیگه کور نیستم که.

شما آمار های کومین تانگ را قبول داری؟؟؟؟؟شما می دونی کومین تانگ چه قدر آدم کشت؟؟؟؟

مقصر اون پیاده روی هم کومین تانگ وکای شک بود که پکن را تصرف کرد وکمونیست ها مجبور شدند بروند شوروی با پای پیاده وصد ها هزار

نفرشان بر اثر سرما وبی غذایی وراه طولانی مردند.

آمار تبعیدی های استالین رو قبول دارم اما چرا روسها خودشون داوطلبانه مزارعشان را اشتراکی نکردن حتی به حرف استالین هم مبنی بر

اشتراکی ساختن مزارع گوش نکردند وزوری هم قبول نکردند چه توقعی دارید توقع دارید استالین در مقابل مقاومت ها چه کار کند؟؟؟؟؟؟؟

آمار شما در مورد کره شمالی رسما غلطه چون ده سال پیش اصلا کره شمالی 16 میلیون جمعیت نداشته.واین آمار ها رو ناتو گفته وما قبول کردید

خب چه دلیلی داره با خارج صحبت کرد درحالی که همه کره شمالی ها تو کشورشونن شخصی که این کارو می خواد بکنه خائن وجاسوسه

آمار کشته شدگان بر اثر قحطی1320 یک ششم است وشما آمارو دوبرابر کردید.درضمن دولت به مردم دم پختکی می داد و اشخاص معتبر مثل

شعبون جعفری(شعبون بی مخ)ودوستانش با بودجه خود واز سر مرام به مردم نان می رساندند البته کار او جمع کردن طرفدار برای شاه جدید

بود تا مرام.ومردم از این طریق ها غذا می گرفتند به علاوه اینکه غالب مردم کشاورز بودند وغذای خود را تامین می کردند ویا قبل قحطی غذا جمع کرده بودند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
جالب بود
من اسناد رو نخوندم ولي در تمامي عكسها مي بينم كه علائم مطابق با تيفوس است و در تمامي خوانده هايم نيز اين اطمينان وجود دارد ولي ان شا الله اسناد كه به دستم رسيد حتما شما رو بي اطلاع نخواهم گذاشتSleepy

نقل قول: شما آمار های کومین تانگ را قبول داری؟؟؟؟؟شما می دونی کومین تانگ چه قدر آدم کشت؟؟؟؟
وقتي شما آمار آلمان نازي رو خالي از اعتبار مي دوني من هم به گومين دانگ اعتماد خواهم كرد

نقل قول: مقصر اون پیاده روی هم کومین تانگ وکای شک بود که پکن را تصرف کرد وکمونیست ها مجبور شدند بروند شوروی با پای پیاده وصد ها هزار

نفرشان بر اثر سرما وبی غذایی وراه طولانی مردند.
يك گاف ديگر
كمونيستها اصلا به شوروي نرفتند!

صحبت من اينجاست كه چرا روستا ها را غارت كردند و هزاران نفر در اثر گرسنگي جان باختند در حالي كه مائو بر روي دوش آنها سوار شده بود؟

نقل قول: آمار شما در مورد کره شمالی رسما غلطه چون ده سال پیش اصلا کره شمالی 16 میلیون جمعیت نداشته.واین آمار ها رو ناتو گفته وما قبول کردید
كره شمالي كه آمار درست و حسابي منتشر نمي كنه ضمنا لازم نيست كشوري اينقدر جمعيت داشته باشه چون همه رو يكجا كه از دست نميده ذره ذره هزار نفر هزار نفر مي ميرند تا اين كه سرانجام مي رسد به 16 ميليون نفر

نقل قول: آمار تبعیدی های استالین رو قبول دارم اما چرا روسها خودشون داوطلبانه مزارعشان را اشتراکی نکردن حتی به حرف استالین هم مبنی بر

اشتراکی ساختن مزارع گوش نکردند وزوری هم قبول نکردند چه توقعی دارید توقع دارید استالین در مقابل مقاومت ها چه کار کند؟؟؟؟؟؟
استالين با چه حقي مزارع را از انها مي گرفت؟
ملك آبا و اجدادي مردم را به زور غصب مي كرد آخر سر هم هر كس مقاومت مي كرد را ميفرستاد گولاگ؟
واقعا عجيبه كه شما از چنين آدمي حمايت مي كنيد

نقل قول: آمار کشته شدگان بر اثر قحطی1320 یک ششم است
يك ششم نيست يك سوم است بنا بر گفته كتاب:اسناد دوره پهلوي

نقل قول: رضمن دولت به مردم دم پختکی می داد و اشخاص معتبر مثل

شعبون جعفری(شعبون بی مخ)ودوستانش با بودجه خود واز سر مرام به مردم نان می رساندند البته کار او جمع کردن طرفدار برای شاه جدید

بود تا مرام.ومردم از این طریق ها غذا می گرفتند
ژ
به حرف من كه ربط نداره!
اگه پول دولت رو سربازان شكم چران متفق نمي خوردند دولت ميتونست ملتش رو تامين كنه ولي افسوس كه متفقين دار و ندار ما رو خوردند در حالي كه ملت ما داشت از گرسنگي مي مرد

نقل قول: ه علاوه اینکه غالب مردم کشاورز بودند وغذای خود را تامین می کردند ویا قبل قحطی غذا جمع کرده بودند
اصلا هم اينطور نيست
متفقين كل كشور ما را ميدان تاخت و تاز خود كرده بودند و مجالي براي كشاورزي نبود به علاوه به علت اين كمه كشورما تحت اشغال بود راندمان كشاورزي اومده بود پايين
اشرف در خاطرات خود مي نويسد ما از صدقه سر متفقين در دربار آب شرب درست و حسابي نداشتيم واي به حال آن كشاورزي كه در خانه نشسته بود!

يك سوال ديگر:چرا شوروي 11 تن طلا كه به ايران بدهكار بود را نپرداخت؟در حالي كحه دولت مصدق شديدا به اين پول احتياج داشت؟
عضو گروه تاریخ انجمن
کومین تانگ ضد ژاپن ومتحدین بود شما هم داری سنگ آلمانو به سینه می زنی هم کومین تانگ حتما به خاطر همکاری آلمان نازی وکومین تانگ

قبل جنگ برای کشتار میلیونی کمونیستها از کومین تانگ حمایت می کنی.در این مورد چی دارید بگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کمونیستها به سمت شوروی رفتند اما نرسیدند وکمی بعد برگشتند زیرا مسیر خیلی طولانی بود وپیاده نمی د رفت ودر اثر همین صد ها هزار

کمونیست مردن درضمن روستایی ها به مهاجران کمک نمی کردند وغذا نمی دادند پس همدست کومین تانگ ودشمن کمونیست ها بودند.

گفتم آمار شما در مورد کره شمالی غلطه واصل به 16میلیون نمی رسه وحتی از آمار دومیلیون دروغین ناتو هشت برابر بیش تره.نمی شه که به آمارو الکی بگی

در ضمن استالین با حق پیشرفت وصنعتی کردن مزارع را می گرفت واونا باید با زبون خوش مزارعو تقدیم می کردن نه که مقاومت کنند وبه فعالیت های چریکی بپردازن تازه استالین لطف کرد واونا رو نکشت وبرای کار استفاده کرد

در مورد بدهی شوروی بگم که استالین از آذربایجان صرف نظر کرد که در جریان جنگ الحاقی شوروی بود واستالین به پیشنهاد محمدرضا

پهلوی توافق کرد سازمان نفت ایران وشوروی جایگزین اون موضوع شود واستالین از طرفداران کمونیسم در ایران سلب حمایت کرد که با این

کار دیگر آنان حامی نداشتند ومحمد رضا پهلوی کشتار های وسیعی از آنها راه انداخت اما دوسال بعد نفت ملی شد وعملا شوروی سودی

نبرد. شوروی نه تنها بدهکار نبود بلکه به خاطر قضیه فوق طلبکار بود ومصدق فراماسون کمونیست هارو میکشت مردمو می کشت تا اینکه

کشورو برای سلطنت انگلیس آماده کنه اما شاه که طرفدار امریکا بود اورا اخراج کرد ودرخواست وزارت جنگ او که آخرین توطئه اش برای براندازی رژیم وبرپایی حکومت دست نشانده انگلیس وبرکناری شاه یا محدود ساختن او بود را خنثی کرد.

در ضمن اسناد مذکور را که گفتید ان شا اللهBig Grinبیارید.

"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
خوب اگر تو عکس ها علائم تیفوس باشد پس ربطی ندارد که شما ان ها را این جا قرار می دهید به اسم هولوکاست!
البته اگر علائم تیفوس نیست که خوب کار شما درست است.

به هر حال این روسیه هم همیشه فقط به سود خودش فکر می کنه و ناخن خشک است برای همین هم به هیچ جایی نرسید(الانش هم طرف ما رو نمی گیره در حالی که اگر مقاومت ما از بین برود نوبت حمله به او فرا خواهد رسید.).

بر خلاف امریکا که به متحدان اروپاییش حال اساسی داد.

برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
http://www.akskhor.ir
 سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت
روسیه که دولتش فاسده پوتین هم فاسد تر.مدام دولت روسیه درحال اختلاص ودزدی است وبرای همین صدای اعتراض مردم درچند ماه گذشته در

آمد وحتی مذهبی ها با پرچم نیکلای دوم در کنار کمونیستها باهم ضد دولت فاسد روسیه تظاهرات کردند وهمه می دانند پوتین در انتخابات دوما

تقلب کرد وبه پیروزی رسید اومردم روسیه رو روانی خطاب کرد.ر روسیه هم باید حال اساسی به آنها بدهد باید پیمان

سالت واستارت را لغو کند که طبیعتا به درگیری یا جنگ سرد مجدد ختم می شود.
بحث از هولوکاست خارج نشود
جنابsaberبحث ما این است که تجدید نظر طلبان می گویند یهودیها تیفوس داشتن وکوره های آدم سوزی جسد سوزی است جناب در جست

وجوی حقیقت ازدسته تجدیدنظر طلبان است ومن مطمئنم که اینها سو تغذیه وگرسنگی اند نه تیفوشس چون همان ها چند نفرشان زنده

مانده اند ورویشان آزمایش شده ونتیجه سو تغذیه بدست آمده وخودشان ونگهبانان آنجا هم به شرایط گرسنگی وتشنگی اذعان کرده اند

درضمن سندی مینی بر اعلام گذارش تیفوس به مراکز درمانی یابیمارستان ها یا صلیب سرخ از آلمان نازی نیست واصلا پزشکان آلمان یا بین

المللی اطلاعی از شیوع تیفوس در آنجا نداشتند ونازی ها چرا خبر تیفوس را به پزشکان نمی رساندند؟چرا قضیه مخفی بود؟

درضمن خاک اردوگاه ها وجسدها تحت آزمایش قرار گرفت وهیچ آثاری از تیفوس یا ودارو های درمانی این بیماری یا فردی که تیفوس داشت باد

در آنجا یافت نشد این آزمایش ها طی سه مرحله تکرار شد.

درضمن علائم سو تغذیه ای که ایشون گفتن درصورت وجود آب است که در بدن آب جمع می شود وفرد چاق به نظر می رسد واین در کودکان

گرسنه که اغلب در افریقا هستند وجود دارد بیماری کمبود پروتئین است اما به یهودی ها آب هم نمی رسید وطبیعتا چیزی در بدنشان جمع

نمیشد وبه حالت لاغری واستخوانی می رسیدند.درضمن در افراد باقی مانده آثار زخم معده وسو تغذیه بوده وهست که این دو مورد اصلا

تیفوس نیست
لینک ویکیپدیا برای کوواشیر کور
http://fa.wikipedia.org/wiki/%DA%A9%D9%88%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%88%D8%B1%DA%A9%D9%88%D8%B1

"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
آخه داري سفسطه مي كنيAngryAngryAngryAngry
انتظار داري وقتي عضو لژ ماسوني رو ميفرستن براي آزمايش بياد حقيقت رو منتشر كنه؟؟

تو از كجا فهميدي اين اتفاقات افتاده؟آخه مرتيكه عكس با آدم حرف مي زنه تو كه از پزشكي سر سوزني اطلاعهات نداري اومدي براي من ... مي خوني؟AngryAngry
آخه چقدر بهت بگم زبونم مو در آورد مرتيكه.... برو از يك پزشك بپرس
عضو گروه تاریخ انجمن

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بزرگ ترین دروغ های بامزه تاریخ
  شكست ايران در ماراتن/يك دروغ بزرگ!
  واقعیت هایی درباره باستان شناسان
  بزرگ ترين دروغ هاي تاريخ ايران
  فلاحی در فیلم «چ»؛ واقعیت تاریخی یک تصویر سینمایی
  اسکندر دروغ یا واقعیت
  زیباکلام: کمک آمریکا به صدام برای حمله به ایران دروغ است
  صادق خرازی: خرمشهر یک واقعیت تاریخی است/ باید تاریخ را بازخوانی کنیم
  مسعود کیمیایی: تاریخ را تحریف نکردم/ سپانلو: روایت غسل فروغ واقعیت ندارد
  آرگو؛ دروغ‌های هالیوودی با تغییر تاریخ

پرش به انجمن: