امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتـــــــگوی آزاد (نسخـــه ی 20)

(30-01-2013، 19:10)Amir BF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام...!

طبق معمول :

سلام
 سپاس شده توسط Amir BF ، Apathetic ، RedSparrow ، FrOzen あHeArt
آگهی
(30-01-2013، 19:10)Amir BF نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام...!

سلام.
ﺧﯿﻠﯽ ﺑﺪﻩ

ﺁﺩﻡ ﺗﻮ ﯾﻪ ﺷﺮﺍﯾﻄﯽ ﻗﺮﺍﺭ ﺑﮕﯿﺮﻩ

ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﮐﺪﻭﻡ

ﺷﮑﻠﮏ ﻫﺎﯼ ﯾﺎﻫﻮ ﻣﺴﻨﺠﺮ ﻫﻢ

ﺑﯿﺎﻧﮕﺮ ﺍﺣﺴﺎﺳﺎﺗﺶ ﻧﺒﺎﺷﻪ.......
 سپاس شده توسط Amir BF ، Apathetic ، RedSparrow ، Hengame Plang ، نانا☀2012
(30-01-2013، 19:10)ps3000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2013، 19:07)black devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نمیخوام مدیر شم ، تا جایی که یادم میاد بنده بچه ی پآدم بودم نه بز اقای هویجAngel

باشه بی خاصیت :|

نمکدون دریاییDodgy
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Amir BF ، black devil ، FrOzen あHeArt ، Hengame Plang ، نانا☀2012
آخرین باری که توی گفت و گوی آزاد اومدم نسخه 13 بود
کی شد 20......!!!!
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Apathetic ، Hengame Plang
salamUndecided
 سپاس شده توسط Hengame Plang ، RedSparrow ، Apathetic ، Amir BF
(30-01-2013، 19:15)کیمیا@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

salamUndecided

سلام
 سپاس شده توسط Apathetic ، Amir BF ، RedSparrow ، نانا☀2012
سلام کیمیا
امیر جان از بس بچه چاقال و اسپمی داریم دیه!Big Grin
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط Amir BF ، RedSparrow ، نانا☀2012
(30-01-2013، 19:15)کیمیا@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

salamUndecided

کلا بچه های قبلی با اونایی که الان On هستن با اونایی که میخوان بیان سلام
دیگه نمیخواد اینقدر سلام کنید....
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Hengame Plang

salamUndecided

سلام
ﺧﯿﻠﯽ ﺑﺪﻩ

ﺁﺩﻡ ﺗﻮ ﯾﻪ ﺷﺮﺍﯾﻄﯽ ﻗﺮﺍﺭ ﺑﮕﯿﺮﻩ

ﮐﻪ ﻫﯿﭻ ﮐﺪﻭﻡ

ﺷﮑﻠﮏ ﻫﺎﯼ ﯾﺎﻫﻮ ﻣﺴﻨﺠﺮ ﻫﻢ

ﺑﯿﺎﻧﮕﺮ ﺍﺣﺴﺎﺳﺎﺗﺶ ﻧﺒﺎﺷﻪ.......
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Hengame Plang ، Amir BF
(30-01-2013، 19:12)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2013، 19:07)ps3000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2013، 19:04)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام سروش هویج :|
ببینم تو قوانین گفت و گو ازاد نگفتن استفاده از دخانیات ممنوعه؟ :|

من هویجم حداقل ویتامین دارم تو چی خیارسور؟؟
نع نیست :|

خیار شور گمج :|
خیار شور فشارو میبره بالا اینم خاصیت تورو که میچلونن آبتو میگیرن میخورن مردک :|
بیا آبمو بگیر بخور =))))))))))
(30-01-2013، 19:13)~LONA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2013، 19:10)ps3000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-01-2013، 19:07)black devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نمیخوام مدیر شم ، تا جایی که یادم میاد بنده بچه ی پآدم بودم نه بز اقای هویجAngel

باشه بی خاصیت :|

نمکدون دریاییDodgy

وای جدی Dodgy
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Amir BF

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان