نظرسنجی: هولوکاس
این نظرسنجی بسته شده است.
هولوکاس وجود خارجی ندارد
30.43%
7 30.43%
هولوکاس وجود خارجی دارد
69.57%
16 69.57%
در کل 23 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به نظر شما هولوکاس واقعیت هست یا دروغ نظر دهید و رای

من می گم صبر کنید تا جناب در جست وجوی حقیقت بیایند وبا ایشان بحث کنیم ونتیجه بگیریم .Undecided
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

به نظر شما هولوکاس  واقعیت هست یا دروغ نظر دهید و رای 7
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط 1939
آگهی
جمعیت یهودیان اروپارا میگم
یهودیان اروپا
اشتباه کردم داشتم تند مینوشتم کلمه یهودش جا افتاد
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

عضو گروه تاریخ انجمن

سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
در مورد يافتن حقيقت دو جور است
1:اين كه آدم خودش مي رود دنبال حقيقت و هي دنبالش مي گردد و سرانجام يا حقيقت را مي يابد يا نمي يابد
2:اين كه حقيقت را به زور مي چپونند توي ذهن آدم!!!!!!!

جناب نيكلا شما جزو دسته دوم ايد با اين تفاوت كه من هر چي حقيقت رو توي ذهن شما فشار مي دم شما پس مي زنيد!!!
ناراحت نشويد!
ولي واقعا شما داريد خودتان را فريب مي دهيد!
من شخصا رفتم و از چند پزشك و پرستار پرسيدم و آنان اينها را به من گفتند شما چه كرده ايد كه مي گوييد تيفوس فلان است و فلان؟
در همين ايران خودمان هيچ نمي دانستند و كسي كه تيفوس مي گرفت را با گلوله مي زدند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به شما پيشنهاد دادم:اگر حرف مرا باور نمي كنيد برويد و از چندين و چند پزشك و پرستار نشانه هاي سوء تغذيه و تيفوس را بپرسيد آنان شايد بتوانند بهتر توضيح بدهند

در مورد عكس هم يه مثلي هست: چرا روزه شك دار بگيريم؟
اين خود عكس:
اون افسر كه لباس NKVD به تن داره فرض كنيم حرف شما درست
سرباز بغلي اش رو چي ميگيد؟
او كه لباس ارتش سرخ را به تن دارد

نقل قول: درضمن هیتلر غیر 6 میلیون یهودی 5 میلیون آلمانی که افرادی ضعیف معلول یا مشکل دار بدند ویا

افراد سالم ومنتقد را سوزانده ویا در گورهای دسته جمعی انداخته
مدرك رو كنيد
همينطوري نمي شود كه يك تهمتي زد
من هم كه نمي توانم به موضوع بدون مدرك ، با مدرك جواب بدهم

نقل قول: راستی درمورد قضیه رایشتاگ وآتش زدن مجلس که خود نازی ها آنکارر اکردند چه دارید بگویید
من معتقدم كار كار خود كمونيست ها بوده

نقل قول: درضمن لنین آثار هرکسی رو نمی

خوند وگرنه به عقاید ونظرات دیگر هم توجه می کرد او برده کمونیسم وسوسیالیسم بود وآثاری جز مارکس وانگلس وگاها پلخانف نمی خواند

وتعصب شدیدی روی کمونیسم داشت وحتی حاضر نبود به نفع مردم کمونیست را اصلاح کند اما استالین این کارراکرد
خب با اين حساب مي توان اين نتيجه را گرفت كه لنين اطلاعات زيادي نداشته در نتيجه او داراي شرايطي نيست كه يك مكتب را رهبري كند
كسي كه در مورد مكاتب ديگر مطالعه نكرده باشد نمي تواند مكتب كاملي طراحي نمايد پس مكتب او داراي اشكالات عديده اي خواهد بود
كسي هم مكتب داراي اشكال را نمي پذيرد مگر آن كه خود نيز اطلاعات چنداني نداشته باشد
با اين حساب مي توان اين را گفت كه كل رهبران شوروي هيچ نمي دانسته اند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نقل قول: درضمن افسره یک دست تو جیبشه که ژست بی اعتنایی است.درمورد فلسطین ابتدا خود فلسطینی ها زمین هایی به اسائیلی ها

فروختند وبعد اسرائیلی ها به پادشاهان عرب پول دادند(پول هایی که اغلب شوروی به آنها داده بود وکمی از آنها از امریکا بود
نتيجه:شوروي به اسرائيل كمك كرده در نتيجه دشمن ما به حساب مي آيد!

نقل قول: اسرائیلی ها از هیتلر عقده ای که گرفته بودند را سر اون بیچاره ها خالی کردند ومدعی سرزمین اجداد یشان

شدند(که معلوم می شود هیتلر روی آنها تاثیر گذاشته زیرا او مسائل نژادی واجدادی را آغاز کرد)
استدلالت از نظر علم منطق غلط است
پس نتيجه ات نيز اشتباه محسوب مي شود
عضو گروه تاریخ انجمن
اول آنکه خود اسرائیل یه شوروی خیانت کرد وطرف بلوک غرب رفت و ضد شوروی توطئه کرد .

درمورد عکس که گفتم کاور سفید فتوشاپ شده وسرباز ارتش سرخ از عکسی دیگر بریده شده وبه این عکس چسبیده شده در ضمن کلاه افراد

های پشتی شبیه فاشیسم ها است احتمالا ارتش موسولینی یا فرانکو هستند چون ارتش آلمان این کلاه ها رو نداشت.

درضمن شما جواب ندادید چرا عکس اون بچه افریقایی که بیماری کمبود پروتئین یا کوواشیر کور داشت را سو تغذیه معرفی کردید در واقع اون

بچه بیماری که گفتم رو داشت.من خودم کتاب های پزشکی می خونم واطلاعاتی در این زمینه دارم.

مدرک کتار جمعا یازده میلیونی هیتلر(جدا ازجنگ) عکس اردو گاه مرگ بلزن است که غالبا آلمانی ها اونجا مردن

عکسی از اردوگاه بلزن در آوریل 1945
درضمن شما ثابت کنید رایشتاگ کار کمونیست ها بوده.

درضمن مطالعات لنین عالی بود اما استالین خیر اوعمدتا کتاب های شعر می خواند تا اینکه مثل لنین مدام در سیاست درگیر باشد وپادشاه

مورد علاقه استالین ایوان مخوف بود با این حال استالین کشور را به نظریات مارکس محدود نکرد ونظریات بهتر وپیشرفته تر وفراتر از مارکس

ارائه واجرا کرد واستالین سوادش از لنین واکثر رهبران معاصرش کم تر بود اما در همه چی موفق بود بر عکس لنین که اقتصادش وسیاست

اهرمش شکست خورد.

درضمن شما تیفوس را خیلی گنده کردید درحد طاعون قرون وسطی وحتی قضیه های مربوط به طاعون قرون وسطی را قاطی تیفوس

وهولوکاست کردید این واقعا خنده دارهBig Grin.درضمن چرا استدلال فلسفی من غلط است؟؟؟؟؟؟؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط .ali.
صبر كنيد.
من فردا جواب شما رو در رابطه با اين بيماري هايي كه نام برديد خواهم داد
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
چه اهمیتی داره به ما چه ؟@؟@؟؟
اگه بمونی میشی اسم همسرم Heart
اگه بری میشی اسم دخترم Heart
عزيزم داري مغالطه مي كنيDodgy
نقل قول: اول آنکه خود اسرائیل یه شوروی خیانت کرد وطرف بلوک غرب رفت و ضد شوروی توطئه کرد .
حرف من اين نبود
من ميگم با يه استدلال ساده مي توان نتيجه گرفت كه شوروي دشمن مسلمانان است چون اين كشور به دشمن ما يعني اسرائيل كمك كرده

نقل قول: رمورد عکس که گفتم کاور سفید فتوشاپ شده وسرباز ارتش سرخ از عکسی دیگر بریده شده وبه این عکس چسبیده شده در ضمن کلاه افراد

های پشتی شبیه فاشیسم ها است احتمالا ارتش موسولینی یا فرانکو هستند چون ارتش آلمان این کلاه ها رو نداشت.
كلاهي بطور واضح ديده نمي شود!
اين حرف شما نيز نمونه كامل مغالطه و سفسطه است
لباسهاي سرباز كاملا مشخص است!حتي اندازه پوتين او!
من يونيفورم ارتش شوروي را از يك كيلومتري ميشناسم

نقل قول: درضمن شما جواب ندادید چرا عکس اون بچه افریقایی که بیماری کمبود پروتئین یا کوواشیر کور داشت را سو تغذیه معرفی کردید در واقع اون

بچه بیماری که گفتم رو داشت.من خودم کتاب های پزشکی می خونم واطلاعاتی در این زمینه دارم.
جواب دادم شما متوجه نشدي
گفتم كه برويد و از چند پزشك و پرستار بپرسيد آنان نيز حرف مرا تصديق خواهند كرد

در مورد عكس بايد بگويم كه به هيچ وجه عكس را قبول ندارم
اگر توجه كنيد چهره يكي از افراد واضح است كه علي رغم ادعاي شما قيافه خوب(يعني اين كه به قيافه نمي خورد كه گرسنگي كشيده باشد) و اتفاقا زيبايي دارد!!!!!!!
به نظر من عكس ساختگي براي فيلم يا همچين چيزي دارد مثل خيلي از صحنه هاي فيلمهاي هاليوودي

نقل قول: درضمن شما ثابت کنید رایشتاگ کار کمونیست ها بوده.
از نظر من اهميتي ندارد!
منظور من اين نبود كه مطمئنم كار كمونيستها بوده ولي مدارك عليه نازي ها كافي نيست

نقل قول: درضمن مطالعات لنین عالی بود اما استالین خیر اوعمدتا کتاب های شعر می خواند تا اینکه مثل لنین مدام در سیاست درگیر باشد وپادشاه

مورد علاقه استالین ایوان مخوف بود با این حال استالین کشور را به نظریات مارکس محدود نکرد ونظریات بهتر وپیشرفته تر وفراتر از مارکس

ارائه واجرا کرد واستالین سوادش از لنین واکثر رهبران معاصرش کم تر بود اما در همه چی موفق بود بر عکس لنین که اقتصادش وسیاست

اهرمش شکست خورد.
الان با توجه به سخنان شما و اصل و پايه قرار دادن حرفهاي خودتان مي توان استنباط كرد كه رهبران شوروي چيز زيادي نمي دانسته و براي رهبر چنان كشوري لايق نبوده اند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نقل قول: رضمن شما تیفوس را خیلی گنده کردید درحد طاعون قرون وسطی وحتی قضیه های مربوط به طاعون قرون وسطی را قاطی تیفوس

وهولوکاست کردید این واقعا خنده دارهBig Grin.
هر بيماري در صورت نبود امكانات دارويي خطرناك است
لازم به ذكر استن كه در اردوگاههايي نيز طاعون شيوع پيدا كرده بود
خب وقتي دذر اردوگاهها منتشر مي شود اين بيماري ها بله هولوكاست هم ربط دارد
تكرار مي كنم
اگر به حرف من اعتماد نداريد
برويد و از چند پزشك بپرسيد

عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط 1939 ، .ali. ، FARID.SHOMPET
اصولا اسرائیل به شوروی کمک می کرد شوروی خودش به زور خودشو نگه داشته بود چه برسه که بخواد به اسرائیل کمک کنه

درضمن کلا های فاشیسمی بسیار واضح است وکاملا شبیه کلا های فرانکوست ببینید.درضمن یونیفورم های شوروی فوتوشاپ شده یا از عکسی دیگر چسبیده شده
من هم قبول دارم مدارک رایشتاگ بسیار کم است(علیه هردو طرف اما به احتمال زیاد نازی ها بودند)

درضمن رهبری که به دانایی نیست کسانی حتی رهبر شدند که کشاورز بودند ورهبران عالی بودند استالین هم با وجود کم سوادی رهبری عالی

وبه مراتب از لنین خیلی بهتر بود.اما کسانی مثل خروشچف واقعا لایق زندگی کردن هم نبودند.یا گورباچف

درضمن آلمان کشور پیشرفته ای بود وامکانات دارویی از قرن ها قبل داشت این روسیه بود که امکانات دارویی نداشت ووضعش خیلی بدتر از

آلمان بود پس چرا روس ها حرفی از تیفوس نمی زنند واین حرف تیفوس افسانه است .آلمان را ویلهلم دوم با مدرن ترین دارو ها تجهیز کرد

وبیمارستان های زیادی حتی در طول جنگ ساخت تا مردم مریض نشوند (اما گرسنگی امری اجتناب ناپذیر بود که هم در آلمان هم در روسیه

بود اما روس ها تحمل نکردند وبه خاطر یک کمبود غذای کوچک علیه تزار انقلاب کردند واقعا این روس ها چه خیانتی کردن مثل خیار نیکلای دوم

را فروختند) .زمان هیتلر هم امکانات دارویی به وفور در آلمان بود ومشکلی نداشت وهمواره دانشمندان مشهور زیادی در علم طب معاصر این زمان ها در آلمان بوده اند .
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
آقا اينطوري كه نميشه!شما خودت داري حرف خودت رو تكذيب مي كني!
در پست قبلي نوشتي شوروي اغلب به اسرائيل كمك مي كرد حالا ميگي نه كمك نمي كرد!!!!!!
تناقض تا اين حد؟؟؟

ضمنا اون كلاههايي كه مي فرماييد به طور گسترده در ارتش سرخ شوروي استفاده مي شد
اگر وقت داشتم عكسش رو هم قرار خواهم داد

گفتم كه تيفوس افسانه نيست اين شما هستيد كه در افسانه ها فرو رفته ايد
چند بار بگم:برو از يك پزشك بپرس و حرف الكي نزن

ضمنا مسائل دارو هم مربوط به اين است كه دارو كم نبود بلكه چون متفقين جاده ها را بمباران كرده بودند راه درست و حاسبي وجود نداشت و همچنين وسايل نقليه وجود نداشت تا دارو برساند چون بارها اين دارو ها فرستاده شد ولي كاروانهاي دارويي بمباران شده و از بين رفتند

عضو گروه تاریخ انجمن
 سپاس شده توسط ps3000
من نگفتم کمک نمی کرد اما کمک ها اول از طرف یهودی ها به لنین واستالین بود ومتقابلا آنها هم کمک هایی می کردند اما این کمک ها تاثیر

گذار بر تشکیل اسرائیل نبود وکمک های انگلیس وامریکا باعث تشکیل اسرائیل وپابر جایی اون شد.درضمن استالین کمکی به یهودی ها نمی کرد

وفقط از آنان کمک می گرفت شما کسی روسراغ دارید که استالین بهش کمک کرده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟استالین به سختی کشورش را اداره می کرد

وفرصت کمک کردن نداشت واسرائیل هم به بلوک غرب پیوست ودیگر دلیلی بر کمک شوروی به این کشور نبود.

بمباران کاروان های دارویی یک فرضیه است که شما طرح کردید آلمان حتی می توانست با هواپیما یا وسیله های دیگر پزشک بفرستد

ودسترسی به اردوگاه ها کار آسانی برای آلمانی ها بود اما چرا براشون سخت بود که دکتر بفرستن چون می خواستن قضیه مخفی بمونه

وقضیه اصلا بیماری نبود وتیفوس به پزشکان اطلاع رسانی نشد تا کمک کنند وپزشکان هم گفتند تیفوسی نبوده واگر بوده رژیم آلمان به ما نگفته

.حال چه دلیلی دارد که نازی ها تیفوس را مخفی می کردن معلوم است مسئله اصلا تیفوس نبود یک آدم کشی بود که آلمان می خواست

کسی اطلاع پیدانکند .درضمن جواب پرسش های قبلی منو در مورد تیفوس که در پست فبلی گفتم نگفتید وگفتید الکی حرف نزن من سوال

کردم وجواب می خوام لطفا تفره نرید وجواب سوال های منودر این پست وپست قبلی بدید وبحثو منحرف نکنیدAngry
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بزرگ ترین دروغ های بامزه تاریخ
  شكست ايران در ماراتن/يك دروغ بزرگ!
  واقعیت هایی درباره باستان شناسان
  بزرگ ترين دروغ هاي تاريخ ايران
  فلاحی در فیلم «چ»؛ واقعیت تاریخی یک تصویر سینمایی
  اسکندر دروغ یا واقعیت
  زیباکلام: کمک آمریکا به صدام برای حمله به ایران دروغ است
  صادق خرازی: خرمشهر یک واقعیت تاریخی است/ باید تاریخ را بازخوانی کنیم
  مسعود کیمیایی: تاریخ را تحریف نکردم/ سپانلو: روایت غسل فروغ واقعیت ندارد
  آرگو؛ دروغ‌های هالیوودی با تغییر تاریخ

پرش به انجمن: