امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸

(01-01-2024، 1:03)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2023، 15:00)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان از کنکور چه خبر؟

میفرماید بعد از اعلام نتایج کنکور راننده اتوبوس منطقتون هم از اوضاع جویا میشه
به هر حال چند سالی تو یک انجمن فعالیت کردیم و اوقاتی رو هم کلام شدیم، خاطراتی شکل گرفته و آشنایی هرچند کمی باهم داشتیم طی این سالها از این جهت حق دارم درباره شما کنجکاو باشم
میتانم پرسان شوم؟
@Ɗєя_Mσηɗ
@red_Queen
@Mohlek
سلام چطوری  پسر
مرسی که پیام دادی
قشنگ بود اینکه بعد از اینهمه مدت هنور یادت باشه کسی
واقعا دوران خوبی بود یادش بخیر
واقعیتش نمی دونم این پیام رو کی دادی  خیلی وقته خیلیه که نیومدم سر بزنم اینجا
الان یهو یادم افتاد اصلا یادم نبود همچین جایی بودم یروز
رمزمم با زور یادم اومد
شرمنده اگه دیر جوابتو دادم
من روانشناسی تهران شمال میخونم
دیگه ترجیح دادم جا پشت کنکور موندن همون آزاد و برم
که البته به رشته مورد علاقم رسیدم من فعلا به این فکر میکنم فقط

اگه اشکالی نداره میتونم بپرسم رتبت چند شد؟
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
 سپاس شده توسط ‌ ‍ ‌‌‌‌ ‌‌‌ ‌ ‍ ، sadra winner
آگهی
(01-01-2024، 1:03)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2023، 15:00)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان از کنکور چه خبر؟

به هر حال چند سالی تو یک انجمن فعالیت کردیم و اوقاتی رو هم کلام شدیم، خاطراتی شکل گرفته و آشنایی هرچند کمی باهم داشتیم طی این سالها از این جهت حق دارم درباره شما کنجکاو باشم
میتانم پرسان شوم؟
@Ɗєя_Mσηɗ
@red_Queen
@Mohlek
سلام چطوری  پسر
مرسی که پیام دادی
قشنگ بود اینکه بعد از اینهمه مدت هنور یادت باشه کسی
واقعا دوران خوبی بود یادش بخیر
واقعیتش نمی دونم این پیام رو کی دادی  خیلی وقته خیلیه که نیومدم سر بزنم اینجا
الان یهو یادم افتاد اصلا یادم نبود همچین جایی بودم یروز
رمزمم با زور یادم اومد
شرمنده اگه دیر جوابتو دادم
من روانشناسی تهران شمال میخونم
دیگه ترجیح دادم جا پشت کنکور موندن همون آزاد و برم
که البته به رشته مورد علاقم رسیدم من فعلا به این فکر میکنم فقط

اولش که پاسخت رو به این پیامم دیدم تعجب کردم که چطوری تونستی نقل قول کنی از یه موضوع بسته شده؛ بعدش متوجه شدم موضوع بسته نشده و تو همین نسخه از گفتگوی آزاد این پیام رو داده بودم. عجیبه که از اون مدت تا الان نسخه عوض نشده. مال وقتیه که رتبه ها اعلام شد؛ قبل از انتخاب رشته و اعلام نتایج نهایی (یعنی سالهای سال پیش Big Grin  )
به به روانشناسی عالیه. تنها چیزی که تو رواشناسی مهمه اینه که خوب درس بخونی؛ اینکه سراسری بخونی یا آزاد صرفا تو بحث مالی برای آدم تفاوتی ایجاد میکنه. امیدوارم عزمت رو جزم کنی و فلشخور رو مجهز به یه روانشناس باسواد و کار بلد کنی. Angel 
با آرزوی موفقیت برای تو و باقی دوستان Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ

دوستان از کنکور چه خبر؟

میتانم پرسان شوم؟
@Ɗєя_Mσηɗ
@red_Queen
@Mohlek
سلام آقا محمد گل
والا درباره کنکور باید عرض کنم که الان تو دانشگاه فرهنگیان مشغولیم بهرحال ((((:
شما چطور ؟
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد
آفتابه فروشی در بورکینافاسو را به معلمی در ایران ترجیح میدهم
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek
(01-01-2024، 23:25)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان از کنکور چه خبر؟

میتانم پرسان شوم؟
@Ɗєя_Mσηɗ
@red_Queen
@Mohlek
سلام آقا محمد گل
شما چطور ؟
به به به به Cool  میگفتی خیلی به جامعه شناسی علاقه داری؛ از همین قبول شدی یا دست قدر طور دیگری رقم زد؟
منم همینطور؛ فرهنگیان.

(02-01-2024، 22:07)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Angry
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
(02-01-2024، 23:39)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-01-2024، 23:25)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام آقا محمد گل
شما چطور ؟
به به به به Cool  میگفتی خیلی به جامعه شناسی علاقه داری؛ از همین قبول شدی یا دست قدر طور دیگری رقم زد؟
منم همینطور؛ فرهنگیان.

(02-01-2024، 22:07)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Angry

دست بر قضا دقیقا همون جامعه شناسی هم قبول شدم حاجی
به به
مبارکا باشه دادا
شیرینی ما چیشد ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد
(03-01-2024، 0:22)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-01-2024، 23:39)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم همینطور؛ فرهنگیان.

به به
مبارکا باشه دادا
شیرینی ما چیشد ؟
عه ایول تبریک میگم 25
جامعه شناسی استان مارو قرار بود بدن همدان، مال شمام همون همدان بود یا جای دیگه مشغول به تحصیلید؟
عکس کارت بانکیتو بفرست شخصی به طوری که تاریخ انقضا و cvv2 معلوم باشه تا شیرینی ناقابلمون رو واریز کنیم Angel 
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
(03-01-2024، 12:58)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2024، 0:22)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به به
مبارکا باشه دادا
شیرینی ما چیشد ؟
عه ایول تبریک میگم 25
جامعه شناسی استان مارو قرار بود بدن همدان، مال شمام همون همدان بود یا جای دیگه مشغول به تحصیلید؟
عکس کارت بانکیتو بفرست شخصی به طوری که تاریخ انقضا و cvv2 معلوم باشه تا شیرینی ناقابلمون رو واریز کنیم Angel 

واریز کنیم به حساب خودمون *Telegh_01
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد ، ‌ ‍ ‌‌‌‌ ‌‌‌ ‌ ‍ ، sadra winner
(27-12-2023، 12:44)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-12-2023، 17:05)•ДmịrHoSsiŋ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مغازه خودکشی خیلی چرت بود
باید سطح رویا پردازیت بالا باشه
کارتونشو ببین

شاید کارتونش بهتر باشه ولی کتابش چیزی نبود که بشه گفت برای درکش باید تخیل و رویا پردازیت بالا باشه  هرچند خودم آدم شهودی هستم
ناشناس

پاسخ
 سپاس شده توسط م‍حمّد
اگه عزممون رو‌جزم کنیم و سه ماه دیگه‌ام همینطور کم پیام بدیم، میشه یکسال که گفتگو آزاد روی یک نسخه اش مونده.
پشمام
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

پاسخ
 سپاس شده توسط parisa 1375 ، امیر‌حسین ، ѕααяeη ، Prometheus ، م‍حمّد

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان