امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸

سلام چطوری 
✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘
آره قبلا نیم ساعت  داخل انجمن نبودیم ده صفحه به گفتگو آزاد اضافه میشد چون ممبرا زیاد بودن ولی الان خلوت شد
یه باگ انجمن پیدا کرده من روی گزینه ریپلای میزنم نمیزاره
برای همین نتونستم ریپلای بزنم
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘
آگهی
(11-08-2023، 2:01)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2023، 23:02)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Emmɑ به مشاوره هات نیاز دارم
تو یه موقعیت گیر کردم

چیشده ؟
یه دختره هست قلمچی میاد
قصد زدن مخش رو دارم
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
 سپاس شده توسط THEDARKNESS
بعد مدت ها
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
پاسخ
(11-08-2023، 2:01)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2023، 11:31)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نام خدا
اول از همه کمک خداوند دوم دعا ها و لطف و حمایت خانواده و رفیقا سوم عدم تنبلی و پشتکار و تلاش مضاعف چهارم خنوکی در سطح بالا
چطوری ارمیتا؟ زنده ای هنوز؟ Telegh_01

احسنت
خوبم شما چطوری
خوشبختانه بله زندم

(08-08-2023، 23:02)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Em mɑ" به مشاوره هات نیاز دارم
تو یه موقعیت گیر کردم

چیشده ؟

اوم خدارو شکر زنده ای سلامت باشی
چه خبرا؟

(11-08-2023، 19:06)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد مدت ها

عه ملیکا
سلام

@امیر‌حسین
گزینه پاسخ خراب شده
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
@SABER
سلطان آپلودر چرا بستس؟
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
@SABER
اون موقع که من عضو شدم ۳۲ سالت بود شما
سال به سال خلوت تر و سنمون هم سال یه سال بیشتر میشه
خدایی خیلی بچه بودم که با اینجا آشنا شدم..
چه گندایی بالا آوردم اینجا Telegh_01
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸ 14
پاسخ
(11-08-2023، 9:29)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام چطوری 
✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘
آره قبلا نیم ساعت  داخل انجمن نبودیم ده صفحه به گفتگو آزاد اضافه میشد چون ممبرا زیاد بودن ولی الان خلوت شد
یه باگ انجمن پیدا کرده من روی گزینه ریپلای میزنم نمیزاره
برای همین نتونستم ریپلای بزنم

قربونت خوبم به خوبیت 
حاجی خیلی آشنا میزنی خیلی خیلیBig GrinBig Grin
نقل قول رو بزن با پاسخ کاری نداریم که
گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸ 14
پاسخ
دوستان از کنکور چه خبر؟

میفرماید بعد از اعلام نتایج کنکور راننده اتوبوس منطقتون هم از اوضاع جویا میشه
به هر حال چند سالی تو یک انجمن فعالیت کردیم و اوقاتی رو هم کلام شدیم، خاطراتی شکل گرفته و آشنایی هرچند کمی باهم داشتیم طی این سالها از این جهت حق دارم درباره شما کنجکاو باشم
میتانم پرسان شوم؟
@Ɗєя_Mσηɗ
@red_Queen
@Mohlek
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
@THEDARKNESS
چیزه
مرسی از تگ !
شوکه شدم بعد این همه مدت یهو ۱۰ تا اطلاعیه(:
اینجا خاطره زیاد دارم منم دلتنگتونم ♡
Vibe
پاسخ
(11-08-2023، 21:03)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوم خدارو شکر زنده ای سلامت باشی
چه خبرا؟
قراره کنکور بدم ولی هنوز هیچ کلاسی نرفتم
شما خوبین
(11-08-2023، 17:10)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه دختره هست قلمچی میاد
قصد زدن مخش رو دارم

مخشو نزن مخش زده میشه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان