امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ]

(18-08-2021، 14:12)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 14:07)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

^^ هر کی و علاقش
فیلماتو با زیر نویس میبینی؟

اره
زبان اصلی نباشه اصلا مزه نداره که

دقیقا ^^
باورت میشه از بس ی مدت فیلم و سریال ترکی با زیر نویس دیدم الان کاملا میفهمم بدون زیر نویس چی میگن^^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:}
 سپاس شده توسط Mohlek
آگهی
(18-08-2021، 14:17)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قشنگن همشون  و مر طرفدار بخصوص کاراسودا
زیاد رفتی تو کار درام  Big Grin
طنز ببین دختر ^^
بنظرم تو درم را بزن رو خوب انتخاب کردی فیلمای هانده ارچل حرف ندارن
فیلمای ترکی دوست دارم:>
طنز فقط ایرانی دوست دارم._.
بیشتر ترسناک*-*
تو چی دوست داری؟:>
عشق حرف حالیش نمیشه هم فقط تیزرشو دیدم
 سپاس شده توسط Mohlek
(18-08-2021، 14:13)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 14:10)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سهند من دارم از کنجکاوی دیوونه میشم. هرچقدرم اصرار کردم تو نگو -_- Telegh_01

یکیشو که وایت واکرها کشتن -_- بنظرم اخرش فقط یدونه اژدها زنده بمونه ، بعد اون یه دونه هم که تنها نمیتونه تخم بذاره. دوباره برمیگردیم سمت تخم گذاشتن جانTelegh_01Telegh_01

چشممممTelegh_01

نکشتن که فقط چشاش آبی شد خوشگل تر شدTelegh_01 چقد نظرات زیبایی میدی احسنتTelegh_01 تخم گذاشتن جان؟ Telegh_01 عجببب
بنظرت دنریس چی میشه پس؟

آتیششم آبی شددد
دارم از خنده منفجر میشمTelegh_01

نمیدونمم. شاید تو قلمرو فرمانروایی بمونه به جان کمک کنه
شایدم کسی حرف برندون استارک رو در مورد جان قبول نکنه و دنریس تاج و تختو بگیره
شایدم بره پیش داریوناهاریس ، حتی ممکنه بمیرهTelegh_52Telegh_01
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، Mohlek
(18-08-2021، 14:14)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 14:12)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی نظیرن  :} میشناسمشون ولی ندیدم هیچکدومشونو ^^
میتونم براتون دنبال سریالی هم ژانر اینا بگردم :] تا شب خبرتون میکنم

مچکر مچکر Telegh_30

خواهش میکنم Blush
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Mohlek
(18-08-2021، 14:18)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 14:12)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره
زبان اصلی نباشه اصلا مزه نداره که

دقیقا ^^
باورت میشه از بس ی مدت فیلم و سریال ترکی با زیر نویس دیدم الان کاملا میفهمم بدون زیر نویس چی میگن^^

اره عزیزم درکت میکنمم
کلا زیرنویس خیلی بهتر از دوبله ست ، خیلی
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، Mohlek
فقط مختار نامه-__-

ستایش هم بزار روش
 سپاس شده توسط Mohlek ، ραтяιcια ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(18-08-2021، 14:19)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 14:13)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشممممTelegh_01

نکشتن که فقط چشاش آبی شد خوشگل تر شدTelegh_01 چقد نظرات زیبایی میدی احسنتTelegh_01 تخم گذاشتن جان؟ Telegh_01 عجببب
بنظرت دنریس چی میشه پس؟

آتیششم آبی شددد

یعنی واقعا فک میکنی که نایت کینگ میذاره همه اینا زنده بمونن؟Telegh_40
ناشناس
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، Mohlek
(18-08-2021، 14:19)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 14:17)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قشنگن همشون  و مر طرفدار بخصوص کاراسودا
زیاد رفتی تو کار درام  Big Grin
طنز ببین دختر ^^
بنظرم تو درم را بزن رو خوب انتخاب کردی فیلمای هانده ارچل حرف ندارن
فیلمای ترکی دوست دارم:>
طنز فقط ایرانی دوست دارم._.
بیشتر ترسناک*-*
تو چی دوست داری؟:>
عشق حرف حالیش نمیشه هم فقط تیزرشو دیدم

اره کلی باحالن
طرفدار فیلمای ایرانی نیسم کلا در کل فک کنم رو جمع ۳ ،۴ تا فیلم و سریال ایرانی دیدم
ترسناک **
بیشتر سینمایی دیدم تا سریال ،سریال ترکی زیاد دیدم
اونم با بازی هاندس خوبه کلا طنزم هس
ترکی گفتی دوس داری ،سینمای ترکی اکیپ داماد رو ببین میپوکی از خنده خیلییی باحاله ،من فقط بخاطر فورکان اندیچ دیدمش ولی عاشق این فیلمه شدم

(18-08-2021، 14:21)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 14:18)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا ^^

اره عزیزم درکت میکنمم

^^ اره واقعا این کجا و اون کجا
 سپاس شده توسط Mohlek ، Emmɑ
(18-08-2021، 14:25)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 14:19)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آتیششم آبی شددد

یعنی واقعا فک میکنی که نایت کینگ میذاره همه اینا زنده بمونن؟Telegh_40

فک کنم جان با نایت کینگ رو در رو بشه. اونو میکشه و بقیه وایت واکر ها هم میمیرن
چون وقتی رفته بودن یه وایت واکر زنده رو بگیرن وقتی فرمانده شونو کشت ، بقیه شون هم مردن ..
بنظرم اینطور شکست بدن اونا رو

(18-08-2021، 14:25)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 14:21)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره عزیزم درکت میکنمم

^^ اره واقعا این کجا و اون کجا

اوهوم ^^
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، Mohlek ، מַברִיק
(18-08-2021، 14:25)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره کلی باحالن
طرفدار فیلمای ایرانی نیسم کلا در کل فک کنم رو جمع ۳ ،۴ تا فیلم و سریال ایرانی دیدم
ترسناک **
بیشتر سینمایی دیدم تا سریال ،سریال ترکی زیاد دیدم
اونم با بازی هاندس خوبه کلا طنزم هس
ترکی گفتی دوس داری ،سینمای ترکی اکیپ داماد رو ببین میپوکی از خنده خیلییی باحاله ،من فقط بخاطر فورکان اندیچ دیدمش ولی عاشق این فیلمه شدم
ایرانی شهرزادو دوست داشتمم فقططط
ای جان
حتما میبینم*-*
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Mohlek

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 34 مهمان