امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۴۵2

(13-08-2021، 3:17)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2021، 20:00)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوخ اوخ -_-
حالا پول داری همشو بگیری الان؟

دوتای اولو ارع
اخری رو ن

عاامم خب فعلا از خریدش دست نگه دار Telegh_26
آگهی
(13-08-2021، 20:54)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2021، 3:17)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوتای اولو ارع
اخری رو ن

دیگ مجبورم ک همین کار رو بکنم
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ
(13-08-2021، 20:55)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2021، 20:54)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوهومم
دیگه چخبر ؟ ^^
(13-08-2021، 20:56)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2021، 20:55)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوهومم
دیگه چخبر ؟ ^^

سلامتیت تو چی؟

امروز کامپیوتم رسید
دارم ویدیو درست میکنم برا یوتوب
(13-08-2021، 20:57)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2021، 20:56)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوهومم
دیگه چخبر ؟ ^^

سلامتیت تو چی؟

امروز کامپیوتم رسید

منم بی‌خبرم Telegh_10

مبارکا باااشهههه
به خوشی استفاده کنی ^^
عاو چه ویدیویی؟ o_O
(13-08-2021، 12:41)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام تیناD:
دخترکی ساده و تو دل برو،مخ برخی از پسرامونو زدی البته نه تنها پسر بلکه دخترا هم بزار روش:》
زیاد هم صحبت نشدیم که بخوام بگم میمونه-.-
درحد سلام علیک هم نبود/:
خلاصه که به ایفون پرو مکست سلام مخصوصمو برسون
انشالله در درگاه پروردگار منان به آرزو های محال و قشنگت برسی کیوتی:*

نبنبتبتبتیتی جررر
من مخ کیو زدم Telegh_01
(:
 سپاس شده توسط Emmɑ
(13-08-2021، 20:59)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2021، 20:57)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامتیت تو چی؟

امروز کامپیوتم رسید

منم بی‌خبرم Telegh_10

مبارکا باااشهههه
به خوشی استفاده کنی ^^
عاو چه ویدیویی؟ o_O

مرسی
فکت و تاپ تن و دانستنی این جور چیزا Smile
(13-08-2021، 21:05)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نبنبتبتبتیتی جررر
من مخ کیو زدم  Telegh_01
دهن منو باز نکن میمون :>>
(13-08-2021، 21:11)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2021، 21:05)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نبنبتبتبتیتی جررر
من مخ کیو زدم  Telegh_01
دهن منو باز نکن میمون :>>

نه نه بیا دوستانه حلش کنیم Big Grin
(:
 سپاس شده توسط Emmɑ
تو نت به انگلیسی بزنید عاشورا(:
همینا آبروی مسلمونارو بردن
خداروشکر تو ایران نیست ازین چیزا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 104 مهمان