امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۴۵2

(11-08-2021، 13:03)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2021، 12:58)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انسانی
عه موفق باشی پسرم

(11-08-2021، 12:55)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم دلم برا شهرم تنگ ميشه اما خوب ميري پيشرفت ميكني بر ميگردي ميبيني قرار ني هيچ وقت بر نگردي كه^^...
من سردمD:!

منم گرمم:d
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط Emmɑ
آگهی
(11-08-2021، 13:10)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2021، 13:09)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا فهمیدی این ینی چی؟
اگه دقت کنی عکسو سانسور کردم-__-

پس فهمیدی

(11-08-2021، 12:55)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2021، 12:48)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حوصله بحث ندارم برم بخوابم من فعلا. و اینکه فقط بگم کلا داری اشتب میزنی برای خارج یا باید پول داشته باشی بری بخونی برگردی ایران یا کشورش مثل المان باشه خوبارو نگه داره کار کنن. تو کشوری مثل ژاپن اجازه کار نمیدن بعد تحصیل باید برگردی. تو بعضی کشورا هم مثل کره جنوبی هم بهت ۶ ماه فرصت میدن اگه کار میدا کردی اجازه داری بمونی وگرنه باید بری. ولی خب بورسیت که میکنن یعنی تو اونجا کلا تامین هستی هم از لحاظ مالی و هن از لحاظ شغل بعدش که به اونا تعهد داری تا براشون کار کنی. یه مدلم هست از ایران بورسیت میکنن یا دانشگاه ها یا شرکتا و موسسه های خصوصی دانشجو های برتر رو بورسیه میکنن ازششون ضمانت میگیرن تا برن اونجا تحصیل کنن و برگردن بیان براشون کار کنن

هههه
تو بايد كشوري بري كه مهاجر پزير باشه رو هوا نباشي جايي مثل انگليس
درس بچت رايگان " هزينه درمان رايگان و..
ميدوني اگه مهاجرت كني هيچ پولي نميتوني ببري؟ اونجا رايگان برات معلم ميارن انگليسي ياد بگيري
اين جدا
براي بورسيه شدگان كسايي كه بورسيه ميشن بدون هيچ هزيزنه اي اونجا ميرن درسشونو ميخونن اما تو بايد انقد درستو طول بدي كه از 5 الي 10 سال بگذره تا تو به طور رسمي شهوند اون كشور بشي و نتونن بيرونت كنن اينم براي بعضي كشورا صدق ميكنه
من ترجيح ميدم كشوري برم با دانشگاه خوب نه جايي مث كره و ژاپن اين كشورا خوبن پيشرفتن اما هيچ كدوم از سه تا دانشگاه برترو ندارن^^
اونا در سطح خودشون خوبن اما اونا داشگا اكسفورد دارن؟ دانشگاه هاروارد دارن؟ دانشگاه كمبريج دارن؟
*به كسايي كه كره و ژاپن دارن بر نخوره ها*-*

(11-08-2021، 12:49)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صد در صد میرم
ولی خب تبریزو خیلی دوست دارم-__-

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Untitled_dfd77.png
انتخاب رشته کردی؟
منم دلم برا شهرم تنگ ميشه اما خوب ميري پيشرفت ميكني بر ميگردي ميبيني قرار ني هيچ وقت بر نگردي كه^^...

منتظر باشین جنگ شد پناهنده شین
ناشناس
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، Emmɑ
(11-08-2021، 13:05)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا خوب نیستی؟

افسردگی های پیاپی
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط _sehun_
(11-08-2021، 13:10)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2021، 13:10)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه دقت کنی عکسو سانسور کردم-__-

پس فهمیدی

هههه
تو بايد كشوري بري كه مهاجر پزير باشه رو هوا نباشي جايي مثل انگليس
درس بچت رايگان " هزينه درمان رايگان و..
ميدوني اگه مهاجرت كني هيچ پولي نميتوني ببري؟ اونجا رايگان برات معلم ميارن انگليسي ياد بگيري
اين جدا
براي بورسيه شدگان كسايي كه بورسيه ميشن بدون هيچ هزيزنه اي اونجا ميرن درسشونو ميخونن اما تو بايد انقد درستو طول بدي كه از 5 الي 10 سال بگذره تا تو به طور رسمي شهوند اون كشور بشي و نتونن بيرونت كنن اينم براي بعضي كشورا صدق ميكنه
من ترجيح ميدم كشوري برم با دانشگاه خوب نه جايي مث كره و ژاپن اين كشورا خوبن پيشرفتن اما هيچ كدوم از سه تا دانشگاه برترو ندارن^^
اونا در سطح خودشون خوبن اما اونا داشگا اكسفورد دارن؟ دانشگاه هاروارد دارن؟ دانشگاه كمبريج دارن؟
*به كسايي كه كره و ژاپن دارن بر نخوره ها*-*

.-. الانشم ايرانو بخواطر مشكلات اقتصاديش خوب قبول ميكنن^^
نآشِنآسَم(:
(11-08-2021، 13:10)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2021، 13:05)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جججررر خب هم میتونه کی پاپر باشه هم دانشجو
چرا خوب نیستی؟
ممنون من خوبم

فک کنم هم سن من بود

خب من کیپاپر کره ای زیاد ندیدم

فقط ی کیپامر دیدم اونم طرفدار استرای کیدز ( استی کیدز ) نمد اسم این گروهه چیه خخخخخ طرفدار اون بود

کره بیشترین میزارن کی پاپر و داره تو کشورا
آره استری کیدز
دختر بود؟
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
(11-08-2021، 13:13)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2021، 13:10)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس فهمیدی

.-. الانشم ايرانو بخواطر مشكلات اقتصاديش خوب قبول ميكنن^^

بخاطر مشکل اقتصادی پناهندگی میدن؟
ناشناس
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(11-08-2021، 13:13)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا خوب نیستی؟

افسردگی های پیاپی

آخی):
برو دکتر خب
(11-08-2021، 13:13)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2021، 13:10)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کنم هم سن من بود

خب من کیپاپر کره ای زیاد ندیدم

فقط ی کیپامر دیدم اونم طرفدار استرای کیدز ( استی کیدز ) نمد اسم این گروهه چیه خخخخخ طرفدار اون بود

آره استری کیدز
دختر بود؟

به هر حال هر کیپاپری عم باشه اکثرا خواننده های عادی رو دنبال میکنن

آره دختر بود

(11-08-2021، 13:17)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2021، 13:13)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افسردگی های پیاپی

آخی):
برو دکتر خب

کم کم داره عادی میشه
 سپاس شده توسط _sehun_
(11-08-2021، 13:19)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2021، 13:13)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره استری کیدز
دختر بود؟

آره دختر بود

(11-08-2021، 13:17)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخی):
برو دکتر خب

کم کم داره عادی میشه

اهم
یعنی داری خوب میشی کم کم؟
http://dl.behmelody.in/1400/Farvardin/Tanir%20%20Tyomcha%20-%20Da%20Da%20Da.mp3

(11-08-2021، 13:20)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2021، 13:19)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره دختر بود

کم کم داره عادی میشه

اهم
یعنی داری خوب میشی کم کم؟
خوب خوب میشم ولی باز نابود میشم

https://dl.music-ava.ir/music/Instagram/Tanir_amp_Tyomcha_-_Da_Da_Da_%28Mikis_Remix%29.mp3

سپاس شده توسط _sehun_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 19 مهمان