امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •°

(26-07-2021، 22:07)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 22:06)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از خنده خودش رو جر داد.
دخترا از کسی که میخندونتشون خیلی خوششون میاد
فک کنم موفق عمل کردی Big Grin

نه. راستش اصلاً اون بیرونی که رفتیم دِیت نبود. پنج نفر بودیم. بهشم نگفته بودم ازش خوشم میاد و فکر می کرد خیلی دست و پا چلفتی اَم. منم اصرار داشتم که این در خیلی بد جایی ساخته شده.
وقتی هم که فهمید اومد عذرخواهی کرد و گفت با کسی تازه وارد رابطه شده. :دی
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Mohlek
آگهی
با صدای بلند دارم میخندم
 سپاس شده توسط Mohlek ، فرنودِ بن گیومرث
(26-07-2021، 22:08)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با صدای بلند دارم میخندم

به چی؟
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
چه باحال
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
(26-07-2021، 22:09)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 22:08)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با صدای بلند دارم میخندم

به چی؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=297880&pid=3803937#pid3803937
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث
(26-07-2021، 22:10)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 22:09)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به چی؟

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=297880&pid=3803937#pid3803937

خب دوستت داره دیگه. نه اون دوست داشتنِ چیز . نمیبتمنتبی
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(26-07-2021، 22:08)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 22:07)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخترا از کسی که میخندونتشون خیلی خوششون میاد
فک کنم موفق عمل کردی Big Grin

نه. راستش اصلاً اون بیرونی که رفتیم دِیت نبود. پنج نفر بودیم. بهشم نگفته بودم ازش خوشم میاد و فکر می کرد خیلی دست و پا چلفتی اَم. منم اصرار داشتم که این در خیلی بد جایی ساخته شده.
خب این بد شد/:
خوبه ک خودتو نباختی ولیTelegh_01
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث
(26-07-2021، 22:11)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 22:08)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب این بد شد/:
خوبه ک خودتو نباختی ولیTelegh_01

از همون موقع دیگه از هیچ کس خوشم نیمد. یسمنبتمنیستبیس
خودت بهتر در جریانی .
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=288471&pid=3607608#pid3607608
قبلا افسردگی خفیف داشتم الان در استانه افسردگی ام
پیشرفت خوبیه
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، Mohlek ، itinamk
(26-07-2021، 22:12)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=288471&pid=3607608#pid3607608
قبلا افسردگی خفیف داشتم الان در استانه افسردگی ام
پیشرفت خوبیه

این آزمون ها اگه درست باشند -که نیستند هم- باید زیر نظر متخصص باشند. بعد تشخیص این ها هم طی یک مدّت بلند روان کاوی معلوم می شند.
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان