امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •°

(25-07-2021، 2:57)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه ننه جونه که.
زیاد نمیشناسمش Telegh_01
چیزی نیست بگم فقط فکر کنم دختر خوبیه Telegh_01

مهدیییییی Telegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، THEDARKNESS
آگهی
(24-07-2021، 23:49)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 23:46)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بکن لطفا.____.
*شوخی بکن

پاچه شلوار بابابزرگمو کوتاه کردم
لباس زنداییم زیپش خراب بود عوض کرد م
جورابای داییامو دوختم-_-

خیاطیک همین بود این مدت
شقایق من فوبیای جوراب دارم 25r30
از جوراب به شدت بدم میاد
در حدی که وقتی میخوان اذیتم کنن جوراباشونو میارن نزدیکم و من فرار میکنم 25r30
حتی اگه تمیز و نو باشه ._.
جوراباشونو خودم شستم ..نشستم دوختم)):
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط *VENUS*
@musalick
جوووون
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Mohlek
(25-07-2021، 6:19)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 23:49)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شقایق من فوبیای جوراب دارم 25r30
از جوراب به شدت بدم میاد
در حدی که وقتی میخوان اذیتم کنن جوراباشونو میارن نزدیکم و من فرار میکنم 25r30
حتی اگه تمیز و نو باشه ._.
دست شما درد نکنه

(25-07-2021، 6:20)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@musalick
جوووون
این طوری بگو:
 غافلگیر شدیم ... 
چتر نداشتیم خندیدیم دویدیم وبه شالاپ شلوپ های گل آلود عشق ورزیدیم.
دومین روز بارانی چطور؟پیش بینی اش را کرده بودی چتر آورده بودی و من غافلگیر شدم سعی می کردی من خیس نشوم و شانه سمت چپ تو کاملا خیس بود.
و سومین روز چطور؟گفتی سرت درد می کند و حوصله نداری سرما بخوری چتر را کامل بالای سر خودت گرفتی و شانه راست من کاملا خیس شد. 
وچند روز پیش را چطور؟به خاطر داری؟که با یک چتر اضافه آمدی و مجبور بودیم برای اینکه پین های چتر توی چش و چالمان نرود دو قدم از هم دورتر راه برویم...
فردا دیگر برای قدم زدن نمی آیم تنها برو..
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Prometheus
(24-07-2021، 14:24)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-05-2021، 9:05)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ƤᴏᴏƁᴏи" زنم =///

https://uupload.ir/view/,_zbp1.mp4/

تو این ویدیو فاز عوض میشه =////
تا اخرش نگاه کن=////

خدا سپاس ندهندگان را سنگ کند=/

این نمیزاره ازت طلاق بگیرم
هعی چقدر خندیدمم سر این عوضیییییییییییییییی
گلط کردی این همه پات موندم حالا میخوای طلاق بگیری
.-. عبضی

(24-07-2021، 12:14)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 8:42)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایا می دانستی که سپاس جمع گردی با این سخنت.-.
والا بمولا اگه میدونستیم انقد تاثیر گزاره حرفمون هر روز میگفتیمش 

اگر میخواهید زنده بمانید
نمبرید
ازینا هم بلدیم :v
بگو بزنند بالا فلشخور هه رو با سخنت نابود کردی.-.

تو فقط بگو لعنتی.___________.

(24-07-2021، 11:51)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 9:51)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"Alien"

یه سوال.-.

از بین اونایی که رپ میخونند کدوماشون بهتره.-.(پاسخ به این سوال حیاتی است زیرا میخواهم یک نفر را که زیادی ادعا دارد نابود کنم.ـــــــــــــــــ.)

راستی مواد ما رو بده.ـــــــــــ.

نمیدونم
من خودم بهرام و سورنارو خیلی ترجیح میدم

باشه فعلا حاجیت ودشکست کرده v:
باش تشکرات.-.

.ـــــــــــــــــــــــــــــــــ. چیرا؟
 سپاس شده توسط Prometheus ، Mohlek ، Emmɑ
(25-07-2021، 6:20)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 6:19)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دست شما درد نکنه

(25-07-2021، 6:20)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@musalick
جوووون
این طوری بگو:
 غافلگیر شدیم ... 
چتر نداشتیم خندیدیم دویدیم وبه شالاپ شلوپ های گل آلود عشق ورزیدیم.
دومین روز بارانی چطور؟پیش بینی اش را کرده بودی چتر آورده بودی و من غافلگیر شدم سعی می کردی من خیس نشوم و شانه سمت چپ تو کاملا خیس بود.
و سومین روز چطور؟گفتی سرت درد می کند و حوصله نداری سرما بخوری چتر را کامل بالای سر خودت گرفتی و شانه راست من کاملا خیس شد. 
وچند روز پیش را چطور؟به خاطر داری؟که با یک چتر اضافه آمدی و مجبور بودیم برای اینکه پین های چتر توی چش و چالمان نرود دو قدم از هم دورتر راه برویم...
فردا دیگر برای قدم زدن نمی آیم تنها برو..

اینم جالبه
ولی ربطش به جوووون چیه؟

(25-07-2021، 6:29)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 14:24)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این نمیزاره ازت طلاق بگیرم
هعی چقدر خندیدمم سر این عوضیییییییییییییییی
گلط کردی این همه پات موندم حالا میخوای طلاق بگیری
.-. عبضی

(24-07-2021، 12:14)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا بمولا اگه میدونستیم انقد تاثیر گزاره حرفمون هر روز میگفتیمش 

اگر میخواهید زنده بمانید
نمبرید
ازینا هم بلدیم :v
بگو بزنند بالا فلشخور هه رو با سخنت نابود کردی.-.

تو فقط بگو لعنتی.___________.

(24-07-2021، 11:51)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم
من خودم بهرام و سورنارو خیلی ترجیح میدم

باشه فعلا حاجیت ودشکست کرده v:
باش تشکرات.-.

.ـــــــــــــــــــــــــــــــــ. چیرا؟

خواهشات :|

نمیدونم :|||
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_
لعنت به این زندگی

ناهید کیانی در تکواندوی المپیک
با نتیجه ١٨ - ٩ به کیمیا علیزاده از تیم پناهندگان باخت و حذف شد

کیمیا علیزاده در مرحله بعد با نتیجه ١۶ بر ١٢ نفر اول تکواندوی جهان رو هم شکست داد و به نیمه نهایی رفت

نفر اول تکواندو جهان رو دیگه چجوری بردی Telegh_52
ناشناس
 سپاس شده توسط Prometheus ، شـــقآیــق
(25-07-2021، 7:19)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لعنت به این زندگی

کیمیا علیزاده در مرحله بعد با نتیجه ١۶ بر ١٢ نفر اول تکواندوی جهان رو هم شکست داد و به نیمه نهایی رفت

من بش مشاوره داده بودم 4fvf
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
(25-07-2021، 7:19)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لعنت به این زندگی

شاید واسه این بود ک حجابو از زندگیش حذف کرد
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، سهَ‌ند ، شـــقآیــق
(25-07-2021، 7:37)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لعنت به این زندگی

شاید واسه این بود ک حجابو از زندگیش حذف کرد
inrv
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان