امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۴»

(06-07-2021، 0:02)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2021، 0:01)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زود باش ساکت شو فقط  ساکت شووووووووو Telegh_01
( Bb1این دمپایی بود ک خورد تو صورتت)

اینو تو ویس باید میگفتم Telegh_02

خب اونجوری بیشتر فش میخوردیییی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط Mohlek ، شـــقآیــق
آگهی
(06-07-2021، 0:04)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2021، 0:02)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینو تو ویس باید میگفتم Telegh_02

من دیکتاتورم دوست عزیز
میوتت میکنم Telegh_01
ناشناس
 سپاس شده توسط shghyegh ، شـــقآیــق
(06-07-2021، 0:05)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2021، 0:04)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دیکتاتورم دوست عزیز
میوتت میکنم Telegh_01
فعلا ک دیکتاتور منم دوستان عرض کردن Telegh_20 Telegh_01
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Mohlek
(05-07-2021، 23:49)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من سه روزه فقط دارم با تو حرف میزنم|:
بعد میگی کسیو نداری یک شب باهاش حرف بزنی|||::::
واقعا میمونی.........
ها؟ اونی که من فرستادم چه ربطی به حرف زدن با تو داشت؟
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(06-07-2021، 0:17)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2021، 23:49)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من سه روزه فقط دارم با تو حرف میزنم|:
بعد میگی کسیو نداری یک شب باهاش حرف بزنی|||::::
واقعا میمونی.........
ها؟ اونی که من فرستادم چه ربطی به حرف زدن با تو داشت؟

نمیدونم
(((:

•ناشناس•
(05-07-2021، 22:43)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2021، 21:06)вɪʟʟɪє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله دقیقا بهونتون همینه Telegh_01
ابجیه منم کنکور داشت  دهن من صاف بود
ای بابا من الان باید ی بهونه دیگه جور کنم Telegh_01

(05-07-2021، 21:58)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دروغگووووو پرهههه پرههه پرههه ای بابا اوف بر تو باد
عزیزم خب در لحظه پر میشه تو ی حلزونی برا همینه Telegh_01

(05-07-2021، 22:22)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@شـــقآیــق  @shghyegh
بهم گفتن شقایق پشتت حرف میزنه خودتون اعتراف کنید من میبخشمتون

ن منظورش من نبودم چون ب منم گفته Telegh_01
نه خیر دیگه دنبال بهونه نباشینTelegh_01شمافرست خودرا ازدست داده اید
https://harfeto.timefriend.net/16404195783388
ناشناس بنویس برام(:
 سپاس شده توسط shghyegh ، شـــقآیــق
(06-07-2021، 0:25)вɪʟʟɪє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2021، 22:43)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای بابا من الان باید ی بهونه دیگه جور کنم  Telegh_01

عزیزم خب در لحظه پر میشه تو ی حلزونی برا همینه  Telegh_01

ن منظورش من نبودم چون ب منم گفته Telegh_01
ن ن ن من درستو حسابی ازش استفاده نکردم حالا چ بهونه ای داشته باشم Telegh_45 Telegh_01
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، _Strawberry_
(05-07-2021، 22:39)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2021، 22:37)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این که چینیه =/

شوهرم داره

تو فوت کن سرد شه من حسشو ندارم

فوت چیه؟

فوت نمیدونی چیه؟
به هوایی که فرد با فشار از دهانش خارج میکند فوت میگویند
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
(06-07-2021، 1:45)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2021، 0:25)вɪʟʟɪє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن ن ن من درستو حسابی ازش استفاده نکردم حالا چ بهونه ای داشته باشم Telegh_45 Telegh_01
نمیدونم بایدفکراینجاشو میکردین Telegh_01
https://harfeto.timefriend.net/16404195783388
ناشناس بنویس برام(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، shghyegh
(05-07-2021، 23:34)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2021، 23:31)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از کی نداره
سعی کن اروم باشی و بقیه رو هم آروم کنی
من سعی دارم
اما حیف....
چیطوری

مدل سعی کردنتو عوض کن شک نکن عمل میکنه
من خوبم تو خوبی؟
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Emmɑ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 92 مهمان