امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد || نسخه ۴40

(13-06-2021، 15:03)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی یه روز خوب میاد اینو میدونم...

یه چیزی بگم؟
اون روز خوب با نشستن و منتظر بودن نمیاد .
باید عین چی واسش تلاش کنی

(13-06-2021، 15:08)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 12:59)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای *-*

سلامممم cry girl
چطوری ؟! خوبی ؟؟ چه خبرا؟؟

مرسییییcry girl
من خوبم
تو خوبی؟
دلم برات تنگ شدههه فقط همین >.<
امتحانات تموم شد؟
 سپاس شده توسط Prometheus ، *Aɴѕel*
آگهی
(13-06-2021، 15:03)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روز خوب من هیچ وقت نمیاد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی ازاد || نسخه ۴40 47
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط _sehun_ ، Prometheus
تا وقتی جای کسی نیستید حق قضاوت کردنشو ندارید
به قول اون آهنگه جای من بودن چ شکلیه؟

(13-06-2021، 15:27)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه چیزی بگم؟

(13-06-2021، 15:08)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسییییcry girl
من خوبم
تو خوبی؟
امتحانات تموم شد؟

و تو هیچوقت پیام منو ک تگت میکنم و نقل قول میکنم و نمیبینی(:
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط *VENUS*
(13-06-2021، 15:33)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روز خوب من هیچ وقت نمیاد

مژده بدم بت...

یه روز خوب میییییاد

(13-06-2021، 15:27)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه چیزی بگم؟

مرسییییcry girl
من خوبم
تو خوبی؟
امتحانات تموم شد؟

عین چی واسش تلاش میکنی؟
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، *VENUS*
(13-06-2021، 14:25)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی طرف کلا ی ماه اومده بعد میگه یادش بخیر قدیما فلشخور..

این عالی بودTelegh_01

(13-06-2021، 15:36)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 15:33)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روز خوب من هیچ وقت نمیاد

مژده بدم بت...

یه روز خوب میییییاد

روز خوبت شاید بیاد ولی روز خوبم نیمیمیاد crying
ناشناس
 سپاس شده توسط _sehun_ ، Prometheus
(13-06-2021، 15:14)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 9:20)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@מַברִיק
آدم جهنم بره با رفیق صمیمیش بره Telegh_01
تج
راست میگی  495
وَو جدی جدی غوغا میشه اصن عالی  Big Grin
اره بابا فک کن اونجا وسط آتیشا بشینن لباس اون یارو کناریو مسخره کنن خیلی جالبه Telegh_01

(13-06-2021، 15:22)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 15:00)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسام اخه چن وقته با دمپایی ملاقات نداشته
@"Musalick"

شیطونه میگه از بدبختیای کنکور بگو اشکشون در بیاد Telegh_01

من دمپایی آبی ندارم .____.

اصن هر کی میخاد گریع کنع بیا پ.خ من:/
بیا من چن دس اضافی دارم Telegh_01
=/
/=

ناشناس -_-
(13-06-2021، 15:33)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا وقتی جای کسی نیستید حق قضاوت کردنشو ندارید
به قول اون آهنگه جای من بودن چ شکلیه؟

یه چیزی بگم؟

امتحانات تموم شد؟

و تو هیچوقت پیام منو ک تگت میکنم و نقل قول میکنم و نمیبینی(:

._. به خدا ندیدم ._.

(13-06-2021، 15:36)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روز خوب من هیچ وقت نمیاد

مژده بدم بت...

یه روز خوب میییییاد

یه چیزی بگم؟

امتحانات تموم شد؟

عین چی واسش تلاش میکنی؟

۴ سال اخیر زندگیمو فقط واسه رسیدن به چیزی که میخواستم گذاشتم برعکس چیزی که بارها شنیدم ، پرنسس دَدی نبودم
هنوزم عین چی دارم تلاش میکنم . زندگیِ خوب راحت بدست نمیاد
مگه اینکه آقازاده به دنیا بیای
 سپاس شده توسط Prometheus
(13-06-2021، 15:43)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 14:25)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی طرف کلا ی ماه اومده بعد میگه یادش بخیر قدیما فلشخور..

این عالی بودTelegh_01

مژده بدم بت...

یه روز خوب میییییاد

روز خوبت شاید بیاد ولی روز خوبم نیمیمیاد crying

روز خوب من با روز خوب تو میاد ._.
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
(13-06-2021، 15:47)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 15:14)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راست میگی  495
وَو جدی جدی غوغا میشه اصن عالی  Big Grin
اره بابا فک کن اونجا وسط آتیشا بشینن لباس اون یارو کناریو مسخره کنن خیلی جالبه Telegh_01

(13-06-2021، 15:22)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دمپایی آبی ندارم .____.

اصن هر کی میخاد گریع کنع بیا پ.خ من:/
بیا من چن دس اضافی دارم Telegh_01

Big Grin Big Grin Big Grin چ فکر نابی
:}
 سپاس شده توسط shghyegh
(13-06-2021، 15:17)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 15:13)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورم پیر شدنه^^
سی سالش نی فرض کن ارن ۱۲ ساله بعد چهار سال اومده هنگ اکتشاف
شده ۱۶
لیوایم حدودای ۱۲ تا ۱۶ اومده هنگ اکتشاف دیگه سی سال نمیشه♡=/
._.
عععععع
چه جذاب
ژاپنیا کلا پیر نمیشن

لیوای سنش زیاده. همسن ارن نبود که. فقط قدش کوتاه مونده ولی ۳۰ سالشهTelegh_47

اینا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://flopsy.ir/wiki/attack-on-titan/%D9%84%DB%8C%D9%88%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%DA%A9%D8%B1%D9%85%D9%86-levi-ackermann/
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط سهَ‌ند

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان