امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4

(30-04-2021، 13:21)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@βάરãɲ
این مادرمونم که هفته ای یه بار میاد جواب میده باز میره تا هفته بعد

از دستت همتون ناراحتم انتظار داری بمونم؟
تازه دخترم چن روزه آنلاین نشده جواب پیامام رو هم نمیده دارم از نگرانی میمبرم crying
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، شـــقآیــق
آگهی
(30-04-2021، 14:01)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Musalick
اگه رومینارو هم مثبت کنین جایزه میدم بهتون فرزندانم
زور بزنننن

:!

تتنمثذحثدتخقتذل خيلي خيارم نه؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، Mohlek ، Emmɑ ، شـــقآیــق
خب دیگه بر و بچ کم کم باید بریم خر خونی
روزتون خوش
دوستونم داریم زیاد
خیلی هم باتون حال میکنیم
خواهرا لطفا حجابتونو هم حفظ کنین Telegh_01
ناشناس
 سپاس شده توسط Prometheus ، شـــقآیــق ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(30-04-2021، 14:04)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 14:04)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تربیت سیز-ــــــــ-
@Волшебник

جوجو حسامو اذیت نکن -_-
برا من ادا نیار-ـــــــــــــــــــــ-

(30-04-2021، 14:05)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 14:01)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Musalick
اگه رومینارو هم مثبت کنین جایزه میدم بهتون فرزندانم
زور بزنننن

حسام خیار تره اصلا بچه مثبت نمیشهههههههه باید از راه خودم برم
 سپاس شده توسط Prometheus ، شـــقآیــق ، Mohlek ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(30-04-2021، 13:44)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 13:43)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه. من الان قند خونم پایینه تا بعد ساعت ۲۰ سر به سرم نزار زود جبهه میگیرم.
آیری امریز؟._.

فحش دادی؟
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Emmɑ ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(30-04-2021، 14:06)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 14:04)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوجو حسامو اذیت نکن -_-

دلم میخواد هاهاههوهو ._.
 سپاس شده توسط Emmɑ ، شـــقآیــق ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(30-04-2021، 14:07)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 13:44)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیری امریز؟._.

فحش دادی؟
خیر|=
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، THEDARKNESS
یکی بیاد ب من فش ترکی یاد بده
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Prometheus ، Mohlek ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(30-04-2021، 14:05)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 13:21)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@βάરãɲ
این مادرمونم که هفته ای یه بار میاد جواب میده باز میره تا هفته بعد

از دستت همتون ناراحتم انتظار داری بمونم؟
تازه دخترم چن روزه آنلاین نشده جواب پیامام رو هم نمیده دارم از نگرانی میمبرم crying

به درختای بادم کویر لوت به من چه!.
حالا چته ناراحتی؟

(30-04-2021، 14:08)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 14:07)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فحش دادی؟
خیر|=

چی گفتی؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، βάરãɲ ، Emmɑ
(30-04-2021، 14:06)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوجو حسامو اذیت نکن -_-

(30-04-2021، 14:05)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسام خیار تره اصلا بچه مثبت نمیشهههههههه باید از راه خودم برم

موفق باشي
ولي ايني كه من ديدم
وضعش از
پ.خ هاي منو توعم بد تره
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط Mohlek ، شـــقآیــق ، Emmɑ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان