امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4

(29-04-2021، 23:26)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ygj[ko[ko[ko[ko[ko[ko[ko[ko[ko[ko[ko[ko[kouyodtjdyyyyyyyg:_:

خوبی؟ ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Love
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط *Aɴѕel*
آگهی
(29-04-2021، 23:27)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 23:26)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ygj[ko[ko[ko[ko[ko[ko[ko[ko[ko[ko[ko[ko[kouyodtjdyyyyyyyg:_:

خوبی؟ ._.

خودتون چی فکر میکنید
؟!
نآشناس
 سپاس شده توسط Волшебник
(04-04-2021، 8:26)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ Ɗєя_Mσηɗ
اخه تو چرا پروفتو برداشتی خیار
بزنم لا الهه الا الله-ـ-
برداشتم دیگه v:

(11-04-2021، 12:24)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@" Ɗєя_Mσηɗ"
کدوم... هستی خواهر؟._.
دل تنگ توام ک ب داد دلم برسی
..

همون .... عزیزمم
فقط منو واسه کاراش میخوادااا
حاجی یکی منو واسه خودم بخواد v:

(14-04-2021، 21:55)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منتظرم

(14-04-2021، 21:53)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از چه رفتار دوستت مهسا بدت میاد؟ D:
یدفع غیب میشه و هیچ‌جا نمیشه پیداش کرد
@"Ɗєя_Mσηɗ "
جان جان
متاسفانه دست خودم نیست :>

(27-04-2021، 18:13)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اشتباه شده بود...

فلجیم گرفت ارسالیو ک منو تگ کرده بودی پاک کردم D:
و حقیقتا گشادم دوباره این همه رو نقل قول بگیرم -_-
 سپاس شده توسط Emmɑ ، *Aɴѕel* ، Волшебник ، شـــقآیــق
(29-04-2021، 23:31)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2021، 8:26)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ Ɗєя_Mσηɗ
اخه تو چرا پروفتو برداشتی خیار
بزنم لا الهه الا الله-ـ-
برداشتم دیگه v:

ببخشید من شمارو نمیشناسم-ــ-
(29-04-2021، 23:28)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 23:27)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی؟ ._.

خودتون چی فکر  میکنید
؟!

چیشده؟

(29-04-2021، 23:31)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فلجیم گرفت ارسالیو ک منو تگ کرده بودی پاک کردم D:
و حقیقتا گشادم دوباره این همه رو نقل قول بگیرم -_-

چه عجب...!
Love
(: ♡
*-*

(29-04-2021، 22:47)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 22:42)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کن Lol همون ایموجی خندست
همون ایموجی ای که از شدت خنده اشکش درومده .-.
( هر چی تعداد L ها بیشتر باشه یعنی شدت خنده بیشتره، مثلا LoL در حد خنده معمولیه
Lollll خنده ی شدید تره ، loOoOoOllllll یا Looooolllllzzzzz مساوی با پاره شدن از شدتِ خندست )
چه جالب
این Loll خیلی کیوتت کرده متاسفانه یوهاها._.

(29-04-2021، 23:32)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برداشتم دیگه v:

ولش کن این گوسفندو
 سپاس شده توسط Emmɑ
(29-04-2021، 23:33)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 23:28)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودتون چی فکر  میکنید
؟!

چیشده؟

به ارمی بگو راُُییا رو برات بفرسته
تا تعداد ارای منو ببینی(=
نآشناس
 سپاس شده توسط Волшебник
(29-04-2021، 23:35)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 22:47)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه جالب
این Loll خیلی کیوتت کرده متاسفانه یوهاها._.

(29-04-2021، 23:32)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولش کن این گوسفندو
من برم ادامه تشهدمو بخونم بیام
گوسفند کیه؟o_o
 سپاس شده توسط Волшебник
چرا اینجا همه از من طلبکارن :/
 سپاس شده توسط Emmɑ ، *Aɴѕel* ، Mohlek ، شـــقآیــق
(29-04-2021، 23:40)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا اینجا همه از من طلبکارن :/
حرف نباشه برو اتاقت به کارای زشتت فکر کن-ـــــــــــ-
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 29 مهمان