امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4

(29-04-2021، 23:17)ʟeмoи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 23:16)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه من محدثه رو به پارمیس معرفی کردم بعد دیدم همو تو بیوشون تگ کردن._.
حالا وقتی پارمی @Волшебник معرفی کرد الانم که میدونی شده ددیم4fvf
تلافی کردم

هیچوقت سر این نمیبخشمت .-.
سر چی؟):
 سپاس شده توسط ѕααяeη ، شـــقآیــق
آگهی
شب خوش گوگولیا -__-!
 سپاس شده توسط *VENUS* ، شـــقآیــق
(29-04-2021، 23:16)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 23:14)ʟeмoи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لعنتی عاشق توصیف کردنت شدم اصلاTelegh_01
انشالله ک همچین مشکلی پیش نمیاد._.

من زیاد حس مرد دو زنه رو درک کردم .—.

از الان خدا بهت صبر بده ^^

استغفرالله._.
امیدوارم D:

(29-04-2021، 23:18)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 23:17)ʟeмoи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچوقت سر این نمیبخشمت .-.
سر چی؟):

تو پ.خ میگم عزیزدلم^^
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS* ، Emmɑ
(29-04-2021، 23:18)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شب خوش گوگولیا -__-!

صبحت بخیر
خوب بخوابی ^^
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Prometheus
(29-04-2021، 23:17)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 23:16)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه من محدثه رو به پارمیس معرفی کردم بعد دیدم همو تو بیوشون تگ کردن._.
حالا وقتی پارمی @Волшебник معرفی کرد الانم که میدونی شده ددیم4fvf
تلافی کردم

عه عه عه :>>>
«دوستْ دزدی ؟ »
استغفرالله ربی و اتوب الیه وله ظالــــــــــــــین
من پارمیسو با کل دنیا عوضش نمیکنم.-.
 سپاس شده توسط *VENUS* ، ѕααяeη
(29-04-2021، 23:19)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 23:17)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

«دوستْ دزدی ؟ »
میدونمممم ^^
صرفا شوخی کردم

+

خب دیگه ما هم بریم بخوابیم
شب همگی بخیر
 سپاس شده توسط Emmɑ
(29-04-2021، 23:19)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

«دوستْ دزدی ؟ »

وایییییی من ذووووووق Telegh_01
 سپاس شده توسط Emmɑ
(29-04-2021، 23:20)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونمممم ^^
صرفا شوخی کردم

+

شب همگی بخیر
شب شما هم بخیر گرند موم عزیزم^-^

(29-04-2021، 23:21)ʟeмoи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا پپسی باز کنیم^-------^
 سپاس شده توسط *VENUS* ، ѕααяeη
(29-04-2021، 23:21)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 23:20)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونمممم ^^
صرفا شوخی کردم

+

شب همگی بخیر
شب شما هم بخیر گرند موم عزیزم^-^

(29-04-2021، 23:21)ʟeмoи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا پپسی باز کنیم^-------^

باوش...فدات._. Heart
 سپاس شده توسط Emmɑ
ygj[ko[ko[ko[ko[ko[ko[ko[ko[ko[ko[ko[ko[kouyodtjdyyyyyyyg:_:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط Волшебник

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان