امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4

(29-04-2021، 11:22)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 11:02)•ДmịrHoSsiŋ• نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یس .-.
نیتت خالص نبوده لابدv:
مشهدی هستی ؟ |:
اره
من کلا تو دو حالت دیده میشم تو راه اهن
یا دارم میدوئم چون خیلی دیر کردم و به قطار نمیرسم
یا تازه رسیدم و دارم از خستگی میمیرم
پس طبیعیه ندیده باشم |:

(29-04-2021، 11:03)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS*
رشتت چیه؟

ورزشی یا دانشگاه ؟lol
ورزشی تکواندو
دانشگاه روانشناسی
من از دوم ابتدایبم تا ۷ ام تکواندو کار میکردم. ۲ تا مقام یه سومی و یه اولی تو شهرستان اوردم. بعد مقام اولم دیگه تکواندو نرفتم از کلاس نهم هم رفتم سراغ والیبال. تا حاالا توش طلا نگرفتم ولی خب خودم احساس میکنم از تکواندو موفق تر عمل کردم.

(29-04-2021، 12:00)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 11:58)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زمانش از دیروزه،؟
برو دقت کن

كور كه نيسم
ميخواستم بت بگم سه بار رفتم ديدم :!
خود انجمن زده دیروز وگرنه من از اسفند زدم غیبت تا بعد کنکورم. ولی خب نرفتم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آگهی
(29-04-2021، 11:56)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 11:36)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خوشگلم
خوبی؟

خوبم عزیزم توچطوری ؟ خوبی ؟

شکر
منم خوبم مرسی♡
(29-04-2021، 12:01)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 11:22)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره
من کلا تو دو حالت دیده میشم تو راه اهن
یا دارم میدوئم چون خیلی دیر کردم و به قطار نمیرسم
یا تازه رسیدم و دارم از خستگی میمیرم
پس طبیعیه ندیده باشم |:

ورزشی یا دانشگاه ؟lol
ورزشی تکواندو
دانشگاه روانشناسی
من از دوم ابتدایبم تا ۷ ام تکواندو کار میکردم. ۲ تا مقام یه سومی و یه اولی تو شهرستان اوردم. بعد مقام اولم دیگه تکواندو نرفتم از کلاس نهم هم رفتم سراغ والیبال. تا حاالا توش طلا نگرفتم ولی خب خودم احساس میکنم از تکواندو موفق تر عمل کردم.

(29-04-2021، 12:00)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

كور كه نيسم
ميخواستم بت بگم سه بار رفتم ديدم :!

بـــــيب :!
خو حداقل اينه كه غيبتو برداري

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 106

بــيب :!..
نآشِنآسَم(:
(29-04-2021، 12:11)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 12:01)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه هر وقت خواستم غیبت بزنم دوباره کاری نشه
(29-04-2021، 12:13)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 12:11)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه هر وقت خواستم غیبت بزنم دوباره کاری نشه

اومم تحليل جالبـــيهـ

D:
نآشِنآسَم(:
(29-04-2021، 10:50)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرچی بقیه نوشتن!
یه زره هم درست نیست این پسر شعورش در حد نخد مغزش در حد گردو فحش دونیش اندازه درازگودال مارینا و شاخیش اندازه کوه اورسته هرچند هیچ کس به هیچ چیز نمیگردش و اصلا جدیش نمیگیرن حوصله بحث داره ولی خب (سانسور)جلوشو میگیره دخترارو ناراحت کنه و سریع میگه ببخشید. با پسرا که رو دروایسی نداره این بشر همینطوری نقل و نبات و گل و بلبل از دهنش میریزه.
طبع شعرش در حد لالیگا. تیپش که همچین مالی نیست ولی خب خودش اصرار داره خوبه. رفاقتشم نمیدونم با ما رفیق نیست یا ازونایی که یکی به میخ میزنه یکی به نعل! کلا حال میکنه فحش بده و حیا و ادبو سر بکشه بره. میخواد به حساب با مردم راحت و خودمونی باشه.

بنا به درخواست خودت در پ.خ به طور کامل شفاف سازی کردم.

دیگه عزیز درسته ما چیزی نمیگیم ولی دلیل بر این نیست که ازمون بالا بری
ب هر حال مرسی
ناشناس
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، shghyegh
(29-04-2021، 12:17)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 10:50)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرچی بقیه نوشتن!
یه زره هم درست نیست این پسر شعورش در حد نخد مغزش در حد گردو فحش دونیش اندازه درازگودال مارینا و شاخیش اندازه کوه اورسته هرچند هیچ کس به هیچ چیز نمیگردش و اصلا جدیش نمیگیرن حوصله بحث داره ولی خب (سانسور)جلوشو میگیره دخترارو ناراحت کنه و سریع میگه ببخشید. با پسرا که رو دروایسی نداره این بشر همینطوری نقل و نبات و گل و بلبل از دهنش میریزه.
طبع شعرش در حد لالیگا. تیپش که همچین مالی نیست ولی خب خودش اصرار داره خوبه. رفاقتشم نمیدونم با ما رفیق نیست یا ازونایی که یکی به میخ میزنه یکی به نعل! کلا حال میکنه فحش بده و حیا و  ادبو  سر بکشه بره. میخواد به حساب با مردم راحت و خودمونی باشه.

بنا به درخواست خودت در پ.خ به طور کامل شفاف سازی کردم.

ب هر حال مرسی
ازت بالا رفتم؟
 سپاس شده توسط Mohlek ، shghyegh
@THEDARKNESS
@"Musalick"
با یک دیگر مهربان باشید =)
# سخن بزرگان Sleepy
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط Mohlek ، THEDARKNESS ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(29-04-2021، 12:20)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 12:17)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب هر حال مرسی
ازت بالا رفتم؟
یجورایی
ب هر حال ما شمارو عین داشمون میبینیم و کلا ولش اینارو
اما خب نمیدونم از کجا داری انقد میسوزی...
من یادم نمیاد ب دخترا فحش داده باشم و بعدشم الکی معزرت خواهی کرده باشم
چون عادمی نیستم که بخوام کلا حرکتامو با توجه به چیزی بنام دختر سازماندهی کنم
شما اگه یه سر بری تو تاپیک عکسا میبینی حتی عکس هیچکدومشونو سپاسم نزدم
چون اصن تو قاموس و قانون من نیس که بخوان شاصکولک بازی در بیارم و بگم وای تو چقد فلانی و هی بخوام از نظر دخترا جذاب بنظر برسم 
عادمی هم نیستم که بخوام ادای بچه باحالا رو در بیارم
اگه من خیلی رو مختم میتونی همین الان منو بزاری تو بلک لیست و جدا ناراحتم نمیشم
شخصیتمم همینجوریه
ولی شما اگه بهتری و با شخصیت بودن تو خونته و اون بالا بالاهایی بیزحمت دوتا نارگیل بنداز پایین گشنه نمونیم
ب هر حال حرفای نا گفته زیاده و بازم هست
ولی خیلی خوب میشه بخاطر عقده های شخصی نیایم یکیو الکی خراب نکنیم
ناشناس
 سپاس شده توسط THEDARKNESS
(29-04-2021، 12:32)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 12:20)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ازت بالا رفتم؟
یجورایی
ب هر حال ما شمارو عین داشمون میبینیم و کلا ولش اینارو
اما خب نمیدونم از کجا داری انقد میسوزی...
من یادم نمیاد ب دخترا فحش داده باشم و بعدشم الکی معزرت خواهی کرده باشم
چون عادمی نیستم که بخوام کلا حرکتامو با توجه به چیزی بنام دختر سازماندهی کنم
شما اگه یه سر بری تو تاپیک عکسا میبینی حتی عکس هیچکدومشونو سپاسم نزدم
چون اصن تو قاموس و قانون من نیس که بخوان شاصکولک بازی در بیارم و بگم وای تو چقد فلانی و این حرفا
عادمی هم نیستم که بخوام ادای بچه باحالا رو در بیارم
اگه من عادم خوبی نیستم خیلی رو مختم میتونی همین الان منو بزاری تو بلک لیست و جدا ناراحتم نمیشم
شخصیتمم همینجوریه
ولی شما اگه بهتری و با شخصیت بودن تو خونته و اون بالا بالاهایی بیزحمت دوتا نارگیل بنداز پایین گشنه نمونیم
ب هر حال حرفای نا گفته زیاده و بازم هست
ولی خیلی خوب میشه بخاطر عقده های شخصی نیایم یکیو الکی خراب نکنیم
تو گفتی تصورتو بنویس منم نوشتم حالا خوشت نیومده بگو پاک کن بعدشم هیچ جای دنیا نمیان بگن وای این پسره چقدره باحاله رید به رفیقش عاشقش شیم. که من بخوام با تخریب تو خودم بالا بکشم اوکی؟. بعدشم تفاوت سطح ادبی که مشخصه و ازت انتظار ندارم یه راست وارد دنیای من بشی و تو دنیا همه مردم تو سطح توقع من باشن. بعدش شاید گیریم راجب دخترا اشتباه ولی خب خودت بگو کی از من عذز خواهی کردی بعد فحشات که بخواد بار دومت باشه. بعدشم عقده شخصی نداریم که بخوایم تو مجازی روی تو خالی کنم خدارو شکر نیازی بهش ندارم. بعدشم غیر ازینه که یکی به لعل میزنی یکی به میخ؟
نارگیل هم برات زیادیه گرمیت میکنه.
 سپاس شده توسط Mohlek

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 24 مهمان