امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4

(28-04-2021، 17:08)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 17:07)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من چرا نبودم:/
آرمی نمیبخشمت:///

فعال باش بشناسنت بعد.-.

هممممم:/
نموخام اصن
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Emmɑ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
آگهی
(28-04-2021، 17:08)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 17:07)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتم که هیچکی بهت رای نداده اصلا میبینی عاشقام چقد زیاده؟cry2

.-.

دوستای تو هیچکدوم انلاین نیستن..
بعدشم من خودم به تو رای دادم دخترهههه
خودم اونطوری گذاشتم:>>
عه منم به شما رای دادم14k
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق ، THEDARKNESS ، *VENUS*
کسی با من کار داشت؟
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، شـــقآیــق ، *VENUS*
(28-04-2021، 17:07)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 17:06)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عیب نداره جنگ نابرابری بود. رفیقات انلاین نبودن .
جنگ؟////=

رقابت؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Emmɑ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
هی تف

بهار بیا بریم
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، *VENUS*
(28-04-2021، 17:10)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 17:08)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.-.

دوستای تو هیچکدوم انلاین نیستن..
بعدشم من خودم به تو رای دادم دخترهههه
خودم اونطوری گذاشتم:>>
عه منم به شما رای دادم14k

مطمئن باش اگه بچه ها همه باشن و شرکت کنن، تو «۱۰ - هیچ » جلویی از همه (;
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، THEDARKNESS ، Emmɑ
(28-04-2021، 17:10)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی با من کار داشت؟

چند تا رای؟
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
(28-04-2021، 17:10)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی با من کار داشت؟

من من !!! T-T
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، THEDARKNESS ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
اواتار چی بزارم
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، THEDARKNESS ، *VENUS*
(28-04-2021، 17:12)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی با من کار داشت؟

چند تا رای؟
رای به چی؟
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان