امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4

(28-04-2021، 11:34)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 11:30)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه نیست این
بهش یه چیز دیگه میگن
تخم جن ؟ Lol

تخم سگ.-.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
آگهی
(28-04-2021، 11:33)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 11:31)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیشب چی خواب دیدی ._.
خواب ندیدم
تا ۴ بیدار بودم.-.
خواب موندم
امتحان مستمر داشتم

O_O ! به امتحانت نرسیدی ؟ خب الان چی میشه؟ با معلمت حرف زدی ؟
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، THEDARKNESS ، شـــقآیــق
یکی از مهم ترین اتفاقات ۱۴۰۰ این بود که تو تاپیک تصورات تگ شدم Telegh_02
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط *VENUS* ، THEDARKNESS ، شـــقآیــق
(28-04-2021، 11:31)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 11:25)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مغزمممممممم
صبح بخیررررر

توام از این به بعد دُردونه ای
صبحت بخیر ^^
خوبی ؟

(28-04-2021، 11:27)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هع هع<:

صبح بخیر زندگی*-*♡
دیشب چی خواب دیدی ._.

(28-04-2021، 11:28)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماشینم پارک بود
یه بچه ۷-۸ ساله یه پرادو دو کابینه که بالا ۱ میلیارد پولشه رو اورده زده تو کاپوت عقب ماشین :|
مادرشم تو مغازه داشت خرید میکرد  و میگفت‌ توی‌ خونه هم اینجوریه ما میخوابیم ماشین رو برمیداره میره دور‌میزنه .

یا بچه نیارید یا این حرومزاده هارو کنترل کنید !
یعنی چی ؟
بچه ۸ ساله رانندگی میکنه ؟
چجوری پاش به پدال گاز میرسه؟ ._.
بلده چجوری دنده عوض کنه؟
الان زده به ماشین تو؟؟

اره :|
بچه ۸ سااااالههه
ماشین اتوماته دگ پرادو دو کابینه سرچ کن تو گوکل نیاز نیس دنده بزنه

دگ پاشم به پدال و ترمز میرسه میبره جلو صندلیو
زده به ماشینم .

صافکار گف هزینه من زیاد نیست ولی نقاشی زیاده

ماشینمم بی رنگه ، یعنی تاحالا رنگ نخورده

این یارو‌ میگه من با نصف قیمت در میارم
میگم اقا ارزش مادی ماشین رفته زیر سوال
 سپاس شده توسط *VENUS* ، شـــقآیــق ، THEDARKNESS
(28-04-2021، 11:34)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 11:34)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تخم جن ؟ Lol

تخم سگ.-.

اون توله سگ نبود؟؟؟
 سپاس شده توسط Mohlek ، شـــقآیــق ، *Aɴѕel* ، THEDARKNESS
(28-04-2021، 11:35)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 11:33)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواب ندیدم
تا ۴ بیدار بودم.-.
خواب موندم
امتحان مستمر داشتم

نه نرسیدم
ولی همین که بیدار شدم سریع نوشتم و فرستادم
زنگ زدم به مدیر
مدیر به معلم زنگ زد
معلم گفت ۰ نمیدم
ولی ۲۰ هم نمیدم
.-.
به معلم چند بار پی ام دادم
سین میکرد ریپ نمیکرد
دلم میخواست کلشو از سرش جدا کنم<=
نآشناس
 سپاس شده توسط *VENUS* ، شـــقآیــق
(28-04-2021، 11:35)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توام از این به بعد دُردونه ای
صبحت بخیر ^^
خوبی ؟

دیشب چی خواب دیدی ._.

یعنی چی ؟
بچه ۸ ساله رانندگی میکنه ؟
چجوری پاش به پدال گاز میرسه؟ ._.
بلده چجوری دنده عوض کنه؟
الان زده به ماشین تو؟؟

اره :|
بچه ۸ سااااالههه
ماشین اتوماته دگ پرادو دو کابینه سرچ کن تو گوکل نیاز نیس دنده بزنه

دگ پاشم به پدال و ترمز میرسه میبره جلو صندلیو
زده به ماشینم .

صافکار گف هزینه من زیاد نیست ولی نقاشی زیاده

ماشینمم بی رنگه ، یعنی تاحالا رنگ نخورده

این یارو‌ میگه من با نصف قیمت در میارم
میگم اقا ارزش مادی ماشین رفته زیر سوال
ای بابا ):
هزینش که زیاد نمیشه ولی ماشینت بی رنگ بوده و خب الان وقتی بخوای بفروشی ضرر میکنی دیگه..
زدی تو دهنش ؟؟ دهنه بچه هه؟؟؟
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، THEDARKNESS ، امیر‌حسین ، شـــقآیــق
@*VENUS*
یادمه یبار گفته بودی شخصیت متفاوت دارم و اینا
باورت نمیشه ولی از اون موقع عمیقا منتظر بودم تگ شم تو تاپیک تصورات و ببینم دقیقا چی تصور میکردی ازم
یه عنایتی بکن و پاره ای از ابهامتونو برطرف کنی Telegh_01
ناشناس
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، *VENUS* ، شـــقآیــق
(28-04-2021، 11:36)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 11:34)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تخم سگ.-.

اون توله سگ نبود؟؟؟

حالا یه چیز هست دیگه.-.
نآشناس
 سپاس شده توسط *VENUS* ، شـــقآیــق
(28-04-2021، 11:37)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 11:35)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه نرسیدم
ولی همین که بیدار شدم سریع نوشتم و فرستادم
زنگ زدم به مدیر
مدیر به معلم زنگ زد
معلم گفت ۰ نمیدم
ولی ۲۰ هم نمیدم
.-.
به معلم چند بار پی ام دادم
سین میکرد ریپ نمیکرد
دلم میخواست کلشو از سرش جدا کنم<=
))):

فدا سرت قشنگم
اصلا مهم نیست
تو که بلد بودی .. فقط خواب موندی
جوابارو هم که واسش فرستادی
فکر نکنم نمره بدی بهت بده
ناراحت نباش ):
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، THEDARKNESS ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان