امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4

(28-04-2021، 1:17)ⓩⓐⓗⓡⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 1:11)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کرونا:>>>>
تیــــغو کشـــید رگــُ پاره کردudo
یه کتابی خوندم جوگیر شدم ک~.~

خب تو این وضع سلامتی بهترین خبره دیگ  D;
Wow من هنوز اجازه ندادم اینکارو کنی.-.
کتاب چییی . نخون جنبه نداری جیگرمD:

اره صددرصد^^
ایناحرفن کسی نمیتونه خودکشی کنه(=
این دختره نخوابید فقط باباش مودمو خاموش کرد/=

(28-04-2021، 1:13)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 1:11)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استقلالی هستی؟o_-

صد در صد

تبریک پرسپولیسیم ک@.@
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، •ДmịrHoSsiŋ• ، شـــقآیــق
آگهی
(28-04-2021، 1:49)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 1:17)ⓩⓐⓗⓡⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب تو این وضع سلامتی بهترین خبره دیگ  D;
Wow من هنوز اجازه ندادم اینکارو کنی.-.
کتاب چییی . نخون جنبه نداری جیگرمD:

اره صددرصد^^
ایناحرفن کسی نمیتونه خودکشی کنه(=
این دختره نخوابید فقط باباش مودمو خاموش کرد/=

(28-04-2021، 1:13)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صد در صد

تبریک پرسپولیسیم ک@.@

بعله درسته کار خوبی نبیدD;
عزیزم D:::

تبریک منم پرسپولیسم •.•
 سپاس شده توسط •ДmịrHoSsiŋ• ، شـــقآیــق ، Emmɑ
ی آمار بگیریم ببینیم کیا پرسپولیسین 14k
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس

سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Prometheus ، Emmɑ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
چقد اسممو دوس دارم31
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط •ДmịrHoSsiŋ• ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
ماشاا...

چقد سرخيز ._.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
اس همه را تغییر دادن ولی مال منو نه ):
ناشناس
 سپاس شده توسط Prometheus ، شـــقآیــق
(28-04-2021، 5:28)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد اسممو دوس دارم31

مث خودت قشنگع=))
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(28-04-2021، 5:28)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد اسممو دوس دارم31

مبارکا بالاخره پس از سالها آقا صابر تغییر دادن نام کاربریارو*_*

(28-04-2021، 6:23)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادمین عزیز و گرامی !
گفتن کلمه تو اضافه ای و برگتم حساب نمیکنیم خیلی بهتر از اینکه که همه اسمارو تغییر بدی ولی مال منو نه ....

عاخه با ۵۳ تا ارسال تغییر نمیدن ک:/
ت قوانین نوشته خب:/
حالا اشکال ندارع گریه نکن:/
 سپاس شده توسط Mohlek ، شـــقآیــق
(28-04-2021، 6:43)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد اسممو دوس دارم31

(28-04-2021، 6:23)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادمین عزیز و گرامی !
گفتن کلمه تو اضافه ای و برگتم حساب نمیکنیم خیلی بهتر از اینکه که همه اسمارو تغییر بدی ولی مال منو نه ....

جدا ؟
لنت ب این زندگی
ناشناس
 سپاس شده توسط моои ، شـــقآیــق
(28-04-2021، 6:49)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 6:43)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدا ؟
لنت ب این زندگی

بوخودا باید ارسالات حداقل ۲۰۰ تا باشن:/
کلی بت گفتم ارسالاتو ببر بالا حرف گوش نمیدی ک:/
 سپاس شده توسط Mohlek

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان