امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4

من براش بنفش بودم اما اون قهوه ای دوست داشت<:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Волшебник
آگهی
(27-04-2021، 18:10)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ჩσOσкєη ժяєαм"
ایشون چرا بن شده بود؟!

اشتباه شده بود...

@Ɗєя_Mσηɗ

@lady_tailor خواهرت؟ ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Love
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق ، Ɗєя_Mσηɗ
من براش دلبر بودم اما اون دل بُر رو دوست داشت.-.
خودم تو جملم موندمم
نآشناس
 سپاس شده توسط Волшебник ، BIG-DARK ، شـــقآیــق
سوسکککک الفرار Telegh_59
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 14
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Волшебник ، شـــقآیــق
من براش همه کس بودم
اما اون فن هیچکس بود.-.
زارت
نآشناس
 سپاس شده توسط Волшебник ، BIG-DARK ، *VENUS* ، Prometheus
(27-04-2021، 18:16)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من براش دلبر بودم اما اون دل بُر رو دوست داشت.-.
خودم تو جملم موندمم

من براش خوب بودم اما اون عالی دوس داشت ._.!

(27-04-2021، 18:17)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من براش همه کس بودم
اما اون فن هیچکس بود.-.
زارت

من براش کشمش بودم:|
اما اون دم کشمش دوس داشت:|
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 14
 سپاس شده توسط Волшебник ، *Aɴѕel* ، شـــقآیــق
برید بغض قلم ._.
Love
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق ، Emmɑ
(27-04-2021، 18:19)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برید بغض قلم ._.

من براش کاربر عادی بودم
اما اون کاربر بن شده دوست داشت
نآشناس
 سپاس شده توسط Волшебник ، *VENUS* ، Prometheus ، شـــقآیــق
(27-04-2021، 18:09)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 17:59)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@حسین کرمانشاهان
چرا بن شد؟ :|

ناسا رو ه.ک کرد D:
برای همین...

ما اومدیم همه رفتن ._.

فانوسا؟ -_-

(27-04-2021، 18:17)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من براش همه کس بودم
اما اون فن هیچکس بود.-.
زارت

جرررررررررر دهنت ملیکا D':

(27-04-2021، 18:11)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 18:04)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پولم نداریم پزشو بدیم :|

=|

هعی روزگار=|

:/ هعیییییی
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، THEDARKNESS ، شـــقآیــق
(27-04-2021، 18:22)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من براش همه کس بودم
اما اون فن هیچکس بود.-.
زارت

جرررررررررر دهنت ملیکا D':

من براش سعدی بودم
اما اون رپ دوست داشت
نآشناس
 سپاس شده توسط Волшебник ، Prometheus ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان