امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بغض قلم ❥ .. (نسخه دهم)

مثل یک کودک بد خواب که بازیچه شده
خسته ام خسته تر از آنکه بگویم چه شده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:}
 سپاس شده توسط єη∂ℓєѕѕღ
آگهی
نسلی‌هستیم‌که‌بایدروسنگ‌قبرمون‌بنویسن: مرگ اولم نیست:-)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/17100514030732
 سپاس شده توسط ᴀʀмɪss ، ᴀʀмɪss ، Emmɑ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، ѕααяeη
آدما همدیگه رو با کلمات بدست میارن ، با رفتارها از دست میدن...!
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، єη∂ℓєѕѕღ ، Emmɑ ، _Strawberry_
عشق های امــروزی
بی نام
قابل انتقال به غیر
و معاف از احساس می باشند …
Nashenas(:
 سپاس شده توسط єη∂ℓєѕѕღ
تو آن بت مغرور پیمبر شکنى، داغ ندیدى
دل بسته به یک سنگ نبودى که بدانى چه کشیدم
:}
 سپاس شده توسط єη∂ℓєѕѕღ
میگفت : دلهایِ مردم حق النّاسه(:
Vibe
 سپاس شده توسط єη∂ℓєѕѕღ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، Thyme ، Emmɑ ، ѕααяeη ، _Strawberry_
نشستم فکر کردم...
خب منی که همه دردا رو تجربه کردم...
فهمیدم همشون به یه چیز خلاصه میشه!!
منشاء همه درد ها...

گــــرفـــــتــــن حـــــــقــــــه!!
 سپاس شده توسط ᴀʀмɪss ، єη∂ℓєѕѕღ
سیـگارت را زیـر تابلوے سیـگار کشیـدن ممنوع دود کن،تا باطل کنے قانونے را کـہ معنے درد را نمیــ؋ـهمد .. ༻
https://harfeto.timefriend.net/17100514030732
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، ѕααяeη
وقتی دیگه از کسی انتظاری نداشته باشی
دنیا و آدماش یهو برات قشنگ میشن!
Vibe
 سپاس شده توسط Emmɑ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، ѕααяeη ، _Strawberry_ ، єη∂ℓєѕѕღ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
منِ عزیزم. به تو چه؟
به تو چه که دیگران درباره‌ی تو چه فکری می‌کنند و از رفتار و حرف‌های تو، چه برداشتی دارند؟ به تو چه ربطی دارد اصلا که می‌نشینی و تحلیل می‌کنی و حرص می‌خوری و خودت را درگیر چیزهای بیخودی می‌کنی؟ درگیرِ اینکه نظر دیگران درباره‌ی تو چیست؟
چرا راحت و بدون فکر نمی‌نشینی یک گوشه آرام زندگی‌ات را بکنی من عزیز؟ افکار و برداشت دیگران به تو چه؟ آرامشِ خیال دیگران به تو چه؟ نوع نگاه دیگران به تو چه؟
من از تو خواهش می‌کنم کمی سرخوش‌تر باشی و  هرکجا احساس کردی که داری بیش از حد معمول دقت می‌کنی، پناه ببری به ساحت مقدس بی‌خیالی و خودت را بزنی به نفهمیدن. باور کن فهمیدنِ زیادی هم خوب نیست! آدم خوب نیست همه چیز را بفهمد و از احساس و برداشت‌ آدم‌ها سر در بیاورد. آدم خوب نیست پیش‌داوری کند یا پیش‌داوری‌ دیگران را کالبد شکافی کند‌.
از تو خواهش می‌کنم برایت مهم نباشد طرز تفکر و رفتار و برداشت آدم‌ها.
از تو خواهش می‌کنم هر حرفی را به خودت نگیری و هر نظر و عقیده‌ای را به حلقه‌ی امن آرامشت راه ندهی و دلخوشی‌هات را محکم بچسبی.
منِ عزیزم! بگذار هرجور فکر می‌کنند، بکنند و هر طور مایلند تو را برداشت کنند. بگذار راحت باشند. هرچیز هم که گفتند، بگو حق با شماست، ولی کار خودت را بکن.
دنبال اثبات و توضیح خودت به آنان که تو را اشتباه فهمیده‌اند هستی، که چه؟ این‌ چیزها ارزش وقت گذاشتن دارند اصلا؟ حوصله داری منِ عزیز؟ خودمان کم گرفتاری داریم!
 سپاس شده توسط _Strawberry_ ، єη∂ℓєѕѕღ ، Emmɑ ، ჩяσOσкєη ժяєαм

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 22 مهمان